Liseli kız üvey babasıyla kaçtı!

Sponsorlu Bağlantılar

ouSahin

ouSahin

Üye
    Konu Sahibi
Liseli kız üvey babasıyla kaçtı!

Kayseri'de, bir kişi, 17 yaşındaki lise son sınıf öğrencisi üvey kızını kaçırdı. Eşinden boşanacağını belirten Fatma Gökçe, kızının bulunmasını istedi.

Kayseri'nin Kocasinan ilçesi Yeşilmahalle'de oturan Gökçe ailesi, bir süre önce Erkilet Beldesi yakınlarındaki Yamula Barajı kıyısına piknik yapmak için gitti. İddiaya göre, baba Yılmaz Gökçe (36), 17 yaşındaki üvey kızını yanına alıp ''Kuşçu beldesindeki annemin evine uğrayıp döneceğim'' diye ayrıldı, ama geri dönmedi. Eşini ve kızını bir gece dağda piknik yaptıkları yerde bekleyen dertli anne Fatma Gökçe (42), AA muhabirine şunları anlattı:
''İlk eşim trafik kazasında öldü. Kullanılmış televizyon ve cep telefonu alım satımı yapan ikinci eşim Yılmaz Gökçe ile evlendiğimizde kızım Ö.D. 6 yaşındaydı. En çok, 6 yaşından itibaren kızımı kızı gibi büyüten eşimin, kızımla kaçması zoruma gidiyor. Eşim alkol ve kumar düşkünü idi. Mutlaka kızımı kandırdı.'' Kızının bulunması için Cumhuriyet Savcılığına ve polise başvurduğunu anlatan Fatma Gökçe, ''Yılmaz Gökçe artık benim kocam olamaz. Eşimden boşanacağım, ama kızımın bulunmasını istiyorum. Kızımı ve eşimi görenlerin polise haber vermelerini istiyorum. Kızım mutlaka babası tarafından kandırıldı'' diye konuştu. Tek katlı bir gecekonduda yaşam mücadelesi veren Fatma Gökçe, eşinin kızıyla kaçmadan önce eve gelip televizyon, halı ve diğer kıymetli eşyaları da aldığını anlattı.

c3r3n

c3r3n

Üye
yazıklar olsun.ne insanlar var ya..

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Batıdan bir şeyler iktibas ediyoruz! Ancak ne yazık ki iyi olanları yanlış anlayarak alırken, kötü olanları doğrudan alıyoruz...

Anıl Umut

Emekli Yönetici
bu ne biçim insanlık :sahan2:

CEREN

CEREN

Üye
yazıklar olsun insalık ölmüş ya
ALLAHIM kımsenin başına vermesin

keremerson

keremerson

Üye
Bu kadının anlattıkları sadece, kadından duyulanlar :ss
Biryerden kızını alıp giden koca; nası direk bir önyargıyla "liseli kızını kaçıran üvey baba" oluyor :) ?

--------------- Ekleme ---------------

Batıdan bir şeyler iktibas ediyoruz! Ancak ne yazık ki iyi olanları yanlış anlayarak alırken, kötü olanları doğrudan alıyoruz...
Çok doğru bir cümle olmuş :oke:

leiche

leiche

Emekli Yönetici
öyle bir zamanda yaşıyoruzki artık bunlar bana normal geliyor
şaşıryorum artık

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Bu kadının anlattıkları sadece, kadından duyulanlar :ss
Biryerden kızını alıp giden koca; nası direk bir önyargıyla "liseli kızını kaçıran üvey baba" oluyor :) ?

Doğru bir tespit! Ama sonuçta kız anneden kaçmış mi? Kaçmış! Babasıyla mı kaçmış? Evet... Gazetecilik başarısı işte! "Kızını zalim annesinden kurtaran aslan baba!" Diye başlık atılsa idi burada hepimiz helal olsun babaya, tüü kaka anne! diyecektik... :D Ama kızını kaçıran baba yazılınca, hele bir de -fantezi gibi- "liseli" ifadesini başa ekleyince; "liseli kızını kaçıran baba"; tüü kaka baba oluyor :)

Madalyonun diğer yüzünü göstermesi açısından faydalı bir yorum olmuş. Tabii diğer taraftan da annenin yüzü ile kızının yüzünü karşılaştırırsak adamın sapıkça düşünceler içinde kızını kaçırdığını da varsayabiliriz... Gazetecilere güvenmemek lazım, her şey olabilir...

KAFKAS KARTALI

Üye
Abi ben birşey farketim ya.
Kızı erkeğe benziyor. Kaş burun dudak tam erkek gibi yaww.

iremm

iremm

Üye
walla bunlar normal geliyo artık desem garipsemeyin dua edelimde öz babası değilmiş :cnfsd:

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
MaaLesef Günümüzde Artık SıradanLaşmış HaberLer oLdu BunLar.. GazeteLerde BiLe 2. Sayfada KöşeLerde Ufak Tefek Çerçeve İçerisinde Görürüz BöyLe HaberLeri..