Ütopya

Sponsorlu Bağlantılar

SHS

SHS

Üye
Yarışma kuralları sürekli değişiyor, sıktı artık beni

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Yarışma kuralları sürekli değişiyor, sıktı artık beni

10 aylık yarışma bence normal :)
Ama elemanlara biraz maddi destek yapmalı Acun borek, süt satıp iş kurmalarını bekliyorlar insanlardan.

SHS

SHS

Üye
10 aylık yarışma bence normal :)
Ama elemanlara biraz maddi destek yapmalı Acun borek, süt satıp iş kurmalarını bekliyorlar insanlardan.

ufacık yerde iş kurmak zor

şu da var eleniyorlar sonra yeni yarışmacı geliyor

mürteza16

mürteza16

Üye
Seneye daha iyi olur bence. Bu sene ilk olduğu için kuralları deniyorlar.

SHS

SHS

Üye
Türk formatı olsa şaşardım :ehe

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye

Bende bakmadım bakmak lazım ama orjinali böyledir :)

Normalde nufus 15 olması gerekiyormuş yani 1 yeni yarışmacı girecek ve 1 yarışmacı elenecek ama şu anda bizdekinde 11 kişi var :)

------------------------------------------------------------

Ütopya'da eleme nasıl olacak?
Ütopya yarışmasında her ay 3 eleme heyecanı yaşanacak. 15 yarışmacıyla başlayacak olan Ütopya'da sosyal medya üzerinden yorum yapanlar arasından yapılacak sıralamaya göre ilk bin kişi arasından 3 kişi yarışmaya dahil olma şansını yakalayacak böylece Ütopya'daki nüfus 18'e yükselecek. 3 yarışmacının Ütopya'ya geldikleri hafta bu 3 kişiden biri yapılacak oylamada elenecek ve 17 kişi 1 haftayı birlikte geçirecek. yine yeni gelenler arasından yapılacak elemenin ardından 16 kişi kalan yarışmacılar bir hafta daha geçirecekler.
1 aylık sürenin ardından genel oylama yapılacak ve bu kez Ütopya'daki herkes arasında yapılan oylamayla 1 kişi daha yarışmaya veda edecek. Her ay 18 olan nüfus ay sonunda yine 15'e düşecek. Bu şekilde 10 aylık süre geçecek ve son ay 15 kişi içinden kazanan yarışmacı belirlenecek.

mürteza16

mürteza16

Üye
Ama adamlar sonuna kadar 15 diyor. Bizde öyle değil. Sürekli kural değişiyor. Bizdekiler kendileri bir şey yapmaya çalışıyor. :)

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Ama adamlar sonuna kadar 15 diyor. Bizde öyle değil. Sürekli kural değişiyor. Bizdekiler kendileri bir şey yapmaya çalışıyor. :)

Normalde amaç iş yapıp para kazanmak ama Acun işi yarışmacıların birbirlerini elemesine bağladı sanki amaç eleme/elenme :)
Amaç işe yatamayan yarışmacıyı çıkartıp yerine yeni birisini almak.
Bizdekilerde çalışanları eleyip intikam almanıın peşinde yada semihin manitasını elemek istediler ya :D

• Beğen
Tepkiler: mürteza16
SHS

SHS

Üye
kim elendi sen bilirsin abi :D

SHS

SHS

Üye
Evet heycanla bekliyoz :eller:

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb