USB Kablo Taktığınızda Seçenekler Çıkmıyor mu ? / Sorununuzun Çözümü Burada

Sponsorlu Bağlantılar

aslhnkrc

Üye
ya arkadaşlar kardeşimin telefonunda uart ayarlarına girilmiyo ya neden olabilir acaba =(

FlyPgs21

FlyPgs21

Üye
beni tel çin malı n97 mini verdiğin kodu yazıyorum bişey çıkmıyor :(

morgülüm

Üye
benimde i8910 da bu sorunum var. yardımcı olursanız çok sevinirim. bilen varsa yazsın lütfen. şimdiden teşekkürler..

suat074

Üye
bende n99i var usb takınca direk şarja geçiyor.acil yardım..seçenekler gelmiyor.

luckyesref

luckyesref

Üye
teşekkürler fakat bendeki sorun şöyle menü çıkıyor ve data olarak çalıştırmayı seçiyorum fakat bazı bilgisayarlarda çalışırken bazı bilgisayarda tlfnumu görmüyor?bunu nasıl çözebilirim

e_simsek9

Üye
bende uart ayarı yapılamıyor...?? nasıl yapabilirim

seheryeli14

Üye
seçenekler çıkıyor.com porta tıklıyorum Telefon açılıp kapanmıyor masaüstüne dönüyor fakat yine pc görmüyor.pc aygıt yöneticisnde telefon görünmüyor

engin747474

Üye
ya abiler cin x6 aldım ama usb takınca secenekler cıkmıyor şarz oluyor yardımcı olursanız teşekurler

mustafa6868

Üye
orite t808 bu sorun bendede var dediğin ayarlar yaptım olmuyor cevap bekliyorum yardımcı olursan tşk ederim

djflex

Üye
Selamın Aleykum .Benım daxian t8 markasında telefonum var usb kablosu ile pc ye baglanmaya calısıyorum fakat secenekler cıkmıyor.Verıdıgınız

*#3646633#
CİHAZ
UART AYARI
UART SETTİNGS
1. TST KURULUMU

<HİÇBİRİ>

115200

2. UART KURULUMU

< UART1 >

115200

ayarı yapmaya Calısıyorum olmuyor kodu gırmeye calsıtıgımda hıc bır sey olmuyor lutfen bir bilginiz varsa yardım edin.Samsundan saygılar sevgiler.

shinemoon

Üye
merhaba..bende bu uart sorununu çözemedim..daha önceden usb kablosunu taktğım zaman com port ayarları çıkıyordu ama bi prodram yüklerken telofoncu fabrika ayarlarına dönüş yaptı o zamandan beri bu COM ayarlarını yapamıyorum.. telofon 2009 model i9999 32GB çin telofonu şimdi düşünüyorum acaba yeni sistem yazılım yüklesem olurmu diye düşünüyorum...bu konuda sizden fikir almak istiyorum ..((ne dersin?) bu olurmu?..:allalla:

bu konulara hakim birisin tecrübenden fayadalanmak isterim..:oke:

turuç

Üye
phone ugun olanı yokmu acil ama imel kapandı

atabeyler

Üye
general mobile dst 12 usb takıyorum Şarj ediyor fakat bilgisayarla sekronize olmuyor, uart kurulumuna giriyorum sim1, sim2 seçenekleri çıkıyor, sırasıyla her ikisinide deniyorum, cihaz kapanıp açılıyor ama hala şarj olmaya devam ediyor, karı görmüyor. (Usb kablosunu çıkararak yapıyorum) teşekkürler,,

--------------- Ekleme ---------------

general mobile dst 12 usb takıyorum Şarj ediyor fakat bilgisayarla sekronize olmuyor, uart kurulumuna giriyorum sim1, sim2 seçenekleri çıkıyor, sırasıyla her ikisinide deniyorum, cihaz kapanıp açılıyor ama hala şarj olmaya devam ediyor, karı görmüyor. (Usb kablosunu çıkararak yapıyorum) yardımlarınızı bekliyorum, selamlar,,

uydu44

Üye
ben de aldım anycool t808 giden aramayı kayıt yapıyor gelen aramayı ses kaydı yapmıyor neden acaba kardeşlerim bilen varsa bi zahmet yazsın

ayrıca herkese selamlar biraz geçoldu ama kusura bakmayın

cszero

Üye
bendede çin nokia 6700 var kodu girdim ama bişey çıkmadı, yardımcı olurmusunuz arkadaşlar

kimse yokmu yardımcı olacak arkadaşlar

sinannn x6

Üye
BENDE X6 ALDIM YENİ BENİM ALDIGIMDA ÇIKIYO AMA SADECE Bİ SORUN VAR OYUN NASIL ATABİLİRİM ÖNEREBİLECEGİNİZ Bİ LİNK VARMI DOKUNMATİK TELEFONLAR İÇİN ŞİMDİDEN TŞK EDERİM SAOLASIN...:turkiye:

ekodinamik

Üye
Senın verecegın bılgıye 3secenek var kod dogru bu kadar kendıne guvenmen dogru degıl sonuc ortada.... Kımlerle ugrasıyorum. Acemılerın burda ısı yok...senın gıbı

qLady

Üye
arkadaslar ben blackberry bold 9000 kullanıyorum usb kabloyu takınca sadece blackberry desktop manegar yazılımında goruyor pc de bende bılgısayarımdada görmesını istiyorum bunun ıcın vermıs oldugunuz kodu girince hata dıyor yanı bole bısı yok blackberryde bunun ıcın ne yapmam lazımda telefonu gorsun pc bılgısayarımda yardımlarınz ıcın sımdıden tsk.ederim

miracorhan

Üye
bende n97 (çin) bendede aynı sorun var ama çözüm bulamadım yardım

cenga_86

Üye
bende i phone j 8 var ben verdiğiniz kodlar yazyorum mevcut değil diyor bu 1.sorunum.
2. sorunum ise ben ne internete giremiyorum internet hizmetlerine tıklayınca lütfen bekliyor diyor ve geri çıkıyor.girmiyor yani..
3. olarak usb kabloyu takınca tel şarj oluyor ancak.. yığın bellek com port web cam çıkıyor ama yığın belleğe tıklayınca sistem hazır değil lütfen tekrar deneyiniz diyor hep,olmuyor olmuyor.teli kapayınca yıgın belleğe direk giriyor şarjda da problem olmuyor yine.ama ben eskisi gibi nete de girmek istiyorum tel açıkken yığın belleğe girmek istiyorum bilmem yeterince acıklayıcı olmusmuyum?!!..teşekkür ederim şimdiden saygılar..

Üst Alt