Ufak bir kaç soru

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

memoooo

Üye
    Konu Sahibi
Ufak bir kaç soru
merhaba arkadaşlar ben dün n8 aldım bir kaç sorum olucak şu hyperX in kamera modu garanti dışı bırakıyor mu ?.. sertifika garanti dışı bırakıyor mu ve hacklemek .. garantiye neden bu kadar taktığımı sorarsanız n97 kullanıcısıyım ilk çıktığından beri forumdaki okuduğunuz donmalar kasılmalar vs. tüm sorunlar ekrandan kaynaklı ben 2 ay uğraşarak ekranımı değiştirtmiştim ve ondan sonra hiç bir sorun yaşamadım yani telefon yeni olduğundan soruyorum bir sıkıntı yaşarsam garantiden hemen yaptırtmak için mazur görün şimdiden teşekkürler

TheORCUN

TheORCUN

Üye
Mod bu hack değil.. O yüzden garanti sorunu çıkarmaz..

melgklay

melgklay

Üye
Bu mod program bir nevi.. Istersen geri kaldırabiliyorsun.. Hack konusunu bilmiyorum.. Sertifika almakta sorun çıkarmıyo ben sertifikadan sonra garantiye gönderdim sorun olmadı..

blackbird48

blackbird48

Üye
sadece hack garanti dışı bırakır sertifika olayını bende çok araştrdım ve arkadaşlara danıştım ama en son nokıa care shopta teknik servis arkadaşımdan aldığım bilgiler beni korkuttu vazgeçtim. söylediğine göre kolay kolay bişey olmaz yani klonlama ama eğer klonlama olursa cihazın açılımı sadece bir hat üzerinden yapılır ilerde başka hat kullanamazsın oda biraz korkutuyo

ReaqL

ReaqL

Üye
sadece hack garanti dışı bırakır sertifika olayını bende çok araştrdım ve arkadaşlara danıştım ama en son nokıa care shopta teknik servis arkadaşımdan aldığım bilgiler beni korkuttu vazgeçtim. söylediğine göre kolay kolay bişey olmaz yani klonlama ama eğer klonlama olursa cihazın açılımı sadece bir hat üzerinden yapılır ilerde başka hat kullanamazsın oda biraz korkutuyo

hack mi garanti dışı bırakır? yok artık... Arkadasım hackLedıgın telefona yenıden hacksız fw atarsın sorun oLuşmaz. Hiçbir mod telefonu garanti dışına itmez... YazıLımdan doLayı telefon parcalarına zarar geLmedıkce..

memoooo

Üye
    Konu Sahibi
hack mi garanti dışı bırakır? yok artık... Arkadasım hackLedıgın telefona yenıden hacksız fw atarsın sorun oLuşmaz. Hiçbir mod telefonu garanti dışına itmez... YazıLımdan doLayı telefon parcalarına zarar geLmedıkce..

iyi de arkadaşım tel açılmıyor sorununuda bilmiyorsun tekrar nasıl eski fw yi atıcan ? sonuçta nokia anlamıyacak mı bunu

ReaqL

ReaqL

Üye
walLaha 100 kere fw atmıs birisi oLaraktan acıLmayan telefona yenıden fw atip acıyorumm.. Eger sorun benım attıgım fwden kaynakLanıosa.. AnLamıosan dokunma o zman:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt