Ücret ödemeden navigasyon yapmak için yapılacak ayarlar.

Sponsorlu Bağlantılar

aa-tolga

aa-tolga

Üye
    Konu Sahibi
sağolun...

primera

primera

Üye
yapmıştı ama yine de sağol

Sait DOĞAN

Üye
kardeşim merhaba ben sait. sana bir sorum olacak ben n95 8 gb'ta bu navigasyonu indirebilirim dimi yani bu ayarı yaptıktan sonra navigasyon tamamen ücretsiz oluyor herhalde yanlış anlamadıysam eğer....?

sh@kirt

Üye
Kardeş benim telefon 5800 ve ingilizce. Kontrol ettim ve dediğin gibi her gps i açtığımda gprs e bağlanmış fakat nasıl kapatacağımı bilmiyorum. Konumlandırıcı falan hangi menüde nerde? Telefon ingilizce bide iyice kasıntı yani.
Yardım edersen sevinirim.

Tekrarlıyorum

Utku

Utku

Üye
saolllllll

Disco Kralı

Üye
İİ de 5800 da telefon ayarlarını n içinde konummlandırma yok kii:hmmm

aa-tolga

aa-tolga

Üye
    Konu Sahibi
İİ de 5800 da telefon ayarlarını n içinde konummlandırma yok kii:hmmm

olmazmı var .araçlar-ayarlar -tel ayarları genel -konumlama konumlama yöntemleri ve konumlama sunucusu ayarlarını düzeltin.

zamazingo66

zamazingo66

Üye
5800da yaptım ama ovimaps ile girdiğimde internet bağlantısı istiyor?googlemapsda istiyor?

zamazingo66

zamazingo66

Üye
anladım kardeşim yeniyim bu işlerde o yüzden kusura bakma cevap için teşekkürler...

aa-tolga

aa-tolga

Üye
    Konu Sahibi
bu ayarları yapınca ücret gitmez...

serkan0412

Üye
beyler ben yeniyim. Bu 5800 da navi. Ayarl. Nasil yaa

babazulugmII

Üye
Telefonda konumlama dıye bi yer göremedım ben :S

vuraldnz

vuraldnz

Üye
teşekkürler

nextsummer

Üye
arkadaşlar bu bu ayarları yapmaya çalıştım sonra internete girmeye denedim girdi bu şekilde internet ayarlarını bozmuştu hani bi tam yardımcı olurmusunuz
e 71 kullanıyorum yeni aldım

şimdiden tşklr yardımlarınız için

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar ücretsiz kullanabileceğim bir navigasyon programı varmı varsa lütfen link

aa-tolga

aa-tolga

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar bu bu ayarları yapmaya çalıştım sonra internete girmeye denedim girdi bu şekilde internet ayarlarını bozmuştu hani bi tam yardımcı olurmusunuz
e 71 kullanıyorum yeni aldım

şimdiden tşklr yardımlarınız için

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar ücretsiz kullanabileceğim bir navigasyon programı varmı varsa lütfen link

sim kartı cıkarıp takarsan 3g vs internet ayarları geri gelir

Üst Alt