Alınık Tuşlu Telefon Önerisi

Sponsorlu Bağlantılar

z.ibra

z.ibra

Üye
    Konu Sahibi
Tuşlu Telefon Önerisi
Merhaba yeni bir tuşlu telefon almak istiyorum.(Tuşlu telefonlara merakım var da)
Nokia markalı, Qwerty klavyeli ,güzel oyun oynanabilen, video kalitesi iyi olan önerebileceğiniz bir telefon var mı?
Şimdiden teşekkürler...

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
nokia nın e serileri güzeldi E6 falan yada e7

• Beğen
Tepkiler: XXXturi01, MAERKEK ve z.ibra
gonyalı

gonyalı

Üye
Merhaba yeni bir tuşlu telefon almak istiyorum.(Tuşlu telefonlara merakım var da)
Nokia markalı, Qwerty klavyeli ,güzel oyun oynanabilen, video kalitesi iyi olan önerebileceğiniz bir telefon var mı?
Şimdiden teşekkürler...
nokıa e7 , e 72, n95

x2-02 bu bende var

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve z.ibra
Hasand.

Hasand.

Üye
Şimdiden teşekkürler...
E6 ,e72 ,n97,n96

• Beğen
Tepkiler: z.ibra
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Öneriniz için teşekkür ederim çok yardımcı oldunuz. Nokia e6 almayı düşünüyorum konuyu kapatabilirsiniz hepinize teşekkür ederim.
alabilirsen E7 biraz daha iyi bence. özellikle ekran büyüklüğü vede yan olarak kullanımda sen bilirsin

z.ibra

z.ibra

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
jojo_va

jojo_va

Üye
Qin F22 askerlik için araştırma yaparken önüme çıkmıştı.Hatta birkaç video da mevcut bazıları pubg oynar diyor. :D

z.ibra

z.ibra

Üye
    Konu Sahibi
Qin F22 askerlik için araştırma yaparken önüme çıkmıştı.Hatta birkaç video da mevcut bazıları pubg oynar diyor. :D
öneri için teşekkürler ama bu konuyu geçen sene açmıştım ve çoktan bir nokia e6 aldım bile.

• Beğen
Tepkiler: Dobraokuyucu, MAERKEK, XXXturi01 ve 1 kişi daha
jojo_va

jojo_va

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Dobraokuyucu, MAERKEK ve z.ibra