tuş kilidine şifre koymak istiyorum:)

Sponsorlu Bağlantılar

1536_gs

Üye
    Konu Sahibi
tuş kilidine şifre koymak istiyorum:)
selam arkadaşlar ben tuş kilidine şifre koymak istiyorum yani birii tuş kilidini açmaya çalışırken şifre sorsun istiyorum. telefonum n70. bazı nokia modellerinde oluyo güvenlik kodu ama n70de yok hangi programla yapabilirim bunu

teşekkürler..

eren6523

eren6523

Üye
N70 dede var arkadaşım güvenlik kodunun süresini ayarla 1 dk ya.tuşları kilitledikten 1 dk sonra aktif olur şifre :oke:

1536_gs

Üye
    Konu Sahibi
onu biliyorum arkadaşım sağol ama tuşları kilitlediğim anda şifrelenmesini istiyorum bunu yapan program varmı ??

manyaxx_sir

KARDES smart settings i dene tus kilidini deiştirebiliyosun mesela benimkisi kalem+c tusu yada *ve # sen ayarlıyopsun yani

Esendağlı

Esendağlı

Üye
KARDES smart settings i dene tus kilidini deiştirebiliyosun mesela benimkisi kalem+c tusu yada *ve # sen ayarlıyopsun yani
Aynen katılıyorum senden başka kimsede nasıl açıldığını bulamaz.kodla falan da uğraşmazsın.istediğin içeriğide yazarsın tuş kilidine.

eren6523

eren6523

Üye
onu biliyorum arkadaşım sağol ama tuşları kilitlediğim anda şifrelenmesini istiyorum bunu yapan program varmı ??

öyle yapan bir program yok arkadaşım.ama diğer arkadaşın dediği gibi smart settings i dene hemen tuş kilitlenir ama yinede 1 dk sonra şifre aktif olur

1536_gs

Üye
    Konu Sahibi
tamam arkadaşlar teşekkürler..

seralka

Üye
Süper abi

Yakup Aksu

Üye
bnde SE k800i telefon var ama tuş kilidine şifre koymak istiyorum güvenlik kodu istiyor güvenlik kodunu bilmiyorum lütfen yardımcı olunn :(

murat1907-511

murat1907-511

Üye
Nokıa 3100 tuş kilidine şifre koymayı bilen avr mı?

tomarmi123

Üye
nokia 3200 a güvenlik kodu koymasını bilen varmı arkadaslar lütfen yardım edin :(

Üst Alt