Türksat 4A kanal frekansları sd ve hd

Sponsorlu Bağlantılar

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
bilgiler için teşekkürler hasan.. bende samsung hd uydu alıcılı tv var turksat 42 e den manuel tarama yaptım show fox hdleri bulmadı?

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
bilgiler için teşekkürler hasan.. bende samsung hd uydu alıcılı tv var turksat 42 e den manuel tarama yaptım show fox hdleri bulmadı?
Suan malesef yenı hd frekansı aktıf degıldır fox hd ılk duyuruldugu gun aktıftı sonra yayın gıttı aktıf olma gunu 15 temmuz 2014

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3
Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
tamam eyvallah

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
hd yayın yapacagı kesınleşen kanallar

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi

Frekans gunu ertelendı

• Beğen
Tepkiler: Bessonnitsa
Bessonnitsa

Bessonnitsa

Üye
Bilgi için teşekkürler ...

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
En erkek bana gore agustos ayında guncellerız frekansı

iizzz

iizzz

Üye
beliydi ertelenci hergün firankas degiştirdiler

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
dsmarta sordum 3-4 gibi frekans değişikliği yapılacak diyor?

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Resmı sıtesınden alındı bu resım

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
Resmı sıtesınden alındı bu resım
şuan mcj mediasa ve beyaz tv HD leri izliyorum tarattım bu ikisi aktif :D hayırlı olsun arkadaşlar diğerleride yvaştan geliyor sanırım ;)

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Gelsinler gelsınler tumı aktıf olsun oyle tv guncellerım

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar bu hd kanalları sd uydu alıcılar tratınca bulur mu

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
hayır..
Resmi yazı belki bir kaç tane kanal için söylemiştir bunu..MCJ MEDIASA HD'nin yayını gerçekten çok net.. BeyazTV HD ise 720p gibi duruyor..
1. sayfadaki özel frekanslarda ise şimdilik bi cacık yok. Fox HD 'yi dört gözle bekliyorum..

Bessonnitsa

Bessonnitsa

Üye
Bana n1 power genç dream tvyi versinler yeter. Geriye kalan 473 kanal onların olsun. [emoji111]️

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
bu arada resmi sitedeki haber geçersiz.. Türksat tanıtım kanalı 4A nın gece yarısı itibari ile hizmet vermeye ve frekans değişikliklerinin yapıldığını bildirmeye başladı..Şimdi Turksat tanıtım kanalında yer alan 11844 V 2222, 11747 H 27500 frekansları ile tarama yapacağım. Şans dileyin arkadaşlar bakalım nasıl bir tablo ile karşılaşacağız :) hadi bismillah :D
Bana n1 power genç dream tvyi versinler yeter. Geriye kalan 473 kanal onların olsun. [emoji111]️
Benim içinde Discovery Science HD olmazsa olmazdır :)evet her iki frekansıda şebeke açık olarak taradım 11844 olan %54 güçte 606 kanal buldu.
11747 ise %100 güçle 564 kanal buldu.
Ama sonuç maalesef. beyaz ve mediasa hdleri bile bulmadı .s nasıl oluyor da doğan tv transponderı bulurken turksat resmi transponderi bulmuyor anlayamıyorum .S
dsmartın dediği gibi saat 3-4 ü bekleyeceğiz bakalım nolcak..

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
ben yarım saat önce 11844 frekansından tarama yaptım. ek olarak bazı kanallar buldu ama, ücretsiz hd kanallar bulmadı. inşallah haber yalandır

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
ve bu arada digiturkun 10 küsür kanalı eklenmiş onuda söliyim. gs tv bjk tv nat geo wıld vs..12380 27500 V --> MCJ MEDIASA HD & BeyazTV HD kanallarını bulabilirsiniz.. Şebeke açmanıza gerek yok..

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
Arkadaslar bu hd kanalları sd uydu alıcılar tratınca bulur mu

uydu alıcısı sadece sd ise bulmaz. hd kanal izleyebilmek için uydu alıcısında hd özelliği olması lazım.

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Yanlıs bılıyorsunuz sd kanallar hd yayın yapan kanalları bulur yayın varsa ses verır sd uydu alıcılar ama goruyude hata yapar

Üst Alt