Türksat 4A kanal frekansları sd ve hd

Sponsorlu Bağlantılar

McBoltt60

McBoltt60

Üye

Ramatata

Ramatata

Üye
O seçenekler yok bende problem o

yunus4554

yunus4554

Üye
gunaydin beyler hd olmayan uydu alicilari hd kanal aca bilen var mi

Ramatata

Ramatata

Üye
Beyler nasıl olduğunu bir anlatın anlayan varsa kaldık ortada

Fenomenon

Fenomenon

Üye
Beyler nasıl olduğunu bir anlatın anlayan varsa kaldık ortada
11844 V (dikey) 2222 frekansını girip network search açık olacak şekilde tarama yapacaksın.
bizim uyduda nit search diye geçiyor. yani uydu markasına göre ismi değişebiliyor.
ayrıca bana sorarsan tarama yapmadan önce eski frekansların hepsini sil.

mürteza16

mürteza16

Üye
Turksat uydusundaki frekans degisikligini
yapamayan arkadaslar
Turksat taki Butun kanallari silin
Frekans bolumune 11844. V 02222 yazin sirayla
sebeke arama acik olacak okeyleyin kanallar
kendiliginden cikmaya baslar zaten..

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Turksat uydusundaki frekans degisikligini
yapamayan arkadaslar
Turksat taki Butun kanallari silin
Frekans bolumune 11844. V 02222 yazin sirayla
sebeke arama acik olacak okeyleyin kanallar
kendiliginden cikmaya baslar zaten..
Evet,bu sabah kalktığımda kanallar uçmuştu,seninde bahsettiğin ayarları yapıp tarama yapınca hepsi geri geldi,sorun yok.

T.serdar

Üye
Arkadaşlar bu sabah güncellemeyi yaptim iyi güzel bircok kanal hd olmus sevindim ama bircok kanalda sifreli kanallar acaba bu sifreli kanallari nasil izleyebiliriz nasil sifreleri kirabiliriz yardim lutfen

Fenomenon

Fenomenon

Üye
Arkadaşlar bu sabah güncellemeyi yaptim iyi güzel bircok kanal hd olmus sevindim ama bircok kanalda sifreli kanallar acaba bu sifreli kanallari nasil izleyebiliriz nasil sifreleri kirabiliriz yardim lutfen
izleyemezsin mecburen silecen. zaten eskiden şifreli olanlar şimdi yine şifreli yani değişen bişey yok.

Krnl386

Krnl386

Üye
Arkadaşlar ;

Ben bu işlemleri bir türlü yapamıyorum. GoldMaser SAT 72000 kullanmaktayım, lakin Kanal arama kısmına bu değerleri giriyorum, en altta Sinyal %100 Kalite %0 diyor. Ben uyduyu göremiyorum aslında hala bende Türksat 2A/3A var, uydu listesine bakıyorum Türksat 4A yok. Nasıl bir yol izlemem gerekiyor. Acaba benim uydu alıcısı çok mu eski, değiştirmem mi gerekiyor..?

Ottoman Slap

Ottoman Slap

Üye
hele sukur hepsini dizdim hersey yerli yerinde :)

Ottoman Slap

Ottoman Slap

Üye
Arkadaşlar ;

Ben bu işlemleri bir türlü yapamıyorum. GoldMaser SAT 72000 kullanmaktayım, lakin Kanal arama kısmına bu değerleri giriyorum, en altta Sinyal %100 Kalite %0 diyor. Ben uyduyu göremiyorum aslında hala bende Türksat 2A/3A var, uydu listesine bakıyorum Türksat 4A yok. Nasıl bir yol izlemem gerekiyor. Acaba benim uydu alıcısı çok mu eski, değiştirmem mi gerekiyor..?
otomatik arama yapinca kanallar cikmiyomu kardesim

semihguney

semihguney

Üye
ALLAAAAAAAAAH GSTV GELMIŞ :D

SHS

SHS

Üye
En son güncellemeyle giden birçok kanal geri geldi :gul:

Fenomenon

Fenomenon

Üye
Arkadaşlar ;

uydu ismi farketmez. türksat 2a/3a yazan yere girebilirsin.

semihguney

semihguney

Üye
GSTV geri gitmiş :D

Üst Alt