Turkcellden Bedava Cep Atağı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haberci

Haberci

Üye
    Konu Sahibi
Turkcellden Bedava Cep Atağı
Cep telefonu sektöründe rekabet kızışıyor. Dünyanın en büyük mobil operatörü Vodafone'un Telsim'i satın alarak Türkiye'ye girmesi Turkcell'i harekete geçirdi.
02 Ocak 2006 14:05
CEP telefonu sektöründe rekabet kızışıyor. Dünyanın en büyük mobil operatörü Vodafone'un Telsim'i satın alarak Türkiye'ye girmesi Turkcell'i harekete geçirdi. Kulislerde konuşulan en önemli konu Turkcell'in Vodafone'un önünü kesmek için ilk atağı gerçekleştirmeye hazırlandığı yönünde.
<div align="center"></div>
İlk atak, Turkcell&#39;in abonelerine ücretsiz cep telefonu dağıtması. Şirketin bu amaçla cep telefonu üreticileriyle görüşmeler yürüttüğü ve bu çalışmayı yakın bir zamanda ilan edeceği konuşuluyor. Uzmanlar, Turkcell&#39;in bu yöntemle çoğu hazır kart kullanıcısı olan abonelerini kendisine bağlamak istediğini belirtiyorlar. Bir anlamda Vodafone&#39;un Turkcell&#39;den müşteri &#39;çalmasına&#39; yönelik de önlem alınmış olacak. Zira dünyada Vodafone yeni abonelerine son teknoloji cep telefonlarını ve Vodafone hattını aylık sabit bir ücret karşılığı dağıtıyor. Kullanıcı aylık bir sabit ücret vererek cep telefonu sahibi, bu da o müşteriyi operatöre bağlayan önemli bir araç oluyor. Vodafone Telsim&#39;i alınca GSM uzmanlarının ilk aklına gelen bu pazarlama taktiği olmuştu.

metintekin

Üye
işte iyi haber geldi. Sonunda bizde avrupalılar gibi beleş telefon alıcazz...

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
adım gibi emindim böle bi cewabın gelceınden

Clausius Clapeyron

Üye
telekominikosyon kurumu buna karşı çıkacaktır ayrıca turkcell in güzel telefon dağıtacağını sanmam

tofy

Üye
güzel bir uygulama olucak onların rakiplikleri tüketicilere yarayacak

RockFord Fosgate

Üye
ınsallah yarabbı beles tel de alacaz

cepix

cepix

Üye
Turkcell 2005 ortalarında hafif çıtlatmıştı böyle bir kampanya yapıcagını zaten

__Midas__

__Midas__

Üye
Ne olursa olsun ben Turkcell den vazgeçmezdim ama bu da iyi olur bea

RockFord Fosgate

Üye
vodaphone verırse beles gecerım walla

slayer

Üye
-Verecekte beleşmi verecek... ADSL foturası kadar para ödeyecez.... Çok konusanlar için iyi tel. Kampanyası...

-Türkcell.... Yazık.... Tutuştu adamlar..... Vodafone tel. vermesede geçmeyi düşünüyorum....

RockFord Fosgate

Üye
turkcell kazıkcı yaw:(((

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
vadafone olsun turkcell olsun bedava telefon vermeyecek ki taksik öder gibi vergisini ödeyeceğiz zaten kim kime bedava vermiş

Clausius Clapeyron

Üye
<div class='quotetop'>(ChaLLenGeR &#064; Jan 2 2006, 07&#58;37 PM) [post=243414]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
vadafone olsun turkcell olsun bedava telefon vermeyecek ki taksik öder gibi vergisini ödeyeceğiz zaten kim kime bedava vermiş
[/b][/quote]
doğru valla

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
Yaw Bende Türkcell . Telsim . Avea Hatları Var 3 tane pin kodularını ezberlemek zor :S

Lord Of Light

Üye
bizim halkımız 3-5 telefon almak için 3-5 hat alır herhalde

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
<div class='quotetop'>(Lord Of Light &#064; Jan 2 2006, 07&#58;47 PM) [post=243430]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
bizim halkımız 3-5 telefon almak için 3-5 hat alır herhalde
[/b][/quote]

Yoo Bende 1 Tel Var o Hatları Alamamın Nedeni Çıktıgım Kızların yzünden orn suanki cıktıgımda telsim var onda konusoz ondan yani kız sorunu ne hattın var sorun yok hangisini istersen dim yani konusma sorunu yok 3 hattımda var

RockFord Fosgate

Üye
walla su hatunlar yokmu adama neler yaptırıyor yahu:))))

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Hani rekabet kurulu vodafone&#39;a izin vermemişti o kurul tcelle nasıl izin veriyor.?

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
<div class='quotetop'>(RockFord Fosgate &#064; Jan 2 2006, 08&#58;14 PM) [post=243467]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
walla su hatunlar yokmu adama neler yaptırıyor yahu:))))
[/b][/quote]

Bencede İsallah Baska Hat Çıkmaz 4.cü fazla kacar yaw Ona Knt Dayanmıo zaten Hangisine yüklicez Olsun bu Ögrenci Tarifeleri İnsanları Konusmaya Tesvik Edio...

RockFord Fosgate

Üye
avea bıttı mesela:(((ben alacaktım kacırdımmm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...