Turkcell T11/ZTE Türkcell T11 Root Etme Kesinlikle Çalışıyor 100% Diğer Android Telefonlardada Işe Yarar

Sponsorlu Bağlantılar

Yardımcı Oldu Mu?

• Kullanılan toplam oy
    16

adikom

adikom

Üye
    Konu Sahibi
Önemli Değil. Konumun Herkese Yararlı Olabilmesi Ve Yukarı Sıralara Çıkması İçin Ankete Katılmanızı Rica Ederim.

delicitrix

Üye
sonunda da benim de root'lu bir t11'im oldu :) yalnız bir şeyi belirtmem gerekiyor. eğri oturup doğru konuşmak gerekirse her ne kadar Adikom arkadaşımız root yapma anlatımını ve dosyaların isimlerini basitleştirme yoluna gitmiş olsa da bu "update.zip" olayı daha root işine başlamadan işlemi gerçekleştirmemize imkan vermiyordu. mustafa kılıç isimli üyenin devreye girmesiyle bu olayı farketmeseydim şu an hâlâ turkcell'e ağır laflar ediyor olacaktım.

Kısacası, Adikom kardeşim! eğer şu rapidshare'deki rar'lı dosyandaki root3.zip'in adını update.zip olarak değiştirip tekrar yayınlarsan ve anlatım kısmını değiştirirsen herkes rahatlar diye düşünüyorum. Ama yine de konuyu açmanız ve bizlere yadımcı olduğunuz için müteşekkirim her ikinize de. Beni mutlu ettiniz Allah da sizi mutlu etsin :) İyi çalışmalar.

adikom

adikom

Üye
    Konu Sahibi
Tabi Fakat İnternetimin Upload Yetkisi Kalmadı Başka Bir Arkadaşımız Upload Ederse Linki Ana Mesaj a Koyarım :D

adikom

adikom

Üye
    Konu Sahibi
Sanırım Konuyu Artık Kapatabilirsiniz Hiç Bir Hareketlilik Yok

mahmutyum

Üye
Deneyeceğim...

adikom

adikom

Üye
    Konu Sahibi
Süper Denediğinde Yaz Artık Sen !!!!

adikom

adikom

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar T11 e İlk Rom Çalışması Bitmiştir Gözünüz Aydın Mustafa Kılıç Arkadaşımıza Teşekkürlerimi Sunarak Paylaşıyorum Çalışmaları Burada Görebilirsiniz
Link:

adikom

adikom

Üye
    Konu Sahibi
mistikkilic acil sana ulaşmam lazımm ordamısın

demoniceangel

Üye
t11 kullanıyorum ve allah gani gani rağzı olsun!!!! aylardır çözemediğim sorunu sizin ve alıntı yaptığınız kişi sayesinde çözdüm. beyninize omurilik soğancığınıza tek tek sinir hücrelerinize sağlık... sonunda oldu gereksiz, her internete bağlanışımda arkaplanda açılan çalışan ve her defasında elle kapatmak zorunda olduğum işime yaramaz gereksiz turkcell uygulamalarından kurtuldum.. çok sağolunnnn

coolmann55

Üye
kardeş çok sağol dosyalar için teşekkürlerr

karamaske11

Üye
link ölü yenilermisin kardeş..

crazyimpi

Üye
adikom abicim peki unroot yapmayı analatabilirmisin yada güzel bi adres versen hayrına:)

- - - Eklendi - - -

adikom abicim ve diğer abilerim nolursunuz bana daha açık bi şekilde analatsanız ve bi de UNROOT yapmayı öğretseniz yada güzel bi site adresi verseniz NOLURSUNUZ ŞU CAHİL KARDEŞİNİZE YARDIMCI OLUN :( :(

- - - Eklendi - - -

adikom abicim peki unroot yapmayı analatabilirmisin yada güzel bi adres versen hayrına
DİĞER ABİLERİMDENDE YARDIM İSTİYORUM ŞU CAHİL KARDEŞİNİZE DAHA ANLAŞILIR ŞEKİLDE ANLATSANIZ ROOT YAPMAYI ÇOK İSTİYORUM AMA ACEMİLİĞİMDEN YAPAMIYORUM NOLURSUN ADİKOM BANA AYRICA FACEDEN FİLAN GÖRÜŞSEK GÜZELCE ANLATSAN YADA BURDA UNROOT ROOTU NOLUR ABİ BENİ KIRMA :( :(

veyselesmer

Üye
yaw arkadaşlar bu t11 için rotu indiremiyorum yardımcı olurmusunuz

N!rvana

N!rvana

Üye
Arkadaşlar bu siteye girin çok kolay buradakiler gibi uğraşmıyorsunuz.Asagıda tolg diye biri yorum atmışş.O kişi zaten benim o programı kurun tele direk kaldırılıyor.Ama önce adamın anlattıgını yapın ;) Hadi iyisiniz buldunuz beni :)

yenicelli78

Üye
Kardeş şu linki bi daha koyarmisin :(

muslumraz

Üye
kardeş gözünü öpim şu Linkleri Yenile şu Bokk Telefonu Rootlamam Lazımm

GROLER

Üye
Kardeş t11 e root attım attıktan sonra google playe girince hata veriyor lütfen yardımcı olur musun adikom

- - - Eklendi - - -

adikom kardeş t11 ime root attıktan sonra google play storeye girince hata veriyor lütfen yardımcı olur musun

crazyimpi

Üye
abicim yaa valla ben bu radisphareden indiremedim root dosyasını nolur yardım et yaaa allah rızası için nasıl indiricemm

crazyimpi

Üye
abicim ben bu radisphareden neden indiremiyorum indir yazısına tıkladığımda ne iniyor nede uyarı veriyor abi nolursun başka bir link versene yada nasıl indircem söyleyin nolurrr idm ile indirmeye kaktıgımda idm de hata veriyor nolur yardımcıı olunn :(

- - - Eklendi - - -

abicim ben bu radisphareden neden indiremiyorum indir yazısına tıkladığımda ne iniyor nede uyarı veriyor abi nolursun başka bir link versene yada nasıl indircem söyleyin nolurrr idm ile indirmeye kaktıgımda idm de hata veriyor nolur yardımcıı olunn :(

Üst Alt