Turkcell MaxiPro 5'in Satışları Durduruldu!

Konu, 'Cep Telefonları Genel' kısmında doctorrr tarafından paylaşıldı. Okunma: 3167 | Cevaplanma: 27

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Turkcell MaxiPro 5'in Satışları Durduruldu!

[h=2]
    < Resmi açmak için tıklayın >

Turkcell'in biten T serisinin üzerine gelen 2. telefon olan MaxiPRO5'in satışları yaşanılan şebekeye bağlanamama sorunu yüzünden durduruldu.
    [/h]
    Turkcell'in geçtiğimiz hafta satışa sunduğu akıllı telefonu MaxiPro5'lerde yaşanılan şebekeye bağlanamama sorunu yüzünden satışlar geçici süreliğine durduruldu.

BTK(Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu) 'nin IMEI tanımlamalarındaki sorundan dolayı MaxiPro5'ler şebeke bağlantı hatası almaya başladı. Kullanıcılardan gelen yoğun şikayetler sonrası cihazın satışını durduran Turkcell isteyen müşterilerine koşulsuz iade seçeneğini sunmaya başladı.
    Sorunun Turkcell'in mi yoksa BTK'nin mı ihmalinden kaynaklandığı henüz netlik kazanmadı.

Yazan: doctorrr
  2. teşekkürler konu için :)

3. Konuyu açmasan almaya gidiyordum :kıskıs:

Konu için Teşekkürler kardişim :)

4. :rica:

5. anca para zaten dertleri :@

6. Turkcell'in MaxiPro'su da mı varmış :o Ben MaxiPlus sanıyordum :hmmm

7. :P:

- - - Eklendi - - -

ne demek :sirit:

- - - Eklendi - - -

vardı ya üst segmet kullanıcılar için :)

8. Yazık ya adamlar bir şey yapmaya çalışıyorlar ellerinde patlıyor...

9. İmei attırmışlardır. Turkcellden beklenir

10. bak bu olabilir :ehe

11. cihaz muhteşem ama )):

12. :rica:

13. ben kardeşime boşver maxi proyu wonder al diyordum bak tesadüfe ne olmuş bu arada telefonun gerçek ismi Huawei Honor'dur ve anladığım kadarıyla 1.65 Sar değerine sahip sizce wonder mı yoksa honor mu ? birinin aylık ödemesi 25 TL diğerinin ödemesi 50 TL şu sar değeri kafama takıldı birde sizce wonder'mı daha iyidir yoksa maxipro 5 mi ? bununla ilgili konu açmayı düşünüyorum

MasteLaa bunu beğendi.
  14. Wonder

15. Haber için :tşk:

16. Açmana gerek yok Wonder daha iyi..Ayrıca son haberlere göre Pro5 satışı durdu :ehe

17. turcellde bunu yaparsa artık millet kime güvenecek

Turkcell MaxiPro 5'in Satışları Durduruldu! konusuna benzer içerikler

1. Turkcell MaxiPRO 5'in Kullanım Kılavuzu! ( 16 Temmuz 2012 | Cep Telefonları Genel )

Buradaki linkten indirebileceğiniz 11.82 MB büyüklüğündeki PDF dosyasında, Huawei Honor'ın yani Turkcell MaxiPro 5'in kullanım kılavuzu bulunuyor. Kullanım kılavuzunun 10. sayfasında teknik özelliklere baktığımızda 4.0 inçlik 854 x 480 piksel...
  2. Turkcell MaxiPro 5 Cep Telefonu ( 31 Temmuz 2012 | Turkcell Android Cihazlar )

Turkcell bu ay içerisinde ZTE üretimi bir model olan MaxiPlus 5'ten sonra şimdi de özellikle iş dünyasına hitap eden ve Huawei üretimi olan Maxipro 5'i kullanıcılarına sunuyor. MaxiPro 5 akıllı cep telefonu her ne kadar iş dünyasını hedeflese...
  3. Turkcell Maxipro 5 E Root Attım Turkcell Uygulamalarını Nasıl Silebilirim ( 7 Aralık 2012 | Turkcell Android Cihazlar )

Turkcell Maxipro 5 E Root Attım Kontrol Ettim olmuş Turkcell Uygulamalarını Nasıl Silebilirim
  4. turkcell maxipro 5 update failed ( 21 Nisan 2013 | Turkcell Android Cihazlar )

arkadaşlar merhaba huaweinin u8860 turkcell maxipro 5 olarakta geçen telefonuna sahibim be derleme numaram v112 ne yaptıysam stock rom atamadım hepsini denedim ama olmuyor cwm de bulamıyorum buna uyumlu ne yapıcam bilmiyorum yardımlarınızı...
  5. Turkcell MaxiPRO 5 Nasıl Root ederim? ( 12 Eylül 2013 | Android Genel )

dünden beri araştırıyorum ama root hakkında bilgi bulamadım.. Fakat cihazı root eden bir çok kişi var, bilen biri var mı acaba?
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
03 Ağustos 2015 Pazartesi - 16:08:40