Turkcell Faturalı hatta 0.facebook ücretsiz mi arkadaşlar?

Konu, 'Turkcell Destek / Sorun / Şikayet' kısmında soyturk tarafından paylaşıldı. Okunma: 1947 | Cevaplanma: 0

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Turkcell Faturalı hatta 0.facebook ücretsiz mi arkadaşlar?

Turkcell Faturalı hatta 0.facebook ücretsiz mi arkadaşlar fatuları olup kullanan varmı esktra para geliomu hiç?

Yazan: soyturk

Turkcell Faturalı hatta 0.facebook ücretsiz mi arkadaşlar? konusuna benzer içerikler

1. Turkcell Faturalı Hat Artık !!!ÜCRETSİZ!!!

Kampanya 8 Ocak-31 Aralık 2008 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyaya yeni hat alan bireysel faturalı müşteriler katılabilir. Kampanyadan yararlanabilmek için hattın kullanıma açılmasından sonraki 30 gün içinde 2373 no'lu numaraya VERGI yazıp...
  2. Turkcell Faturalı Hat kampanyası...

Arkadaşlar bugün bursadaki 2 Turkcell abone merkezinde de gördüm Faturalı (532-533-530) olan hatlar Aylık 1.5 ytl sabit ücretle mukabil olmak üzere Bu kampanyayı 3 ay uygulayacağını açıkladı Turkcell. Ve ekstra Kesinlikle bir ücret yok....
  3. Turkcell: Hazır Kartlı Arkadaşınızı Faturalı Hatta Geçirin, 1000 Dakika Kazanın!

Turkcell Faturalı hat kullanıcıları, çevresindeki Hazır Kart yani kontörlü (ön ödemeli) Turkcell hat kullanan arkadaşlarını faturalı hatta geçmesi için davet etmesi durumunda, 1000 Dakika hediye kazanıyor. Bununla birlikte, sadece davet eden...
  4. Turkcell faturalı hattan hazır karta nasıl geçebilirim arkadaşlar???

Arkadaşlar Turkcell faturalı hattım var fakat ben hazır karta geçmek istiyorum. Hat babamın üzerine kayıtlı ne yapabilirim bilgisi olan var mı? Yardımcı olursanız çok sevirim...
  5. Turkcell faturalı hat kullanan arkadaşlar;

İyi akşamlar,iyi forumlar.Hazır kart kullanıyorum,turkcell de bir kampanyadan yararlanmak istiyorum.Bunun için faturalı hat kullanmam gerekiyormuş.Telefon ile pek konuşan birisi değilim,aylık fatura ortalama ne kadar gelir?Yani şöyle...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
01 Temmuz 2015 Çarşamba - 4:53:27