Turkcell Kullanan Bakabilirmi Cevapla

Sponsorlu Bağlantılar

aLiP07

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell Kullanan Bakabilirmi Cevapla
arkadaşlar benim faturalı hattım var turkcell sorum söyle benim turkcellden 700 e yakın kredim vardı kredi sorgulaması yaptım TURKCELL FINANSMAN mesaj geldi kredim 700 ken 400 düşürmüşler kesinlikle faturamda gecikme yok 1 gün bile gecikme yok sisteme düştügü andan itibaren yatırıyorum neden böyle oldu bilgisi olan varmı

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Faturalı Diye Ekle bence :)

• Beğen
Tepkiler: aLiP07
yeumyang

yeumyang

Moderator
Ben faturasız kullanıyorum faturalilarda bu konu hakkında şikayetler var en iyisi m temsilcisi ile gorusmenizdir inceleme sonunda bilgi vereceklerdir eğer adınıza kayıtlı başka Turkcell varsa o yüzdende düşmüş olabilir puan

Anıl Umut

Emekli Yönetici
2 yıl faturalı hat kullandım.Puanım 2 yıl sonunda 1700 oldu.Dönem dönem 300 puan düştü 500 puan yükseldi bir garip olaylar..Ben de faturamı asla geç yatırmam.Ki zaten 1 yıldır Türkcell İletişim Merkezinde çalışıyordum o sıralar.Puan olgusu çok garip gerçekten,ben anlam veremedim.Öyle de böyle de bu telefona para verilecek ha 1 puanın var ha 10.000 ne fark edecek ki?Türkcell de fark ediyor(!)Bir telefona puan yetmezse kendi inisiyatifimizde 400 puan ekleyebiliyorduk müşteriye.Ancak bu şekilde bile telefon almak ne kadar cazip tartışılır.Piyasada 1800 Tl olan telefon Türkcell mağazasında 2400 puan.Yani 2400 ₺..