Turkcell 1 GB sınırsız internet 14.90 TL

Sponsorlu Bağlantılar

ali.44

ali.44

Üye
ne kadar zor şu interneti kullanmak şu tellerde gıdım gıdım veriyorlar bizlere ucuz net yok

• Beğen
Tepkiler: oguzalp44

taylan08

Üye
beyler bu kampanya 1gb sınırısz 14.90 sadece yeni gelenlere mi ben 4-5 yıldır turkcell kullanıyorum ben yararlanabilirmiyim ?

ali.44

ali.44

Üye
yeni gelenlere olması lazım normalde 25 tl

• Beğen
Tepkiler: oguzalp44

emonetti

Üye
Beyler avea hattımı taşısam bundan yararlanabilir miyim? Şahsen bunun 500 mb olanından yararlanmayı düşünüyorum sonuçta sınırsız ne kadar hızı 96 kbps ye de düşse

murat.122a

murat.122a

Üye
Önceden turkcell se olur amaç Turkcell den ayrılanları getirme

Anil-D

Anil-D

Üye
:tşk:

Baskentliia

Baskentliia

Üye
ben kullanıyorum gayet iyı

Davut420042

Davut420042

Üye
bencede pahalı ve 6 aydan sonra kaç tl olcak
gnctrkcll'lilere 19TL Diğer Müşterilere 25TL!
Beyler avea hattımı taşısam bundan yararlanabilir miyim? Şahsen bunun 500 mb olanından yararlanmayı düşünüyorum sonuçta sınırsız ne kadar hızı 96 kbps ye de düşse
Yararlanabilirsin
yeni gelenlere olması lazım normalde 25 tl
gnctrkcll'lilere 19TL!
beyler bu kampanya 1gb sınırısz 14.90 sadece yeni gelenlere mi ben 4-5 yıldır turkcell kullanıyorum ben yararlanabilirmiyim ?
Hocam 14.90TL'lık 9.90TL'likten Faydalanamazsın Ama gnctrkcll'liysen 19TL'ye SINIRSIZ 1GB Alabilirsin!

by_aLi_1907

by_aLi_1907

Üye
gnctrkcll'lilere 19TL Diğer Müşterilere 25TL!
Yararlanabilirsin
gnctrkcll'lilere 19TL!
Hocam 14.90TL'lık 9.90TL'likten Faydalanamazsın Ama gnctrkcll'liysen 19TL'ye SINIRSIZ 1GB Alabilirsin!
19 tl ye nasıl aliniyor?

pro_

pro_

Üye
Beyler Turkcell internet forever

phasan

phasan

Üye
Bundan sadece turkcell abınesı olup numarası avea yada vodafona tasıyıp gerı turkcell gelenler yararlanır

Davut420042

Davut420042

Üye
Turkcell ayda yılda bir de olsa yaptı güzelliğini. Hattını Turkcell'e 90 gün içinde taşımış olanlara, 6 ay boyunca 14.90 TL'ye 1 GB Sınırsız internet kampanyası başlattı. Hadi gözümüz aydın.

Ahanda link:
Daha Önce Turkcell Olup Hattını Farklı Bir Operatöre Taşıyıp 30 Gün İçerisinde Tekrar Turkcell'e Gelip 90 Gün İçerisinde Pakete Kayıt Talebi Verenler Katılabilir!

Paket ücreti 6 Ay Boyunca 14,9TL Olup 6. Ay Sonu 25TL Olacaktır. Katılım İçin Son Gün 30/09/2014

Son düzenleme:
omer durus

omer durus

Üye
su gecmisine yandigimin turkcell deki: internet diger hatlatda olsaydi dakka durmazdim Aga cok para yaa

hsno7

hsno7

Üye
Sagol üstad ;)

_ilyas_

Üye
turkcell yenilere önem veriyor ama eskileri kaybedecek haberi yok

ykpknl

ykpknl

Üye
ben 1gb sınırsız yapıyorum turkcelde 25 lira :/

Üst Alt