Tüm samsung dokunmatik teller için firmware arşivi başka yerde yok!!!(LİNKLER GÜNCELLENDİ)

Sponsorlu Bağlantılar

&&BERKAY&&

&&BERKAY&&

Üye
mobile benchmark tam

MyDownLoaD

MyDownLoaD

Üye
sabırsızlanmaya başladım :)

Discovery2

Üye
i8910 Hd için göremedim ?

&&BERKAY&&

&&BERKAY&&

Üye
i8910 symbian ben o tür ü bilmediğimden eklemedim daha detaylı bölümü mevcut

bgrhan06

Üye
Bende corby s3653 var hangi firmwareyi indirmem lazım???? Türkçesi hangisi?

XpLodeR111

XpLodeR111

Üye
bgrhan06

Bunu Yükliceksin Arkadaşım

bgrhan06

Üye
saol dostum.. ama multiloader programındaki boot seçeneğinde bu indrdiğim şeyi seçemiorm. şöyle bir hata veriyor ;
'can not load bootfiles binary !'

LSI6410
boot change
download
masterroom
ddim sona boot ta klasörü seçemiorm. seçmeden yapsam bişiyi etkiler mi???

bark_41

bark_41

Üye
Arkadaşlar samsungs8000-8003 jet için en iyi firmware hangisi şimdi,şu kriterleride göz önünde bulundurarak,TÜRKÇE OACAK,EASY JAVA(JAVA PROLAR YÜKLENEBİLCEK),DOKUNMATİK HASSASİYET ARTACAK,EKRAN YATAYDA KULLANILABİLECEK,DAHA HIZLI VS.HANGİ FİRMWAREYİ ÖNERİRSİZİNİZ DENEYEN ARKADAŞLAR YAZARSA HEBİMİZ İÇİN BİLGİLENDİRİCİ OLUR ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER:)

ozgur2183

Üye
m8800 pixon a da böyle bi uygulaması varmı?

bark_41

bark_41

Üye
Arkadaşlar samsung s8000-8003 jet için en iyi firmware hangisi şimdi,şu kriterleride göz önünde bulundurarak,TÜRKÇE OLACAK,EASY JAVA(JAVA PROLAR YÜKLENEBİLCEK),DOKUNMATİK HASSASİYET ARTACAK,EKRAN YATAYDA KULLANILABİLECEK,DAHA HIZLI VS.HANGİ FİRMWAREYİ ÖNERİRSİNİZ DENEYEN ARKADAŞLAR YAZARSA HEBİMİZ İÇİN BİLGİLENDİRİCİ OLUR ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER:bilmm

doqkan13

Üye
Kardeşm bende şmdi s5230 war ama hangisini yükleyeceğim anlamadım JP Arabic Var bide JP wifi war benm telefon wifi li değil yardımcı olablrmsnz?

&&BERKAY&&

&&BERKAY&&

Üye
sende wifi yoksa normal olanı yükleycen xpıl4 veya xpıl1 favorim

--------------- Ekleme ---------------

Arkadaşlar samsung s8000-8003 jet için en iyi firmware hangisi şimdi,şu kriterleride göz önünde bulundurarak,TÜRKÇE OLACAK,EASY JAVA(JAVA PROLAR YÜKLENEBİLCEK),DOKUNMATİK HASSASİYET ARTACAK,EKRAN YATAYDA KULLANILABİLECEK,DAHA HIZLI VS.HANGİ FİRMWAREYİ ÖNERİRSİNİZ DENEYEN ARKADAŞLAR YAZARSA HEBİMİZ İÇİN BİLGİLENDİRİCİ OLUR ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER:bilmm
on kere yazmna gerek yok .konuyu çöp ediyorsun en son sürüm iyi yorumlar o yönde

saol dostum.. ama multiloader programındaki boot seçeneğinde bu indrdiğim şeyi seçemiorm. şöyle bir hata veriyor ;
'can not load bootfiles binary !'

LSI6410
boot change
download
masterroom
ddim sona boot ta klasörü seçemiorm. seçmeden yapsam bişiyi etkiler mi???
seçtiğin yükleme türü yanlış gibi değiştirerek denemmelisin ilk baştakini seç düzelir

yusufcanusta

Üye
samsung star 5233 -wi-fi için varmı ?

virus19

virus19

Üye
arkadaşlar s5233 için en iyi türkçe fw hangisi?

raplex2

Üye
emeğine sağlık arkadaşım b5310 corby pro içinde var mı?

bark_41

bark_41

Üye
:islikKonu çöp olmadan,s8003 jet için son sürümün hangisi olduğunuda yazarsan çöplüğü temizlemiş oluruz..

hrn_07

hrn_07

Üye
s5233 wi fi için olan varmı

alex_34

Üye
Ayni telefon bendede var tele nasil 3gp programi atacm soylermisin

bark_41

bark_41

Üye
sende wifi yoksa normal olanı yükleycen xpıl4 veya xpıl1 favorim

on kere yazmna gerek yok .konuyu çöp ediyorsun en son sürüm iyi yorumlar o yönde

seçtiğin yükleme türü yanlış gibi değiştirerek denemmelisin ilk baştakini seç düzelir
Dostum haklısın çöp oluyor demekle ama,senden ricam s8000 veya8003 farketmez en son,sürüm yada en iyi çalışan sürümü bi yazsan benim için,bu ramazan günü büyük sevaba girmiş olursun,ısrar edişiimin nedeni,tel arkadaşın telefon donmaya başlamış kullanamıyor yani,dokunmatizm olayı acıtasyona uğramış durumda:oke:

Arkadaşlar,yurt dışı s8000 jet aldık garantisiz telefoncudan,1 ay olmadı telefonu açıyoruz başka hiç bir tuşu kullanamıyoruz,telefon donuyor,firmware sini değiştirdim zor bela,usb tanınmadı diyor uzun uğraşlar sonucu yinede yükledim,değişen hiç bir şey yok aynı,tel elimizde patladı,internette araştırdım yapabileceğimiz bişi varmı varmı ekranla ilgili diye sorun şu arkadaşlar,telefon kapalı iken belli oluyor aynen şu leke var,ve ekranın işlevselliğini bitiriyor bir çok kullanıcının bu lekeden dolayı telefonu kullanılamaz hale geliyor,inanın 5 kez garantiden ekran değiştiren var bu telefondaki başka rastladığım sorunlarda batarya,kimisinde batarya çok çabuk bitiyor,samsung yazısına parmagınızla dokunduğunzda elektiriklenme,hışırtı oluyor.velhasılı arkadaşlar samsun jet almayın,diyorum yeni almayı düşünen arkadaşlara...link eklemeyi bilmiyorum böyler kopyaladım arkadaşlar...
firmwareyi yükledim,değişen hiç bişi olmadı derken donma konusunda olmadı,eskiden samsung s8000 diye açılıyordu,şimdi samsung jet diye açılıyor,dil de fransızca oldu,menüye hiç bişi şekilde giremediğimiz için dilini türkçeye alamadım

Mirossh

Mirossh

Üye
Teşekkürler ...:oke: