TSF Shell Pro 3D v1.9.9 + 20 Tema + Widget .APK

Sponsorlu Bağlantılar

sadoece.

Üye
Buyrun TFS 1.9.9.5.2 beta versiyonu (son versiyon) widget sorunu yaşayanlar için çözüm...

Kendi uploadım.

karaman_deniz

karaman_deniz

Üye
Kardeşim çok iyi bi launcher 1 saat boyunca uğraşıp ikonları falan ayarlardım kendime göre ayarladım, sonra uygulama yakalandı. Şuna ***** falan bişiler bulamıyorsan yayınlama emeğimiz boşa gidiyor yahu.

sadoece.

Üye
apklar zaten crackli

devilspath

devilspath

Üye
Buyrun TFS 1.9.9.5.2 beta versiyonu (son versiyon) widget sorunu yaşayanlar için çözüm...

Kendi uploadım.

benim telde root yok.. yakalanir mi acaba?

sadoece.

Üye
Yok kardeşim root gerektirmez sorunsuz kullanabilirsiniz

sman9815

Üye
Ben de hiç bir sıkıntı olmadı .***** kurmaya da ihtiyaç olması.çok süper valla. Sandığım bir iki şey sorayım.users manual(kullanim klavuzu) nerden çıkıyor.saat in görünümü nasıl değişiyor yoksa tek tür saat mi var. Bir de en ekranı tusuna basınca tsf yada orjinal ev ekrani seçimi çıkıyordu ben herzaman tsf seçeneğini işaretledim artık sormuyor, tekrar sormasini nasıl sağlayabiliriz .yardımlarınız için tesekkur ederim

sadoece.

Üye
Tanıtım videoları var ama kullanım Klavuzu ilk kurduğunda çıkar bi daha açamıyorsunuz (ben öyle biliyorum)

Varsayılandan kaldırmak için ayarlar-uygulama Yöneticisi- tfs launcher- varsayılanı sil .. tuşuna basın home tuşuna basınca sorar hangi launcher kullanmak istediğinizi

Anlatımı s3e göre yaptım genelde böyle olması gerekiyor.

sman9815

Üye
Peki kardeş saat görünümü tema ile mi alakali. ilk kurulumdaki saat yüzünü değiştirebiliyor muyuz. Resimlerde farkli saat ler var

inssurgent

inssurgent

Üye
Tema gercekten mukemmel otesi bisey. On mumara bes yildiz paylasim olmus. Tskurler. M.atrix kullanicisiyim. Surum 2.3.4 oldugu icin mesaj galeri ve birkac ozelligi kullanamiyorum. Onun harici butun ozelliklerini cok rahat kullanabiliyorum. Sanki telefon guncelleme almis gibi oldu ;))

• Beğen
Tepkiler: Dede
hsynkertik

hsynkertik

Üye
telefonla ılgılı bir yere girdigimde tekrar ana ekrana donersem tsf yuklenıyor dıe benı bekletıyor ne yapmalıyım

lyon_69

lyon_69

Üye
güzel :)

manyak_adam

manyak_adam

Üye
uzun zamandır kullandıgım tek laucher

AVCIUGUR

AVCIUGUR

Üye
:tşk:

AHMED...

AHMED...

Üye
Teşekkürler dostum biraz karışık geldi bana farklı alışırım belki ama güzel

emre_2535

emre_2535

Üye
emeğiniz için teşekkürler. benim bir sorum olacak saat widgetini kullanamıyorum tsf shell i güncelleyin diyor yardımcı olabilirmisiniz.

XpLodeR111

XpLodeR111

Üye
launcher in geliştirilmesi durduruldu mu neden yeni versiyonlar çıkmıyor yoksa tamamen stabil ve sorunsuz versiyon bu mu ?

Hallimbo

Üye
haruka

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
:tşk:

maktama

maktama

Üye
2.0 full/c.rackli versiyonu çıktı.

fatihhan73