Haber Toshiba dünyanın en hızlı microSD kartını duyurdu!

Sponsorlu Bağlantılar

Burak Altun

Burak Altun

Üye
Valla benim harddisk iyi değil, gayet eski. Buna rağmen win 8.1 zaten saniyeler içerisinde açılıyor.
Windows 8 hızlı demek ki. Bendeki harddiskte W 7 var.1 dakikada açılıyor. Yeğenimde de W 7 var ama onda SSD olduğu için 10 saniyede açılıyor.

PriZm

PriZm

Üye
Valla onu bunu bilmem ama Windows 7 stabilite olarak Windows 8 e fark atıyor.Ne zaman Windows 8 kurduysam birkaç gün sonra durup durduk yerde metro arayüzünde olan bir çökmeden dolayı format atmadan düzelmiyordu.

Invoke

Invoke

Üye
Hiç yaşamadım öyle bir şey. :D

Burak Altun

Burak Altun

Üye
Valla onu bunu bilmem ama Windows 7 stabilite olarak Windows 8 e fark atıyor.Ne zaman Windows 8 kurduysam birkaç gün sonra durup durduk yerde metro arayüzünde olan bir çökmeden dolayı format atmadan düzelmiyordu.
Güncellemesi yapılmamış olabilir. Windows 8 , 7'den daha stabil.Ayrıca oyunlarda da birkaç FPS daha fazla performans veriyor.

0MG90

0MG90

Üye
Benim pc özellikleri berbat. 7 de bilgisayar aşırı kasıyordu, 8.1 de yağ gibi akıyor.

PriZm

PriZm

Üye
Güncellemesi yapılmamış olabilir. Windows 8 , 7'den daha stabil.Ayrıca oyunlarda da birkaç FPS daha fazla performans veriyor.
Bütün update leri yapmıştım.Neyse konu bu değil, ben 8 ve 8.1 den göreceğimi gördüm zaten.7 bana göre halen en Stabili.Hız konusunda ikiside aynı bana göre.

Burak Altun

Burak Altun

Üye
Bütün update leri yapmıştım.Neyse konu bu değil, ben 8 ve 8.1 den göreceğimi gördüm zaten.7 bana göre halen en Stabili.Hız konusunda ikiside aynı bana göre.
Bilgisayarının özelliklerini yazar mısın ?

PriZm

PriZm

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Burak Altun
PriZm

PriZm

Üye
  • Beğen
Tepkiler: 0MG90 ve Burak Altun
Burak Altun

Burak Altun

Üye
AMD Phenom x4 955 B.E 4.1 Ghz O.C
HD 7870 GHZ Edition 2 Gb 1150/5400 O.C
4 Gb 1333 Ram
Samsung 1 TB 64 Mb cache harddisk
Thermaltake v3 600w kasa
Özelliklerin iyiymiş. O işlemci O.c için çok ideal. Hele ki soğutma da varsa harika olur. Ekran kartın Asus mu Sapphire mi ?

PriZm

PriZm

Üye
Özelliklerin iyiymiş. O işlemci O.c için çok ideal. Hele ki soğutma da varsa harika olur. Ekran kartın Asus mu Sapphire mi ?
Ekran kartı His marka.Ama soğutması epey iyi.

İşlemci stock fan epey gürültülü ama bi ara cooler master s200 takmayı düşünüyorum.

Burak Altun

Burak Altun

Üye
Ekran kartı His marka.Ama soğutması epey iyi.

İşlemci stock fan epey gürültülü ama bi ara cooler master s200 takmayı düşünüyorum.
Başkan seni de yoruyoruz ama kusura bakma. Bu ay iyi bir pc toplayacağım da ondan soruyorum.Ben de kasa olarak Cooler Master HAF 942 düşünüyordum ama vazgeçtim. Yeğenimde HAF 932 var çok çok büyük. Gereksiz yer kaplıyor. Şimdi bir tane buldum bunu alacağım.Nasıl sence ?

Bi de işlemci olarak FX-8350 düşünüyordum ancak çok pahalı onun yerine 8320 alacağım. Zaten O.C ile 4.5 falan yaparım ben.

PriZm

PriZm

Üye
Bence güzel.

• Beğen
Tepkiler: Burak Altun
Invoke

Invoke

Üye
Sana ekran kartımı söylüyorum, HD4500 :D

• Beğen
Tepkiler: ~N.A.W.Y~