Satılık Tertemiz Lg Nexus 4 Full Kutu Aksesuar 20 Ay Garantili + Hediyeler!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
meg1ddo

meg1ddo

Üye
    Konu Sahibi
Tertemiz Lg Nexus 4 Full Kutu Aksesuar 20 Ay Garantili + Hediyeler!
model yükselteceğim için satıyorum, Nexus 4 bilenler bilir zaten özelliklerini fazla anlatmaya gerek yok!
Teknik Özelliklerini Resmi Sayfasından da görebilirsiniz:

Alındığı günden beri ön arka jelatin ve kılıfıyla kullanıldı o yüzden ekranda ve arka cam da en ufak bir 'kılcal' çizik bile yoktur güneşte ışıkta istediğiniz şekilde bakıp görebilirsiniz. daha şarj cihazının bile jelatini üstünde. Bununla birlikte 2 tane şeffaf parlak jelatin hediye edilecektir ekranında da hali hazırda 'kırılmaz jelatin' vardır piyasa değer 35 tl civarındadır! ayrıca yine 70 tl değerindeki orijinal bumper kılıfını da hediye edecem, bu temizlikte ve bu hediyelerle böyle bir performans canavarını başka yerde bulmanız neredeyse mümkün değil. aslında neredeyse sıfır bir cihaz alacaksınız. sadece İzmir içi elden teslim şeklinde satmayı düşünüyorum.
890 TL.
Ayrıca ilan için bakınız.

cihazdan resimler de çektim buyrun:

Son düzenleme:

Karalama45

Karalama45

Üye
890 cok almazlar ortalama 775 - 825 tl

meg1ddo

meg1ddo

Üye
    Konu Sahibi
:)

andezitt

andezitt

Üye
Bende ne zaman para olmasa güzel telefonlar çıkıyo karşıma :( s3 miniyi satıp alayım dicem etmez o kadar neyse telefon güzele benziyo iyi satışlar :)

meg1ddo

meg1ddo

Üye
    Konu Sahibi
Sagolun, Kısmet insallah alırsın dilediğin telefonu :) telefon cok temiz resimler dışında özellikle canlı görülmesini isterim o zaman hak verirsiniz bana :)

• Beğen
Tepkiler: andezitt
MrExpert

MrExpert

Üye
şuan için fiyat çok uçuk ofiyata çok zor satarsın.

mtrkmn61

mtrkmn61

Üye
Full kutulu 1 yıl daha garantisi var şengüllerden alınma xperia u+250 tl

meg1ddo

meg1ddo

Üye
    Konu Sahibi
Fiyat hic yuksek degil boyle bir cihaz icin sifirdan tek farki 4 ay daha az garantisinin kalmış olmasi :)

strk92

Üye
cihaz kaç gblık versiyon ve s3 le takas düşünür müsünüz ?

Never Back Down

Never Back Down

Üye
o fiyata o telefon çok pahalı sıfırı 950tl

meg1ddo

meg1ddo

Üye
    Konu Sahibi
kimseye zorla cihaz satılmıyor burda, bir cihazın değeri de piyasada aşağı yukarı bellidir, 950 diye Darty nin teşhir ürünlerini veya adı sanı belli olmayan pekte güvenliği kanıtlanmayan siteleri kastediyosan kolay gelsin sana ne diyim istiyorsan ordan alabilirsin telefonunu bu senin seçimin, herhangi bir telefoncuya sor bakalım 20 ay garantili böyle temiz bir nexus 4 ün fiyatını bakalım ne diyecek, bu fiyat bu telefon için çok uygun hele de yanında orijinal aksesuarları ile birlikte.

strk92

Üye
kardeş benim sorumada bi cevap versen :)

Never Back Down

Never Back Down

Üye
kimseye zorla cihaz satılmıyor burda, bir cihazın değeri de piyasada aşağı yukarı bellidir, 950 diye Darty nin teşhir ürünlerini veya adı sanı belli olmayan pekte güvenliği kanıtlanmayan siteleri kastediyosan kolay gelsin sana ne diyim istiyorsan ordan alabilirsin telefonunu bu senin seçimin, herhangi bir telefoncuya sor bakalım 20 ay garantili böyle temiz bir nexus 4 ün fiyatını bakalım ne diyecek, bu fiyat bu telefon için çok uygun hele de yanında orijinal aksesuarları ile birlikte.
hayır teknosanın turuncu indirimleri sürekli oluyor 0 ürün ve 950

meg1ddo

meg1ddo

Üye
    Konu Sahibi
iyi o zaman denk gelinirse alınabilir ama şahsen teknosanın turuncu mediamarkt ın gece kuşunu sürekli takip ediyorum hiç o fiyata denk gelmedim, teknosa en düşük 1049 oluyordu o da 10-15 stokla şu anki fiyat 1200 standart.

Never Back Down

Never Back Down

Üye
iyi o zaman denk gelinirse alınabilir ama şahsen teknosanın turuncu mediamarkt ın gece kuşunu sürekli takip ediyorum hiç o fiyata denk gelmedim, teknosa en düşük 1049 oluyordu o da 10-15 stokla şu anki fiyat 1200 standart.
ben 2kere denk geldim

strk92

Üye
peki teşekkürler :)

meg1ddo

meg1ddo

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim :)

MrExpert

MrExpert

Üye

1,5 ay kullanılmış nexus4 resmi distiribütör garantili olanı 800liraya satıyordu bizim yusuf abide ki dahada ucuza sattıkları oldu sen neyin kafasındasın :D

meg1ddo

meg1ddo

Üye
    Konu Sahibi
1,5 ay kullanılmış nexus4 resmi distiribütör garantili olanı 800liraya satıyordu bizim yusuf abide ki dahada ucuza sattıkları oldu sen neyin kafasındasın :D

herkes cihazına biçtiği değerden satar kimse zorlayamaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...