Teom@n - PC Oyun - Yazılım - Web Tasarım ve Donanım Genel Bölümleri | Deneme Yöneticisi - Tebrikler

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Teom@n - PC Oyun - Yazılım - Web Tasarım ve Donanım Genel Bölümleri | Deneme Yöneticisi - Tebrikler
Teom@n Arkadaşamız 2005'ten bu yana maxicep'te aramızda olup, uzun süredir "PC Oyun - Yazılım - Web Tasarım" bölümlerinde yardımlaşmaları ve uyum sağlaması ile tanıdığımız üyelerden biridir.
PC Oyun - Yazılım - Web Tasarım ve Pc Donanım bölümlerinde ilgili olduğunu yönetim olarak gördük ve bu bölümlerde Teoman arkadaşımızın tecrübelerini, güvenilirliğini, samimiyetini, bizlerle beraber uyum içinde olacağını, bölümün kontrolünü hakimiyetini yönetici olarak sağlayabileceğine inanarak, ilgili olduğun bu bölümleri
Hasan arkadaşımız da yanında olmak üzere sizlere emanet ediyoruz.

İlk etapda belli bir süreliğine yönetim faaliyetlerini, forum işlemlerini kavraman açısından "Deneme Yöneticisi" olarak yetkilerini kullana bilecek ve sonrasında devamı olursa inşallah asıl olan yöneticiliğin verilecektir. Deneme moderator ve moderator arasında pek fark olmasada asıl olan yetkilerin verildiğinde daha fazla söz hakkın ve yönetim yetkilerin olacaktır.

Yönetim aksiyonlarını http://www.maxicep.com/yonetici-test-alani/ alanında; konu taşıma, mesaj editleme, silme, konu kilitleme gibi işlemleri uygular ve deneyebilirsin.
Takıldığın konularda yönetim işlemlerinde, görüş ve önerilerin, sormak istediklerin olursa hiç çekinmeden mevcut konu içinde yada Deneme test alanında sorabilirsin.

Hayırlı olsun diyor ve aşağıda belirtilen konuları incelemeni rica ediyorum.
Bu arada hasan arkadaşımızın "PC Oyun - Yazılım - Web Tasarım" bölüm yetkileride verilmiştir.
Kolaylıklar dilerim.

Ayrıca Praetor adminimizin de söylediklerini dikkate almanız gerekiyor ;

Praetor
Öncelikle bilmeni isterim ki deneme yöneticisi olan arkadaşlarımızdan üyeliğe dönen de oldu aramıza katılan da oldu. Be nedenle bundan sonraki sürecin ne olacağını sen bize göstereceksin :)
Daha önceki deneyimlerinden de biliyor olmalısın hangi konuların çöpe alınması hangilerinin kilitlenmesini ve tabii ki hangi mesajların silinmesi gerektiğini.
Ancak ben site politikamız olarak belli başlı olarak şunları hatırlatayım sana:
Öncelikle tıklanma sayısı fazla olan (1000'in üzerinde) konuları çok zorunda kalmadıkça çöpe almıyoruz. Ne yapıyoruz? Kilitliyoruz. Zira çok tıklanma sayısı alan konunun muhakkak etiketleri de vardır. Ve bu etiketler sayesinde sitemize yeni kişiler geliyorlar. Ve yeni gelenlerin bir başka konuyu görmesi ve sitemize üye olması çok daha kolay oluyor. Elbette bu kişiler ileride aktif de olabilirler. 2.000.000'un üzerinde üyesi olan forumumuz için bu olasılık hiç de azımsanmayacak durumda.

Bir diğer önemli husus konuları kilitlerken ve üyelerin mesajlarını silerken muhakkak SEBEP belirtiyoruz. Çünkü bir üye olarak benim hakkım, emek harcayıp yazdığım, açtığım konuda neden işlem yapıldığını bilmek. Tabii zorunda kalmadıkça üyelerin iradelerine müdahale etmemek en iyisi. Ancak elbette forum kuralları var ortada :) Burada bir diğer zorunlu husus: BİZLER FORUM KURALLARINI EN İYİ BİLEN KİŞİLER OLMAK ZORUNDAYIZ. O nedenle bir iki kere baştan sona forum kurallarımızı okuman yararına olacaktır.

Son olarak da şikayetlere değineyim.
Senin görev alanınla ilgili bir şikayet geldiğinde sağ üstte sana bildirim olarak görünür.
Örneğin bir üye küfür etmiş olsun.
Bir diğer üye de şikayet etmiş olsun.

Şikayet sistemine gireceksin, ilgili linke tıklayıp şikayet edilen mesajı göreceksin. Baktın ki küfür.
O halde yapman gereken küfür içeren mesajı sebep belirterek (Küfür) silmendir. Ama daha önemlisi şikayet inceleniyoru seçip ne yaptığını üyeye bildirmen ancak ASLA şikayeti kapatmamandır. Zira sen kapatırsan ben göremem ve üyeyi kalıcı olarak yasaklayamam :)
Ya da hafif hakaret vardır mesela, yine siler, yaptığını yazar ve mutlaka açık bırakırsın ki adminler ceza verebilsin.
Ancak mesela üye "konuyla alakasız mesaj" yazdı ise, yine sebep belirterek silip sonrasında ne yaptığını yazarak şikayeti kapatabilirsin. Zira ceza gerekmiyordur bu durumda.

Onun haricinde bu bölüm deneme yöneticilerine özel. Artık bir sorunun-şikayetin-tavsiyen-fikrin olduğunda site hakkında bölümüne konu açmana gerek yok. Buraya açabilirsin. Bizler de tartışır ona göre hareket ederiz.
Artık üye olmadığından buna uygun olarak davranman hepimizin senden beklediği bir husus :)
Ve elbette takıldığın her şeyi bana ve diğer yönetici arkadaşlarına sorman senin yararına olacaktır.

Tebrikler ve başarılar.

Kolay Gelsin, görevinde başarılar dilerim.

• Beğen
Tepkiler: Teom@n ve Tuba

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Tebrik ederim

• Beğen
Tepkiler: Teom@n
papakudioflu

papakudioflu

Admin
tebrikler başarilar. :)

• Beğen
Şehriyar

Şehriyar

Üye
Tebrikler hosgeldin :)

• Beğen
Tuba

Tuba

Üye
Tebrikler başarılar dilerim...
Kolay gelsin...

• Beğen
KayraBey

KayraBey

Üye
Tebrikler.Hoşgeldin.

(Adam oldumda başkalarına hoşgeldin diyorum bak bak :kop:)

• Beğen
Tepkiler: Skaptan ve Teom@n
L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
tebrik ederim Teoman abi
hoşgeldin :)

• Beğen
Teom@n

Teom@n

Üye

Kolay Gelsin, görevinde başarılar dilerim
tebrikler başarilar. :)
Tebrikler hosgeldin :)

Tebrikler başarılar dilerim...
Kolay gelsin...

Tebrikler.Hoşgeldin.

(Adam oldumda başkalarına hoşgeldin diyorum bak bak :kop:)

tebrik ederim Teoman abi
hoşgeldin :)

Arkadaslar oncelikle hepinize tek tek cevap veremedigim icin ozur dilerim, lutfen kusuruma bakmayin. Malumdur ki yarin yolculuk var ve Turkiyeye gelecegim yillik izin icin. Sizlerle beraber ayni takimda olmak benim icin bir onurdur. Insallah hep beraber cok guzel gunleri beraberce gorecegiz.
Sizlerede gorevinizde kolayliklar diliyorum ve Hosbulduk diyorum:)

• Beğen
Tepkiler: L-LumieRe
Ozan

Ozan

Admin
Aramıza hoşgeldin Teoman, uzun zamandır gözümüze kestirmiştik :naughty:

:ehe

• Beğen
Tepkiler: L-LumieRe ve Dede
Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
tebrik eder başarıların devamını dilerim

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
Tebrikler ve basarilar

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Hoşgeldiniz.Hayırlı olusn.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Başarılar . Allah utandırmasın ...
Hayırlı olsun ...

minoo

minoo

Üye
Ben biraz erken gordum konuyu galiba :hmmm

Tebrikler, basarilar.

Sent from my BlackBerry 8520 using Tapatalk

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Tebrikler başarılar :alkis

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt