Temple Run 2 v1.0.1

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yigitovski

yigitovski

Üye
    Konu Sahibi
Temple Run 2 v1.0.1

Pek çok oyunda olduğu gibi, iOS platformuna daha önce çıkan Temple Run 2, Android'e 1 haftalık bir gecikme ile geldi.Geliştirilen ve özellikleri artırılan oyunda artık iplerle farklı bölümler arasında geçiş yapma, farklı engelleri aşma, öldükten sonra en baştan değil de bir önceki kayıt edilen noktadan başlama, karakterlere özel güçler gibi birçok yeni özelliğin dışında yepyeni grafik ve seslerle kullanıma sunulan Temple Run 2, bu sayede kullanıcıların beğenisini büyük ölçüde kazandı.33 MB büyüklüğündeki oyun, Android 2.1 Eclair sürümü ve üzeri pek çok cihazda çalışabiliyor.

Google Play Linki:

APK dosyası:

Hileli Apk Dosyası
(Sınırsız GEM-Para)

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN

XperiaNeoV

XperiaNeoV

Üye

Pek çok oyunda olduğu gibi, iOS platformuna daha önce çıkan Temple Run 2, Android'e 1 haftalık bir gecikme ile geldi.Geliştirilen ve özellikleri artırılan oyunda artık iplerle farklı bölümler arasında geçiş yapma, farklı engelleri aşma, öldükten sonra en baştan değil de bir önceki kayıt edilen noktadan başlama, karakterlere özel güçler gibi birçok yeni özelliğin dışında yepyeni grafik ve seslerle kullanıma sunulan Temple Run 2, bu sayede kullanıcıların beğenisini büyük ölçüde kazandı.33 MB büyüklüğündeki oyun, Android 2.1 Eclair sürümü ve üzeri pek çok cihazda çalışabiliyor.

Google Play Linki:

Apk Dosyası Henüz Yok 1-2 Saate gelecektir.Çıkar çıkmaz burada :)

Konu açildi :oku

yakupb03

yakupb03

Üye
beyler ben bulamadım oyunu ya

yakupb03

yakupb03

Üye
hocam markete girip aratıyom yok normali var birde temple run brawe var başka yok?

PremiumWork

PremiumWork

Üye
:tşk:

yakupb03

yakupb03

Üye
kardesim play google web'de hesap aç diyo açıyorum bir e posta adresi ile beyaz sepet'e erismdn diyo bir anlatır misin ya

- - - Eklendi - - -

hallettim teşekkürler :-)

yigitovski

yigitovski

Üye
    Konu Sahibi
Dosya eklendi.S3'de sorunsuz çalışmaktadır.Deneyen arkadaşalr ayzarsa sevinirim.

emrah2351

Üye
Teşekkürler
S3 Minide sorunsuz calisiyo

osmanayman

osmanayman

Üye
Teşekkürler... :oke:

Ziya Aygün

Ziya Aygün

Üye
Çıkış tuşu kimsede çalışmıyor :)

mystiery_

mystiery_

Üye
Ace2 de sorunsuz calisiyor.fakat bu surum hileli falan mi yaninca kaldigim yerden tekrar basliyorum tum upgradeler falan yapilmis.boyle sarmazki bu oyun.hileyi nasil kaldirabilirim?

Ziya Aygün

Ziya Aygün

Üye
Ace2 de sorunsuz calisiyor.fakat bu surum hileli falan mi yaninca kaldigim yerden tekrar basliyorum tum upgradeler falan yapilmis.boyle sarmazki bu oyun.hileyi nasil kaldirabilirim?

Marketten indir hilesiz halini

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Şu an en büyük sıkıntı çıkış tuşunun olmaması herhalde :D Birde sensör hantal kalmış gibi. Sağa sola üzerinde topla tüfekle geçiyor sanki.

mystiery_

mystiery_

Üye
<php?

yigitovski

yigitovski

Üye
    Konu Sahibi
Çıkış tuşu sorunu oyunun kendisinde var yani APK ile alakası yok
Ayrıca bu sürümde sensörde hantallık var gibi.Güncellemeleri bekliyoruz bakalım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...