Telsiz kullanım ücreti (avea)

Sponsorlu Bağlantılar

HakaN-06

HakaN-06

Üye
    Konu Sahibi
Telsiz kullanım ücreti (avea)
Az önce aveadan bilgilendirme mesajı geldi arkadaşlar aynen iletiyorum:

Adınıza devlete ödenen 1.1 TL Telsiz Kullanım ücreti 9 Eylülden itibaren her ay bakiyenizden düşecektir. Detaylı bilgi için 9595i ücretsiz arayabilirsiniz.

harun22

harun22

Üye
Artık cep telefonu hatlarından da vergi alıyolar. Her ay herkesten kesiliyor.

HakaN-06

HakaN-06

Üye
    Konu Sahibi
Nerden alacaklarını şaşırdılar yakında aldığımız nefes içinde vergi isterler..:dry:

acati

acati

Üye
telsiz kullanım ücreti zaten vardı??? Yeni değil ki??

mstf_l

mstf_l

Üye
vodafone da once basladı arkadasın operatoru o olabilir

baranselona

baranselona

Üye
bildiğim kadarıyla eskiden operatörler kendi ödüyordu ama artık kullanıcılardan alacaklar... neyseki vodafone benimkini yıl sonuna kadar kendi ödeyecek:d:

HakaN-06

HakaN-06

Üye
    Konu Sahibi
Düşünsenize turkcellin 35 milyon abonesi var 35milyonTL kar edecekler her ay

uribaju

uribaju

Üye
sacmalık ya peki bu ücretleri kontür yüklr yüklemezmi kesiyolar yoksa daha sonra mı?

HakaN-06

HakaN-06

Üye
    Konu Sahibi
Mesaj atıyolar şu gün 1.1 TL hattınızdan düşecek diye. TL'niz yoksa diğer ay 2.2 TL düşüyor

uribaju

uribaju

Üye
ozy3590

ozy3590

Üye
benden o kolay kolay alamaz sanırım 10 tl yukluyorum 9 tl otomatık yukler yuklemez sms'e gidiyo 1 tl kalıo 1.1 istedigi için almaz yada bn o 1 tlyide harçarım bırakmam onlara istedigi kadar biriktirsin 7-8 tl olsun alabilcegini düşünmüyorum. sms kada hızlı olamaz sanırım knt yukledıgım anda 4 tane msj gelıo sms hattınıza yuklenmiştir vs vs die onu kesmeye fırsat bulabilecegini sanmıyorum :ehe

HakaN-06

HakaN-06

Üye
    Konu Sahibi
benden o kolay kolay alamaz sanırım 10 tl yukluyorum 9 tl otomatık yukler yuklemez sms'e gidiyo 1 tl kalıo 1.1 istedigi için almaz yada bn o 1 tlyide harçarım bırakmam onlara istedigi kadar biriktirsin 7-8 tl olsun alabilcegini düşünmüyorum. sms kada hızlı olamaz sanırım knt yukledıgım anda 4 tane msj gelıo sms hattınıza yuklenmiştir vs vs die onu kesmeye fırsat bulabilecegini sanmıyorum :ehe

Güzel yöntem şeytana pabucunu ters giydirirsin sen :D

uribaju

uribaju

Üye
turkcell onu her türlü alır senden merak etme :)

harun22

harun22

Üye
Vodafone illa almak için hesabı - ye düşürüyor yinede alıyor. kontor yüklediğinde -?? ne kadarsa o kadar kesiliyor yine.

Dtn

Üye
bana da bugün geldi mesajı. çok saçma bir düzen,resmen konuşmak için vergi ödüyoruz.o değil de telsiz ne? cep telefonu sonuçta. hareket etmek vergi sebebi olacak yakında :kotu:

Gökhan_F9

Gökhan_F9

Üye
Hep çevrecilerin isi bunlar muhtemelen baz istasyonları yüzünden istiyorlar onun için böyle bir yasa çıkardı devlet.
Ama operatörler bize yıktı.

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
napıcaklarını şaşırdılar. 1.1 tl bile olsa haram zıkkım olsun.