Öneri Telefonunu Yakın Dönemde Teleservice'ye gönderen Oldu Mu?

Sponsorlu Bağlantılar

turbocore

turbocore

Üye
Cihaz olmusmu ? Bende bugun usb yeri bozuldugu icin gondericem ama insallah duzgunce 2 gunde yapar gonderirler
bu arada @bulutsuzgece ve @papakudioflu ya tesekkurler yardimlari icin
edit:-) tablet klavyesi ingilizce oldugu icin tam turkce yazamiyorum telefonda olmayinca :-)

c50360

Üye
Ben 20 gün önce Nokia 700 telefonumu göndermiştim telefon simkartla açılmıyordu.12 gün sonra aradılar telefonum yapılmamış yerine lumia 520 verdiler

erhanercan

erhanercan

Üye
Ben 20 gün önce Nokia 700 telefonumu göndermiştim telefon simkartla açılmıyordu.12 gün sonra aradılar telefonum yapılmamış yerine lumia 520 verdiler

sıfır mı verdiler temiz miydi cihaz

blackcemre

Üye
    Konu Sahibi
Kutulu mu verdiler?

koramiral

Üye
lumia 1320 cihazım sıkıntı çıkartmıştı güncellemeden sonra hiç açılmadı gönderdim 10 gün sonra değişim geldi şuan kargodaymış sıfır telefon göndermişler teleservice baya düzeltmiş kendini yada ben bugünlerde şanslıyım :)

Peocawe

Peocawe

Üye
lumia 1320 cihazım sıkıntı çıkartmıştı güncellemeden sonra hiç açılmadı gönderdim 10 gün sonra değişim geldi şuan kargodaymış sıfır telefon göndermişler teleservice baya düzeltmiş kendini yada ben bugünlerde şanslıyım :)

bende vereceğim umarım senin kadar şanslı olabilirim

• Beğen
Tepkiler: koramiral
merlin19

merlin19

Üye
çoğu telefoncu nokia markalı cihazları Bakırköy Kvk teknik servise yada Genpaya yolluyor sanırım tekrar anlaşma sağlandı neden arayıp bilgi almıyorsunuz teleserviceden uzak durun

Bizdeki sıfır Tabiri : Jelatini açılmamış kutu ve aparatı ile gelinir sendeki aparat ve kutu ile eskisi verilir : Buna Yüzde yüz sıfır cihaz değişimi denir.. eğer ki cihazın sallama bir kutu içinde ise helede elle bir buz dolabı poşeti gibi evlerde kullanılan jelatinle sarmalanıp yollandıysa sana tavsiyem anakart tamir edilmiş başka kullanıcın cihazını sana itelemişler aynını o teleservice bana yaptı sıfır gönderiyoruz dediler cihaz bir geldi 2. el başka kullanıcının cihazı neyse verdim mahkemeye söke söke 6500 tl parayı aldım o bana yolladıkları telefonda hala bende :D

• Beğen
Tepkiler: koramiral

koramiral

Üye
çoğu telefoncu nokia markalı cihazları Bakırköy Kvk teknik servise yada Genpaya yolluyor sanırım tekrar anlaşma sağlandı neden arayıp bilgi almıyorsunuz teleserviceden uzak durun

Bizdeki sıfır Tabiri : Jelatini açılmamış kutu ve aparatı ile gelinir sendeki aparat ve kutu ile eskisi verilir : Buna Yüzde yüz sıfır cihaz değişimi denir.. eğer ki cihazın sallama bir kutu içinde ise helede elle bir buz dolabı poşeti gibi evlerde kullanılan jelatinle sarmalanıp yollandıysa sana tavsiyem anakart tamir edilmiş başka kullanıcın cihazını sana itelemişler aynını o teleservice bana yaptı sıfır gönderiyoruz dediler cihaz bir geldi 2. el başka kullanıcının cihazı neyse verdim mahkemeye söke söke 6500 tl parayı aldım o bana yolladıkları telefonda hala bende :D

siz daha ballıymışsınız, inşallah sizin gibi olmazda adam akıllı cihaz gönderirler hayır o değilde süreç çok uzun telefonsuzda olmuyor

merlin19

merlin19

Üye
evet ben tam 8 ay mahkeme süreci için telefonu servisten almamıştım servise verdiğinizde mahkemeye verirseniz sakın cihazı almayın mahkeme otomatik olarak düşüyor ama akıllı olun bu teleservice dandik firma bana oyun yaptılar cezasını fazla fazla ödediler

koramiral

Üye
benim telefon geldi değişim denilen şey ana kartı değiştirmişler ekran kapak vs aynı yani sıfır kutulu cihaz vermemişler öyle zannetmiştim

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye

Ne yaptın sen Usta :D adamların fitil fitil burnundan getirmişsin :D
Tam anlatsana nasıl yaptın biz de öğrenelim bu işleri ne biliyon belki bizimde işimiz düşer mahkemeye

ceydanur_1907

Üye
İŞ EMRİ NUMARASI NE YA BİRİ BANA BUNU AÇIKLAYABİLİR Mİ?

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
İŞ EMRİ NUMARASI NE YA BİRİ BANA BUNU AÇIKLAYABİLİR Mİ?
Öncelikle merhabalar. Site içerisinde büyük harflerle yazmak sıkıntı çıkarabilir.
Sorunuza gelince cihazınız servise alındığını ve tamir işlemlerine başlandığını belirtir. Verilen takip nosu veya imei numaranızla teleserviceden süreci takip edebilirsiniz.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Cihaz Parça Değişecek Büyük İHtimalle Değişimde Verilebilir

Üst Alt