Telefonunu hackleyemeyenler için justhackit burda

Sponsorlu Bağlantılar

mukoline

mukoline

Üye
ya kardeşim ben 5800 kullanıyorum ilk basamağı kur dedin kurdum ikinci olarak sertifikalayıp kurma işini nasıl yapacağım onu anlamadım lütfen yardım edermisin ...

mvs87

mvs87

Üye
    Konu Sahibi
ya kardeşim ben 5800 kullanıyorum ilk basamağı kur dedin kurdum ikinci olarak sertifikalayıp kurma işini nasıl yapacağım onu anlamadım lütfen yardım edermisin ...

forumda araştır OPDA dan sertifika alma ile ilgili detaylı konu var sertifikan hazır olduktan sonra freesigner ile imzala cepten girdiğim için daha fazla yardımcı olamıyorum ve olmuyor diyen arkadaşlar bu programın başka sürümleri de var araştırın link verirdim ama reklam olur kolay gelsin

onrsmr

Üye
evet biraz sıkıntılı program.. hatta zip ten bile çıkmıyor...|-)

daskuza

Üye
ımeı numarasıyla ilgili bi durum varmı:allalla:

savantian

Üye
programları sertifikalandırmak ayrı bir detaylı konudur,o yüzden bu konuyu ayrı olarak araştırın,eskiden opda sitesi bedava verirken sertifikayı artk vermiyor,ben imobile sitesinden almıstım en son..

----------Eklendi @ 00:35:39 ---------- Yazıldı @ 00:34:32 ----------

sertifika için=

isthacker7

isthacker7

Üye
teşekkürler güzel paylaşım olmş ... :evet:

TURANX27

TURANX27

Üye
teşekürler kardeş sayende 5800 telimi hack yaptım emeğine salık çok teşekür

aksoyarif

aksoyarif

Üye
Mustafa kardeşim kelimenin tam manasıyla döktürmüşsün valla. Ellerine emeklerine sağlık, nekadar makbule geçti anlatamam. Dolayısıyla da nekadar TEŞEKKÜR etsem azdır. Hakkını helal et. Başarılı çalışmalarının devamını diliyorum... EYVALLAH...

========================================================================
Aslında bu basit yöntem çoktandır var ama forumda bulamadım paylaşıyim dedim.
1. Certupdater 2 kez yükleyin.
2. Certhackinstaler sertifikalayıp kurun.
3. Menüde çıkan HackIt ikonunu çalıştırın.
4. Succesfuly hacked yazısı çıkacak.
5. Başarıyla hacklenmiştir güle güle kullanın.

Tüm symbianlar için geçerlidir.

ali.oren

ali.oren

Üye
kardeş çok teşekkürler.

peripans12

Üye
n97 denedim olmuyor

anovelaslife7

anovelaslife7

Üye
c5 te işe yarar mı.?

benbabacan1

Üye
mecburen opdadan sertifkayı bekliyecem:angry:

ubikan

Üye
bekliyoz :)

IBoRoMiRI

IBoRoMiRI

Üye
Bende sertifika bekliyorum sizin gibi, ne kadar sürerki bu durum

Black_Cloud

Üye
allah belasını versin bu symbianın yeter be yeter 5 saattir bilgisayar başındayım |-) neler indirdim neler ulan :S bi c5 i hackleyemedim bundada olmadı sertifikasını yaptım güvenilmeyen kaynaktan gelen... sertifika hatası verdi buda son umudumdu lanet olsun nokia ya yeter :allalla::allalla::allalla::nono::nono::nono: :S
önceki telefonumu (n 73) 1 kerekte hello ox ile halletmiştim bu nedir arkadaş ya bu nedir ya :S
bütün helloox ları denedim kurulmadılar zaten ..
:angry::angry::angry::angry: :vur:vur:vur:vur:bann::bann::bann: :ah:ah:off::off::off::off::off:

• Beğen
Tepkiler: serotonin ve sarioglu123

sarioglu123

Üye
güvenilmeyen bir sağlıyıcıdan korumalı uygulama yüklenemez sorunu ne yabıcaz ?
:nono::nono::allalla::allalla::allalla::allalla::allalla::allalla::allalla::allalla::allalla::allalla::allalla::allalla::allalla:

mangdaşire

mangdaşire

Üye
anlaşılan konuyu açan arkadaş konuyu açtıgını unuttu.ben yardımcı olayım.
c5 te işe yarar mı.?
işe yarar,ama kendi opda dan aldıgınız sertifikanızla sertifikalamanız lazım.

----------Eklendi @ 11:58:29 ---------- Yazıldı @ 11:57:52 ----------

Bende sertifika bekliyorum sizin gibi, ne kadar sürerki bu durum
tahmini olarak 3 güne kadar çıkabilir(opda dan alıyorsanız.)

----------Eklendi @ 12:00:32 ---------- Yazıldı @ 11:58:29 ----------

allah belasını versin bu symbianın yeter be yeter 5 saattir bilgisayar başındayım |-) neler indirdim neler ulan :S bi c5 i hackleyemedim bundada olmadı sertifikasını yaptım güvenilmeyen kaynaktan gelen... sertifika hatası verdi buda son umudumdu lanet olsun nokia ya yeter :allalla::allalla::allalla::nono::nono::nono: :S
önceki telefonumu (n 73) 1 kerekte hello ox ile halletmiştim bu nedir arkadaş ya bu nedir ya :S
bütün helloox ları denedim kurulmadılar zaten ..
:angry::angry::angry::angry: :vur:vur:vur:vur:bann::bann::bann: :ah:ah:off::off::off::off::off:
kardeşim isyan etmeden önce biraz araştırsaydın.n73 her türde hacklenir,hellocarbide yaparsın,helloox kullanırsın,secman vs.. ama c5 te nokia korumayı artırdı bu yüzden o programlar işe yaramaz.mecburen sertifika bekleyeceksin.

----------Eklendi @ 12:01:56 ---------- Yazıldı @ 12:00:32 ----------

güvenilmeyen bir sağlıyıcıdan korumalı uygulama yüklenemez sorunu ne yabıcaz ?
:nono::nono::allalla::allalla::allalla::allalla::allalla::allalla::allalla::allalla::allalla::allalla::allalla::allalla::allalla:
kendi sertifikanız degilde leftup veya 30 years sertifikasıyla imzaladıysanız bu uyarıyı verir.bu yüzden opda veya başka bir siteden sertifika almanız gerekmekte.

34tango

34tango

Üye
sağol dostum :yuru:yuru

sagopa63

sagopa63

Üye
opda çalışmıyor hata veriyor eroor

Üst Alt