Telefonumuzda Yüklü Oyun ve Uygulamalar :)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
TeAmo42

TeAmo42

Üye
    Konu Sahibi
Telefonumuzda Yüklü Oyun ve Uygulamalar :)
Telefonumuzda Yüklü Oyun ve Uygulamaları Paylaşalım İstedim amacım ise herkes farklı uygulamaları keşfedebilsin :)
Ve birde görelim kim daha çok uygulama oyun delisi :)
Telefon modelim Galaxy S3.
Uygulamalar:
-Xplore,Opera Mobile,Opera Mini,Facebook,Paint Pro,iddia,El Feneri,Color Note,Tvyo,Film İzle Hd,Reamy Tv,Hd Film İzle,Dailymation,Flash Payer,Vodafone Self Servis,Solo Lite,İnstagram,Mx Player,Whatsapp,Viber,Teamviewer,wifi tethering,Photo sketch,mixbooth,uglybooth,Agingbooth,Shazam speed Test,Chrome,Google Translate,mackolik,pixlr express,yalan makinesi,sahibinden.com,pusula,skype,keep safe uygulamalarım bu kadar çoğunu kullanmasamda arada bir lazım oldukları için tutuyorum :)
Sık kullandıklarım: Viber,Whatsapp,Facebook,skype,aginbooth,El feneri ve tabiki instagram :D
Oyunlar:Nfs most wanted,Gta vice city,Fifa 2012,Farming similatör,Hill climb racing,angry birds,temple run,subway surf,cut the rope :) Hepsini oynuyorum sayılır :D
Biraz yorucu oldu yazmak ama umarım katılım olur :)

aleranol

aleranol

Üye
Daha önce buna benzer konu açılmıştı platformlar arası fark yüzünden kapatıldı. Android bölümüne taşınmasını rica edersen daha iyi olacaktır.

TeAmo42

TeAmo42

Üye
    Konu Sahibi
Daha önce buna benzer konu açılmıştı platformlar arası fark yüzünden kapatıldı. Android bölümüne taşınmasını rica edersen daha iyi olacaktır.
Bende şöyle düşündüm iphone kullanan,wp kullanan ve farklı sistem kullananlar gelsin ki işletim sistemlerinin birbirine farkı ortaya çıksın.Ama yanlış düşünüyorsam taşınabilir.Teşekkürler uyarın için.

aleranol

aleranol

Üye
Aslında zaten belli farklılıklar :ehe neyse modlar taşır veya taşımaz ben uyarıyı yaptım sadece

- - - Eklendi - - -

Ben en çok poweramp age of conquest. paladog snot ve romtoolbax kullanıyorum.

• Beğen
Tepkiler: TeAmo42
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt