Aktif Olarak Kullandığınız Uygulamalar

Sponsorlu Bağlantılar

WhereIsMyMind

WhereIsMyMind

Üye
    Konu Sahibi
Aktif Olarak Kullandığınız Uygulamalar
Bu konuyu birbirimizin sürekli kullandığı uygulamaları keşfetmek,tanıtmak amaçlı açtım.

Menü ekranım ile başlayayım;

Menü ekranımda yabacı olarak

1) Whatsapp : (internet aracılığı ile mesajlaşılan çoğu kişinin aktif kulandığı uygulama) Bedava

2) Instagram : (Dünyanın bir numaralı fotoğraf paylaşım uygulaması) Bedava

1) Battery Doctor: (Pil süresini,sistem-donanım bilgilerini,cpu-ram kullanımını ayrıntılı bir şekilde görmenize olanak sağlayan program) Bedava

2) Speedest: (3G veya wifi'nızın hızını ölçen basit program) Bedava

3) Teamwiever: (Bilgisayarınzı telefonunuzdan kontrol edebildiğiniz bir nevi kumanda programı) Bedava

4) QRreader : (Kare barkotları okutan uygulama) Bedava

1) MusiXmatch: (Şarkı sözlerini senkronlamış bir şekilde bize sunan muazzam program) Bedava

2) Fizy: (Internet üzerinden şarkı dinlenebilinen program.Üyelik gerektirir.) Bedava

3)Uyanık TV: (Internet üzerinden TV izlenebilinen basit program) Bedava

4) Wallpapers: (Binlerce HD duvarkağıtlarına sahip harika uygulama) Bedava

5) Shazam: (Adını bilmediğiniz şarkıları iPhone'a dinleterek ayrıntılı bilgi veren basit uygulama) Bedava

6) Remote: (iTunes'daki şarkılarınızı iPhone'unuz kumandaymış gibi uzaktan erişip şarkıyı çalma-durdurma gibi seçenekler sunan benim favori uygulamam.Internet gerektirir) Bedava

7) Photo Vault: (Fotoğraflarınızı şifreli klasörde saklamanızı sağlayan uygulama) Bedava

8) Pro HDR: (iPhone'un HDR'ının 4 kat daha kalitelisini çeken program.Gerçekten çok farkediyor) Ücretli (PP25)

9) Camera+: (Fotoğraf edit programı.Bir nevi mobil photoshop) Paralı (PP25) Veya bedava olan snapspeed uygulamasını indirebilirsiniz.

1) Youtube: (Tarayıcıdan daha stabil çalışan basit uygulama.Yeni güncelleme ile gerçekten çok güzel oldu) Bedava

2) FourSquare: (Yakındaki yerleri bulabilen,nerede-kiminle olduğunuzu belirtip sosyal sitelerde paylaşabildiğiniz uygulama)Bedava

3) Skype: (Internet üzerinden konuşma yapabildiğiniz uygulama.Veya skype kontörü ile arama yapabilirsiniz) Bedava

4) Vine: (Video paylaşım uygulaması.Farkı çekilen videoların maksimum 6 sn olması) Bedava

1) Backgammon: (offline tavla) Bedava

2) Tavla Plus: (Facebook üzerinden oynanan online tavla) Bedava

3) Batak: (Online batak) Bedava

4) Aspalt 8: (Grafik ve sunduğu bütün alternatifleriyle bence 1 numaralı yarış oyunu) Ücretli (PP25)

5) Drum Kit: (Basit bateri uygulaması) Bedava

6) Guesscode: (Zeka-tahmin oyunu.Bildiğimiz mastermind) Bedava

Oyunlara ek olarak DeadTrigger'i önerebilirim.Ücretsiz fps oyunu.

Bu da benim iPhone'un hafıza durumu.16 GB yeter diye düşünüyordum fakat müzikler sağolsun.20 GB müzikten zar zor eleyip seçtiğim 8.6 gb müziğe rağmen yetmiyor :/

Siz de basitçe sevdiğiniz uygulamaları yorum yaparak paylaşabilirsiniz :)

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
opera mini - iphonumda hiç internet gerektiren uygulama yüklemiyorum herşeye operadan bakıyorum harika bir tarayıcı iphonumu elime altığımda ilk açtığım uygulamadır ve en fazla kullandığım uygulamadır

MrExpert

MrExpert

Üye
Fazla birşey yok ...

frngyhn

frngyhn

Üye
abi 8 gb müzik nedir 2bin müzik yapar :DAadasdasd

frk uzn

frk uzn

Üye

ChasingTheSun