Yardım Telefonum çalındı..imeı ve numaram eşleştirilmiş telefonuma imeı atabilirler mi

Sponsorlu Bağlantılar

against_34

against_34

Üye
    Konu Sahibi
Telefonum çalındı..imeı ve numaram eşleştirilmiş telefonuma imeı atabilirler mi
:megafon:Arkadaşlar çok acil bu konu hakkında kesin bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa çok sevinirim.. turkcell mağazasından aldığım garantili samsung galxy S5 cep telefonumun imeı numarası klonlandığı için imeı numarasını telefon numaram ile eşleştirmiştim fakat telefonum çalındı ve btk daha önce klonlanan bir cihaz olduğu işlem yapamayacaklarını söylediler ve telefonumu kullanıma kapatamıyorum.. sorun şu şimdi bu telefonum numarama kayıtlı olduğu için kullanamayacaklar tek çareleri yeni bir imeı atarak kullanmak olacak.. fakat telefonu çalan kişi faturası ile birlikte çaldı bu telefonun imeı numarası numaram ile eşleştirme yapıldığı halde yeni imeı atabilirler mi.. lütfen bu konuda telefon teknik konusunda iyi bilgi sahibi olan biri tarafından yardımcı olunursa çok makbule geçecek çünkü hırsızı ancak bu şekilde yakalatırım..

Jsnow492

Jsnow492

Üye
İmei Atan Boxlar Var . Bide Google Play Hesabından Cihaz Yöneticisine Eklediysen en son internete bağlı oldugu konumu gösterecektir diye biliyorum

esmeran3

esmeran3

Üye
Galaxy s5 cihazlarina yeni IMEI atacak teknoloji yok haberin olsun. Bizzat kendim biliyorum ;)

Üst Alt