Telefona Format Atmak için Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

legolas_06

Üye
    Konu Sahibi
Telefona Format Atmak için Yardım
telefona format atcam nasıl yapcamı bilmiom birisi soylermi?

***BlackrosE***

***BlackrosE***

Üye
telefonun markası ve modelini söleyebilirsin en aznından!!.. dostum!!..

ona göre söliyelim bizde!! ;)

Exalans

Exalans

Üye
açtığın konularda daha açıklayıcı ol başlık nedir böyle yardımmm diye

POWER

POWER

Üye
Dostum şu telefonun marka modelini bi söyle istersen...

*-*xXx*-*

Üye
tel markanı solemeyi unutmussun

ultramete90

Üye
yaw benq-siemens E61cep telefonuna format atmak istiorum.lütfen yardım edermisiniz

worldcild

Üye
oww baska tel bulamadınmı dostum ya sony erıcsonlar bile zor bulunurken...bizde nokia s60 falan sandık..neyse bnce garantıye götur sen teli.kusura bkma artık yardımcı olamadım

RaLF

Üye
NEden Format atıyorsun Ki Virüs mü bulaşdı :blink:

palermo_by

Üye
slm arkadaslar N72 telefonu için format atmak için yapmam gereken yada kullanman gereken program neler bilen varsa yardımcı olabilirmisiniz?

cincellat

Üye
yha bnm 3500 güvenlik şifremi unuttum ve tuş kilidi direk güvenlikle giriodu yardım lütfen...

yunus395

Üye
bana yardım etcek birisi varmı 6300 telefonum var format atmak istiyorum ama olmuyor ardım eteceklere şimdiden çok tşk ederim emeğe sayğı in format atılır acıl cvb bekliyorum msn adresim [email protected] burda olmazsam ekleiyn bi ardım edim şimdiden tşk ler

--------------- Ekleme ---------------

hala yardım edecek birisi gelmedi lütfen cok acil arına yetiştirmem lazım 6300 format

by_demiryurek

by_demiryurek

Üye
s60 tabanlı ise * 3 aramatuşu açma kapama tuşlarına bas ve formatting yazısı gelene kadar basılı tut

samQtt159

Üye
eğer nokiaysa tel kapalıyken yıldız +üç+ yeşil(arama tuşu)+üstteki telefonu kapatma tuşuna hiç bırakmadan bas formattig yazana kadar

remmaum

Üye
sony ericson w810i ye format nasıl atılır

06yasin06

Üye
3110c telefona nasıl format atılır acil yardım..tel.kendiliğinden açılıp açılıp kapanıyor..

djmehmetaltay

Üye
*#7370# yap oluR..!!

yasargungoren

Üye
*#7370# yaz veya telefon kapalı iken yeşil arama tuşu ,* ,3 açma kapama tuşuna yani bu dört tuşa birden basılı tut taki telefon pin kodu isteyene kadar

Üst Alt