Telefona Format Atmak & Fabrika Ayarları

Konu, 'Yararlı Bilgiler ve Dökümanlar' kısmında Ozan tarafından paylaşıldı. Okunma: 371635 | Cevaplanma: 277

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. Formatlama

İstenmeyen bir durumla karşılaşıldığında ve telefonu düzgün çalıştığı zamanki ayarlarına geri döndüremiyorsanız , yapmanız gereken iki işlem vardır..
    • Telefonu Fabrika Ayarlarına Getirmek
    Menü > Ayarlar > Telefon Ayarları > Fabrika Ayarlarına Geri Dön seçeneği işaretlenir ve teleofnunuzun tüm ayarları fabrikadan çıktıgı ayarlar olur ..

Sorununuz Hallolmadı mı ? O zaman Diğer Yol ?
    • Telefona format atmak ( sistemi baştan kurmak )
    Ana numara çevirme ekranında iken *#7370# yi tuslayın, sorulan soruya "evet" cevabı verin ve telefonunuzun rom u silinecek, yeniden işletim sistemi kurulacak ve herşey sıfır olacak. Tüm sorunlar vs . gitmiş olacak ..

----------

Bir de hard format olayı vardır ( 36XX serisinde çalışmaz )

* + 3 + yes tuslarına basılı tutarak, telefonunuzun açma tuslarına basın ( yani 4 tus aynı anda basılı olmus olmalı açılırken), ekranda "Formatting" yazısı çıkacak ve tamamen silecek sistemi, bu da en son yapmanız gereken yol olmalı, tüm problemler, donanımsal değilse, halledilmiş olur ..
    Baskentliia ve 65garez65 bunu beğendi.

2. iyide bu 6230 uymuyor 6230 için olanı varmı

3. Burdaki çoğu şey symbianlı(6600/7610/6630 vs.) teller içindir.
    6230 da böyle birşey yoktur!!
  4. Nokia 6230 da sadece, Ayarlar dan GÜvenlik Ayarlarından FAbrika Ayarlarına geri dönme işlemi yapabilirsiniz..
  5. 6670 e nasıl format atarım
    işletim sistemi ni nasıl bulur nereden
    vede nasıl yükleyebilirim
  6. 6670 e nasıl format atarım
    vede nasıl yükleyebilirim [/b][/quote]
    Bu ilk mesajdaki format 6670 e uyar arkadasım ok...
  7. arkadaşlar yıldızkare 7370 kare yapınca hafıza kartı kılıtlenıyor aberiniz olsun daha sonra şifre açmaya çalısırsınız dikkat edin ;;)
  8. oh be sonunda 3660 ın hafızasını boşaltabildim tşk.
  9. her zaman olmuyor o..
  10. format atcam ama gerekli programlar resimler vs. var bunları nasıl yedeklıcem
  11. yedeklemeyi pc suitle hallet...
  12. format yerine fexplorerla tüm dosyaları silsek aynı olay olmaz mı?sonra en sonda nokia nın kendi uygulama yöneticisi programıyla fexploreride sileriz böylece daha güvenli olmaz mı?
  13. hayır bole daha tehlikeli realover..
  14. hersey ii guzel ama fabrika ayarlarina geri don dedigimde hata verdigi zamanlar olmustu oyle oldugu zaman mecburi olorak data dosyasini siliyosun eger zaman kaybedersen de tel kitleniyor allahtan tel garantili

15. 6670 e nasıl format atarım
    vede nasıl yükleyebilirim
    [/quote]
    gazman61, telefona format attıgında işletim sistemi kendi otomatik olarak kuruluyor telefona.Ekstra bir şey yükleme gerekmiyor....
  16. yaw anlamadığım tel eformat çektikten sonra işletim sistemini telefonkendimi kuruyor yani her hangi bir program yuklemeye ıhtıyac duyulmuyormu ??
  17. yok hocam kendisi kuruyor ek bi proya ihtiyaç yok..
  18. peki format attıktan sonra makina tekrar kendiliğinden mi kuruluyor?
  19. Evet bir nevi öyle .. ;)
  20. :( ya attım formatı ( *#7370#) ama tel yeniden açıldığında app closed Maillnit diye bir uyarı verdi
    daha sonra hiçbir menu çalışmaz oldu, sadece birini arayabiliyor ve aranabliyorum, o da elle çevirerek, rehber bile yok yani
    naapcaz
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Konu ile alakalı site aramaları:

1. telefona format atma kodu

,
  2. telefona format atma şifresi

,
  3. fabrika ayarları şifresi

,
  4. telefona format atma,