Telefona E-Mail ayarı çekmek!!! Resimli anlatım! Hiç bir yerde yok Maxicep farkı ile!!!

Konu, 'Yararlı Bilgiler ve Dökümanlar' kısmında Godfather tarafından paylaşıldı. Okunma: 33358 | Cevaplanma: 77

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Telefona E-Mail ayarı çekmek!!! Resimli anlatım! Hiç bir yerde yok Maxicep farkı ile!!!

Buradaki anlattıgım hotmail/windowslive için... Gmail,yahoo ve benzeri adresiniz varsa özel mesaj atın ilgilenirim...

< Resmi açmak için tıklayın >

önce mesajlara giriyoruz

seçeneklerden ayarlara giriyoruz

ayarlardan e-posta ya

posta kutularına bastıgınızda tanımlı posta kutusu yok oluşturulsunmu ne öle ibşey yazacak

başlat a basın

başlat a basıtktan sonra burdan pop3 ü seçiyoruz çok önemli pop3 ü seçmesseniz olmaz

buraya e-postanızı yazın ve sonraki diyin

bu da çok önemli pop3.live.com olacak yoksa mail gelmez

bu da çok önemli smtp.live.com olacak yoksa mail gitmez

baglanacagımız adresi seçiyoruz

posta kutunuzun ismi ne olacaksa onu yazın benim ilk kutumun ismi Maxicep ti :ehe

Bitir dediğinizde bura çıkıyor ısmı ne olacaksa adlı postamıza basıyoruz...

ve bura çıkıyor karşımıza bağlantı ayarlarımıza basıyoruz...

önce gelen kutusu ayarlarını yapalım bence :)

kullanıcı ismine msn adresinizi şifre yazan yerede msn şifrenizi yazıyorsunuz...

...

...

ÖNEMLİ= güvenlik (bağl. nokt.) a basın SSL/TLS yi seçin...

Bu da giden kutusu yine aynı ayaraları yapıyoruz her şey aynı ;)

Giden kutusunun Güvenlik (bağl. nokt.) sını yine SSL/TLS yapın...

geri diyerek çıkın mesajlarınıza girdiginizde posta adını ne koyduysanız o şekilde çıkar...

Posta kutunuzun ismine basın sonra seçeneklerden bağlan a basın basınca bağlantı soracak ordan bağlantınızı seçtiğinizde gelecek karşınıza mailleriniz...

%100 benim yapımımdır çalmasınlar diye her yere maxicep.com yazdım.

Halit abim biliyor benim yapımım oldugunu..

Anlamadıgınız yer olursa yada gmail ve yahoo kullanıcıları bana özel mesaj atsınlar :)

Kendi telefonum n81 8gb de denedim fotolarda benim telefondan çektim zaten...

--------------- Ekleme ---------------

Resimlerin hepsinide ben upload ettim ha :ehe

Yazan: Godfather
    pageup, kaptannova, twofan ve 25 kişi daha bunu beğendi.
  2. Hasan anlamadım?:ehe:ehe

3. Harbi abi amaç ne ben de pek anlayamadım :hmmm

4. Hiç uğraşamam :)
    Pop3 yaz 2222'ye yolla :ehe

5. Sağol Hasan güzel anlatım olmuş

6. ya abi ben maxicep adresimi cep telefonuna e-mail olarak ayaraladım biri bana özelm mesaj attıgında mail geliyor olay bu cep telefonundan e-mail ayarı yapmak :ehe

birde yaho ve gmail olanlar 3 sayfadaki bilgiden yararlanabilirler

7. yok ben anladım Hasan..:ehe

8. bu kadar kolaydıda niye daha önce demedin abi :ehe

9. Danışmadın ki :ehe

10. harikasın

11. Anlatırız :ehe

12. Neyse arkadaşlar Hasan'ın konusunu mahvetmeyelim..

13. Çok düşüncelisin abi saol :ehe

14. çok güzel bilgiler hasan kardeşim ellerine sağlık

15. önemli değil:) iyi yıllar

16. teşekkürler

17. Eline Sağlık.. :)

18. Önemli değil her zaman :D

19. Bende "Turkcell Eposta Adresim" diye bir yazılım tanımlı. Telefona hard format attım ancak hala var. Bu yazılım ne işe yarar ??

Telefona E-Mail ayarı çekmek!!! Resimli anlatım! Hiç bir yerde yok Maxicep farkı ile!!! konusuna benzer içerikler

1. X-plore v.1.35 S60v5 cra cked Çalışan Stabil versiyon Hiç bir yerde YOk aNL Farkı ( 5 Ekim 2009 | Symbian S60v5 Dosya Yöneticiler (File Manager) )

Evet Arkadaşlar dokunmatik ekranlı nokilar için x-plore 1.35 f ULL sürüm ile sizlerle aNL ve Maxicep.com farkı konuyu uzatmadan hemen nsl yapılcagını anlatıyım 2 tane rar dosyası mevcut bunlardan birisi ha ckli telefonlar için digeri h...
  2. Assassins Creed II hiç bir yerde yok tahacalik farkıyla ;) ( 2 Ocak 2010 | Sony )

Assassins Creed 2 EKRAN BOYUTU: 176X220 ÖNİZLEME: http://img686.imageshack.us/i/ac2screen07sp.jpg/ http://img686.imageshack.us/i/ac2screen10sp.jpg/...
  3. Assassins Creed II hiç bir yerde yok tahacalik farkıyla ;) ( 2 Ocak 2010 | Sony )

Assassins Creed 2 EKRAN BOYUTU: 176X220 ÖNİZLEME: LİNK:http://www.4shared.com/file/186561473/c5dbf60b/AssassinsCreed_II_176x220_by_t.html BİR TEŞEKKÜR YETER:d:
  4. C2z patc sorunu yaşayanlara Çözüm Resimli Anlatım aNL farkı ile... ( 28 Ağustos 2010 | Symbian S60v3 Sistem Araçları )

Arkadaşlar sitedeki araştırmalarım dahilinde bu konudan müzdarip bir çok arkadaş var. Sorunnun çzöümü ile ilgili konular açılmış ancak link kırık oldugu için veya ilgilenilmedi için cevaba ulaşılamamış. Ben sizler için programı buldum ve resimli...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
04 Ağustos 2015 Salı - 8:22:18