Öneri Tavsiye Lütfen :)

Sponsorlu Bağlantılar

osmanmert99

osmanmert99

Üye
L925 yakışırrr.

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
kardeş hız arıyorsan wpden şaşma ancak uygulama hayatını 1-2 sene sonra yaşarsın :D

Invoke

Invoke

Üye
Açıkcası lumialar benim de çok ilgimi çekiyor

• Beğen
Tepkiler: PureFood

fath353

Üye
Bnde 8x var memnunum şık ama 16 gb sen en iyisi 925 al çünkü 920 kütük gibi 925 çok şık en iyisi 925 al :)

MaxiHan

MaxiHan

Üye
    Konu Sahibi
Demin baktim, 920 ve 925 arasinda cok kararsiz kaldim, 920 nin nedense farkli bir albenisi var, ote yandan 925 de cok şik duruyor.

pirenuri

pirenuri

Üye
Kardeş eğer 6" gibi büyük ekranlı kullanmak istersen de biraz bekleyip Lumia 1520 alabilirsin canavar gibi yeminle :D

Invoke

Invoke

Üye
1320 ne zaman çıkacak, bilmiyorum ama o da çok ilgimi çekti benim :D

MaxiHan

MaxiHan

Üye
    Konu Sahibi
wp yi buyuk ekranda kullanmak pekte cazip gelmiyor

PureFood

PureFood

Üye
Ben olsam 925 yerine 920 tercih ederdim. Kendin dediğin gibi farklı bir albenisi var. Zaten daha oturaklı bir telefon hem ağırlık hem tasarım olarak. Bunlar tabi kişisel düşünceler, değişebilir kişiden kişiye. Ancak belirgin bir kaç fark tercihleri etkileyebilir; LED ekran, 6 lensli kamera, alüminyum gövde vs..

Ayrıca stabillik konusunda iOS'tan farkı yok için rahat olsun, bir ios değil diyenler iki sistemi de yan yana incelemeli önce.

• Beğen
Tepkiler: kaygisiz43
MaxiHan

MaxiHan

Üye
    Konu Sahibi
Ben olsam 925 yerine 920 tercih ederdim. Kendin dediğin gibi farklı bir albenisi var. Zaten daha oturaklı bir telefon hem ağırlık hem tasarım olarak. Bunlar tabi kişisel düşünceler, değişebilir kişiden kişiye. Ancak belirgin bir kaç fark tercihleri etkileyebilir; LED ekran, 6 lensli kamera, alüminyum gövde vs..

Ayrıca stabillik konusunda iOS'tan farkı yok için rahat olsun, bir ios değil diyenler iki sistemi de yan yana incelemeli önce.
cevap icin tesekkurler, 920 nin ekrani zaten harika, daha fazlasina pekde bir lüzum goremiyorum.