!!!!!Sys ve Private Klasörlerine Erişme-İmzalama Derdine Son 100% Çözüm!!!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

bulentba

bulentba

Üye
saol:yuru

willrock

willrock

Üye
:) Arkadaşım bu ne böyleya ne gerek var bukadarına arkadaşlar ben bu tüm işlemi sadece 2 tane cep programıyla çözüyorum. yapma işlemi en fazla 5 dk dır üstelik çok kolay burdan yapamayan arkadaşlar msn adresimi ekleyin anlatayım ve programları yolluyayım.

kerem_arda

Üye
::::::D

mustaphakoese

Üye
evet bayaa bi eski yöntem bu

sahin.

sahin.

Üye
N73 de denedim olmuyor app trk yüklüyorm dosya bozuk diyoo napacaz..

kraldost

kraldost

Üye
olmuyor be gülüm disconet diyor buda benım cihaza işlemedi

--------------- Ekleme ---------------

ferret bunun en yeni yöntemi neymiş bi öğrenelim kardes sen bize yardımcı ol bari ne yapsak olmuyor her türlü yöntemi denedim n95 8gb telefonuma ama olmuyor çinden sertifika aldım helloox kullandım pythone kullandım ne kullandımsa işe yaramadı uygulama erişime izin verilmedi diyor yarım kalıyor kalktım telefoncuya gittim teknik servis versiyonu bi eskisine geri çektirdim olmadı ekran bembeyaz diyip yeni versiyonu tekrar yüklettirdik adamıda boşu boşuna o kadar uğrastırdık box makinası ilede telefon hafızasına erişim yapılmıyor ne gıcık yapmışlar yaw bu telefonu üç haftası kaldı ya olacak yada baska çözüm bulunacak yada kırılacak balkondan aşağı atılarak bir dahada nokia alınmayacak o kadar

mehmetx169y

Üye
çok teşekkür ederim.

Memlii

Üye
sagol kardes

mustafa975

mustafa975

Üye
ben de com baglantısı görünmüyor aygıt yöneticisne baktım nokia 5320 com diye birşey yokkkk her yeri aradım

yurekliumut

yurekliumut

Üye
BENİM AYGIT YÖNETİCİSİNİ AÇTIĞIMDA Nokia E51 USB YAZIYO AMA COM NUMARASI YOK YARDIMCI OLURMUSUNUZ...

hhh666

hhh666

Üye
allah razı olsun

emin_

Üye
ben 3gundur telımı imzalamaya ugrasıyorum teldende anlarım ama ne oldu bılmıyorum bana yardım et telım e 65 ne olur yardım et

tilsim38

tilsim38

Üye
emegine salik kardesim

deadwater22

Üye
saol kardes denicem ise yarar inş...

saffet006

Üye
ROMPatcher (Sistem Klasörlerine Erişim ve Çok Daha Fazlası)

Yükleme Notları :
1-)Ekteki dosyayı bilgisayarınıza indirin.
2-)
Cihazınızı bilgisayara "usb" üzerinden "pcsuite" modunda bağlayın.
3-)"App TRK" programınızı telefonunuza kurun ve çalıştırın.Bluetooth ile çalışsın mı diye sorunca iptal diyin.Seçenek>Settings>Connection kısmından "Bluetooth" yazan kısmı "Usb" olarak değiştirin.Ana ekrana geri dönün.Seçenek>Connect yapın.Bağlandığında aşağıdaki gibi görünecek.Programı kapatmayın.

4-)Resimde gördüğünüz "Bağlantı Noktaları(COM ve LPT)" kısmından cihazınızın modelinin yazdığı yerin yanındaki "Com" numarasını aklınızda tutun.(Örn:"5")

5-)Ekteki dosyanın içindeki cihazınıza uygun olan "RPInstaller.exe" dosyasını bilgisayarınızda çalıştırın.Biraz önce not aldığınız "Com" numarasını resimde gördüğünüz yere yazın ve sağ üst köşedeki "install" butonuna tıklayın.Birkaç saniye sonra işlem tamamlanacak ve telefonunuza "Rom Patcher" programı yüklenecek.Programı şimdilik açmayın.
Not:Symbian OS9.1(N73,N80 vs.) Symbian OS9.2(N95,N82 vs.) cihazlar içindir.

6-)Cihazınızın bilgisayarla bağlantısını kesin ve cihazınızı kapatıp açın.

7-)Ekteki dosyada bulunan "Patches" klasörünü telefonunuza "E:\Patches" şeklinde kopyalayın.

Artık programı kullanarak "sys,private ve system" klasörlerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.Bunun için programdan "Seçenek>Disable Caps" seçeneğini seçin.

Şimdi gelelim Unsigned(İmzalanmamış) yazılımları yüklemeye...

8-)"Z:\system\data\swipolicy.ini" dosyasını "E:\system\data" klasörünün içine kopyalayın.Yalnız önce "swipolicy.ini" dosyasını düzenliycez.Tavsiyem bu dosyayı önce hafıza kartına kopyalayın sonra bilgisayara atıp not defteri ile açın.Aşağıda yazan satırları bulun ve bunlarla dosyada yazan satırları değiştirin.

Kod:
[SIZE=3]AllowUnsigned = true [/SIZE]
Kod:
[B][SIZE=2]UserCapabilities = NetworkServices LocalServices ReadUserData WriteUserData UserEnvironment Location SurroundingsDD UserEnvironment NetworkControl SwEvent AllFiles NetworkControl DiskAdmin ProtServ TrustedUI DRM WriteDeviceData ReadDeviceData MultimediaDD PowerMgmt CommDD TCB[/SIZE][/B]

9-)Tekrar "ROM Patcher" programına girin ve Seçenek>Patch>Apply tuşlayın.

10-)Ekteki "00000001.rar" dosyasını açın içindeki dosyayı "
c:\resource\swicertstore\dat\00000001" şeklinde cihazınıza kopyalayın.Bu dosyayı kopyaladıktan sonra "salt-okunur" olarak işaretlemelisiniz bunun için "X-plore" programını kullanın.Dosyanın üzerine gelip "6" tuşuna basın ve "salt-okunur" işaretleyin ve onaylayın.

11-)Ekte bulunan "Mobile Signer v1.03 OS9.sisx" programını telefonunuza kurun.Ekteki "Leftup_Cert. ve Leftup_Cert.cer" dosyalarını telefonunuza istediğiniz yere kopyalayın.Şimdi "Mobile Signer" programını çalıştırın."Sis File" yazan yere basın ve imzalamak istediğiniz dosyayı bulun." File" yazan yere "Leftup_Cert." dosyasını "Cert File" yazan yere "Leftup_Cert.cer" dosyasını gösterin.Sonra "Options>Self Sing" basın.

Evet imzalanmış olan program imzasız olan programla aynı klasöre atılacak ordan kurarsınız.

Not:Telefonu kapatıp açtığınızda "RomPatcher" programındaki ayarları tekrar yapmalısınız.
Anlatım tamamen bana aittir izinsiz (ç)alıntı yapmayınız.Saatlerce uğraştım bir teşekkürü çok görmeyin lütfen...

Link: "http://rapidshare.com/files/122954975/Ekler.rar.html"

vallahi ben denedim Adobe Reader 2.5 yükledim..Eline sağlık kardeşim hakikaten sağlam
Değerli kardeşim nokia n78 model telefonum var göndermiş olduğunuz proğramı indirdim telofona kuramadım dosya bozuk hatası veriyor öneriniz ne olabilir

saygılarımla

bymen07

Üye
güzel ve çok faydalı bir anlatım ve çalışma olmuş ama malesef rapid linki çalışmıyor tekrar eklermisin yada eklenti olarak vermen mumkunmü,dosyaları,, teşekkürler

hukuk549

Üye
kardeş tşkkürlerde benim e71 var app trk programıyükleemiyor dahili bileşen hatası vriyo bir yardımedrmisin saygılarımlaaa

Üst Alt