Symbian yine hacklendi! (Belle, Anna, S^3, S60v5, S60v3)

Sponsorlu Bağlantılar

Sagopacıyız79

Sagopacıyız79

Üye
5320 xm oldu teşekkürler krdeş

AnKaRaLi dıablo

AnKaRaLi dıablo

Üye
Denediğim en basit yöntem :oke: tamamı 15 saniye surdu dostum:ehe:tşk:

blackjack8696

Üye
SE Satio oldu.

mzrc81

mzrc81

Üye

Son düzenleme:
Emrgncy

Emrgncy

Üye
karantinaya geliyo restora all diyorum restore failed:file already exists diye hata geliyor tam olarak sorun bu dostum
:stres::D
o adımı atlayıp devam et, eğer hack işlemi olmazsa bilgilerini yedekleyip soft format at ve hack işlemine en baştan başla...

mzrc81

mzrc81

Üye
o adımı atlayıp devam et, eğer hack işlemi olmazsa bilgilerini yedekleyip soft format at ve hack işlemine en baştan başla...
ewy üstad deniyorum :D
karantinaya geliyorum restor all diyorum restre failed:file already exists
diye hata geliyor aynı hata bende de oluyordu n8 de ve aksam hard format attım bu gün de hack yapmayı denedım o hatayı tekrar almadım ama 'Symantec Symbian Hack' bunu kaldırmayı unutmuştum bastan hack denediğimde
yeniden restre
failed:file already exists hatası
geliyor şimdi bidaha format atamam bunun baska yolu var mı bilen yardımcı olsun :gun1::sinir

Son düzenleme:

musaN73

Üye
Biraz önce denedim Nokia C6 01 Belle Refresh çalışmıyorum yardım ve okudugum tüm yorumlarda C6 01 bir sorun var sanırım

mutto44

mutto44

Üye
6120c kullanıyorum c/sys var fakat bin yok yani sys boş

Emrgncy

Emrgncy

Üye
6120c kullanıyorum c/sys var fakat bin yok yani sys boş
X-plore ayarlara gir ve üstteki tüm kutucukları işaretle, sonra rompatcher uygulamasını çalıştırıp open4all yamasını aktif et, artık x-plore ile sys/bin klasörünü görebilirsin...

ahmet35590

Üye
s.a ya bnde nokia c7 refresh var telim hackliydi hard format attım attıktan sonra yeniden hackleyecektim ama xploreden ne yaptıysam sys ve private klasörlerinin içi bomboş hiç bişey yok içindeki klasör vs. nasıl geri getirebilirim lütfen acil yardım..!!!

Emrgncy

Emrgncy

Üye
s.a ya bnde nokia c7 refresh var telim hackliydi hard format attım attıktan sonra yeniden hackleyecektim ama xploreden ne yaptıysam sys ve private klasörlerinin içi bomboş hiç bişey yok içindeki klasör vs. nasıl geri getirebilirim lütfen acil yardım..!!!
Bir üst mesajı oku..

MuRaTx38

MuRaTx38

Üye
SELAM ALEYKUM ARKADASLAR.

Benim N86 telefonumun orijinal yazilim sürümü V30.009 (özel sürüm 30.009.222.01)

Fakat cok arastirdim bu nasil hack olur diye ama cogu linkler ölü ve eski .

Bana yardim edebilecek arkadaslar varsa lütfen bana mail atsin.

[email protected]

Saygilarimla.

karaman39

Üye
Nokia e6 da olmadı şöyle denedim bu sitedeki advanced call menager v2.79 s60v3 s1-s3 unsigned programını kurmak istedim uygulamaya güvenilmiyor ve telefonunuz için zararlı olabilir yazısı çıkıyor devam diyorum bu sefer yükleme güvenlik uyarısı sağlayıcı doğrulanamıyor devam edilsinmi uyarısı çıkıyor tamam diyorum korumalı bir sağlayıcıdan alınan korumalı uygulama yüklenemez diyor ve yüklenmiyor

drejonur

Üye
ekdeki x-plore dediği dosyayı bulamıyorum yardımmmm.

MEHMET NOKİA 701

Üye
"norton siyambian hack "
uygulamasını yükleyince
"yüklenemiyor bu yerleşik bir
bileşen " diye hata veriyo

Emrgncy

Emrgncy

Üye

Üst Alt