Symbian Telefonlarına Format Atmak

Sponsorlu Bağlantılar

final_5103

Üye
eyvallah kardeş

im_fine_style

Üye
arkadaşlar ben nokia 3600 kullanıyorum ilk önce güvenlik kodu koydum sonra kaldırdım şimdi yine koymak istiyorum ama şifreyi unuttum lütfen bana yardım edin

faruk28244

Üye
ben telefona fotmat atmak istedim ama kilit kodu istiyo kilit kodu heralde güvenlik kodu bu siteden öğrenebiliyormuşuz girdim ama verdiği kilit kodu olmadı yardımcı olabilirmisiniz.

phobos451

Üye
arkadaşlar son 3 5 yılda çıkan tüm symbian telefonlar için kilit kodu "12345" olarak konuyormuş. ben de siteden yanlış kod öğrenip uğraştım bikaç dakika, ama bu resmi sitede yazdığı üzere ( ) bi gsm operatörü aracılığıyla alınanlar hariç hepsinin güvenlik kodu 12345.. denedim oldu valla :D

lanetli kangsta

Üye
giriş kodu istiyor arkadaşlar lütfen yadım edin

--------------- Ekleme ---------------

harikasınız bu site çok güzel helal

fatihgokalp

Üye
herkese slmlar. benimde bir sorunum var. haritalarda önceden ücretsiz gezinebiliyordum. ama daha sonra kontör yemeye başladı. şimdide hiç göstermiyor. konumlandırmafilan yapamıyorum.bu sorunu nasıl halledebilirim. üstelik soft format yaptığım halde düzelmedi. format attıktan sonra haritalar kısmından konumum seçeneğine girdim. bana iki seçenek sundu. çevrimiçi ve çevrim dışı diye.çevrimdışı seçtim normalde bu şekilde ücretsiz gözüküyodu haritalar ama artık gözükmüyor. lütfen yardımcı olun.... TEŞEKKÜRLER.

Sil Baştan

Sil Baştan

Üye
bende nokia 6300 kullanıyorum ama o kodu yazıyorum.Ekrana birşey gelmiyo.Arama tuşuna basıyorum "sonuç Bilinmiyor" diyo.ben ne yapacağım :S

biig_bounce

Üye
Teşekkür ederim bilgi paylaşımlarınız için..

selimacer

selimacer

Üye
sağolun

wause55

Üye
slmm KARDEŞ TEL DOKUNMATİK NOKIA 5230 VE 3 TUŞUNU NASIL KULLANCAZ ??? ACİL YARDIM.

lotus35

Üye
real player de son klipleri nasil silecez yardim..

eruhan

Üye
hfddghfghdgh

coldman41

coldman41

Üye
Teşekkürler ellerin dert görmesin :oke:

alp_arslan_07

alp_arslan_07

Üye
ben kaç kez hard format attım sim hafızasındaydi numaralar hepsi duruyor

qsaw

qsaw

Üye
ben atmaya çalışıyorum ama önce tüm etkin aramlar ve uygulamaları kapatın diyor atamıyorum

manyak17

Üye
bir şey sorucam. bnm n8 im var biliyorusunuz telefon dokunmatik peki bn hard fotmatı nasıl atabilirim ?:hmmm

qsaw

qsaw

Üye
Buyur Ses azaltma tuşu + Kamera tuşu + Menü tuşu
ve tabi açma kapama tuşu

serinaga

serinaga

Üye
C7 de aynı yöntem, teşekkürler ...

Genzo *

Genzo *

Üye
Cok. Tesekkurler Kardesım 10 Numara Bı Paylasım Yapmısın:)

er407

Üye
slm arkadaşlar bende Nokia 6120classic cep telefonu var.telefonun güvenlik kodunu unuttum ve intternette araştırma yaparken sizlerin vrdiği bilgileri uyguladım sonuç alamadım ve güncelleme yaptım dil ingilizce oldu sonra tekrar yazılımı NOKİA upgareder nokia pc suite üzerinden yüklerken yükleme yarıda kaldı bende bağlantıyı kestim ve o saatten beri telefon açılmıyor...Lütfen yardımcı olur musunuz?...

Üst Alt