►►Symbian Belle FP2◄◄ |19.06.2013|-Güncel

Sponsorlu Bağlantılar

CilginTurk1

CilginTurk1

Üye
    Konu Sahibi
bi şey rica edebilirmiyim? cfw de kullandığın temaları ve de ev ekranlarını atabilir misin? cfw den kaldıracam da kullanmyıorum. ama cfw cok güzel sadece temalar bi de ev ekranlarını istemiyorum :) atabilir misin?

Ev ekranıni mı kaldırcan ? Ne kullancan o zaman ? Temaları kaldırman için sileceğin dosyalari atarım. Arayüz programımı kullanıyorsun?

erkan5441

Üye
Ev ekranıni mı kaldırcan ? Ne kullancan o zaman ? Temaları kaldırman için sileceğin dosyalari atarım. Arayüz programımı kullanıyorsun?
Sen Sadece Cfw De kullandığın Temaları Ve Belle Tsunami Ev ekranını sis olarak Ver Ben Ayıklarım. Rica Etsem Temaları Verir misin ama CFW de kullandıklarını Gömülmüş olanları yani :)

Leo_FT

Üye
Sen Sadece Cfw De kullandığın Temaları Ve Belle Tsunami Ev ekranını sis olarak Ver Ben Ayıklarım. Rica Etsem Temaları Verir misin ama CFW de kullandıklarını Gömülmüş olanları yani :)
bu arada erkan5441 yok artık mesaj olarak atacaksan buna atarsın_

- - - Eklendi - - -

hdi kardesm lütfen :) sis olarak verirsen sevinirim :)

Leo_FT

Üye
Telefonum kapali olarak bekliyorum lütfen...

1amisos

1amisos

Üye
Ellerinize sağlık videolu anlatım çok güzel olmuş zira daha önce dead phone olayını beceremiyordum.CFW yi henüz tam test etmedim kullandıktan sonra yorumlarımı yazarım.

- - - Eklendi - - -

hocam kullanıyorum da web tarayıcı kendiliğinden atıyor.mesela yer imlerinden birini seçiyorum kapanıyor,adres yazıp ok işaretine tıklıyorum yine kapanıyor.

- - - Eklendi - - -

hocam tekrar kurdum sorun çözüldü anlatımı aynen yapmamıştım :P:

- - - Eklendi - - -

tarayıcı düzelmemiş hata veriyor orijinale dönecem yine güncelleme gelir hatalar düzelirse tekrar kurarım çünkü baya bi hoşuma gitti

CilginTurk1

CilginTurk1

Üye
    Konu Sahibi
Ellerinize sağlık videolu anlatım çok güzel olmuş zira daha önce dead phone olayını beceremiyordum.CFW yi henüz tam test etmedim kullandıktan sonra yorumlarımı yazarım.

- - - Eklendi - - -

hocam kullanıyorum da web tarayıcı kendiliğinden atıyor.mesela yer imlerinden birini seçiyorum kapanıyor,adres yazıp ok işaretine tıklıyorum yine kapanıyor.

- - - Eklendi - - -

hocam tekrar kurdum sorun çözüldü anlatımı aynen yapmamıştım :P:

- - - Eklendi - - -

tarayıcı düzelmemiş hata veriyor orijinale dönecem yine güncelleme gelir hatalar düzelirse tekrar kurarım çünkü baya bi hoşuma gitti

Nasil atar ya ? Ben suanda kullanıyorum. Hangi sitelere giriyon ki ? Tekrar yukle kardesim.

- - - Eklendi - - -

bu arada kusura bakmayın fw yi ancak cumaya yetiştirebilirim. Mezuniyet filan yoğunum bu aralar :)

1amisos

1amisos

Üye
Nasil atar ya ? Ben suanda kullanıyorum. Hangi sitelere giriyon ki ? Tekrar yukle kardesim.

- - - Eklendi - - -

bu arada kusura bakmayın fw yi ancak cumaya yetiştirebilirim. Mezuniyet filan yoğunum bu aralar :)
maalesef atıyor siteyle ilgili değil yer imlerinden herhangi birini seçince veya adres çubuğuna adresi yazıp ok işaretine tıklayınca atıyor

ercnakn

Üye
guncelleyi sabirsızlıkla bekliyoruz dostum çok güzel olacağına şüphe yok şimdiden emeğin için tskler:-)

Leo_FT

Üye
Kardeşim Şu Temaları verecektin? :)

mmaa9008

Üye
bu cfw de joikuspot ile wifi şifreleme türü wpa/wpa2 olarak ayarlanabiliyor mu? telefon 5800 orjinal yazılım yüklü joikuspot wifi şifreleme wep olarak yapıyor android tablet görmüyor bu cfw bunu çözer mi yardımlarınızı bekliyorum.

shadow_qw

Üye
arkadaşım çok güzel fw ellerine sağlık güncellemeyi merakla bekliyorum. herhalde seninkini kullanırım bundan sonra :D

ibrahim304

Üye
büyük merakla takip ediyorum inş güncellemede gelir ilkini kullanıyorum cok guzel ama bi sorun war videolarda play ileri geri tuşlarının yeri degisk gozukuyo onuda duzeltebilirsen cok guzel olur simdiden kolay gelsin :D

warwolf26

Üye
usta dediklerini aynen uyguluyorum ama böyle bi hata alıyorum ? Neden acaba cevaplarsan sevinirim _?

The flashing failed. Do you want to retry the flashing?

HRESULT 0x8401f141 (-2080247487)

Flash: Boot rom was not detected after phone boot up. Unable to start flashing.

Joker.

Joker.

Üye
Kardeş güncellemene daha çok var mı ?

CilginTurk1

CilginTurk1

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş güncellemene daha çok var mı ?

E-posta problemi var onu çözebilsem yayınlıyacam da çözemedim bir türlü

- - - Eklendi - - -

usta dediklerini aynen uyguluyorum ama böyle bi hata alıyorum ? Neden acaba cevaplarsan sevinirim _?

The flashing failed. Do you want to retry the flashing?

HRESULT 0x8401f141 (-2080247487)

Flash: Boot rom was not detected after phone boot up. Unable to start flashing.

Telefonu depolama modunda bağla usb kablosunu da kasanın arkasına tak

ercnakn

Üye
sohbetlerin geç açılmasının bir çözümü var mi acaba? Yükleniyor olayı çok uzun sürüyor sanki

Leo_FT

Üye
ya temaları atarım demistin iki hafta oldu?

shadow_qw

Üye
e-posta sorunu ne bi açıkla belki biri çözüm sunar :D

ibrahim304

Üye
büyük merakla takip ediyorum inş güncellemede gelir ilkini kullanıyorum cok guzel ama bi sorun war videolarda play ileri geri tuşlarının yeri degisk gozukuyo onuda duzeltebilirsen cok guzel olur simdiden kolay gelsin :D

ilgilenirsen sevnrm :D

furkan470

Üye
arkadaşlar bu cfw de widget desteği varmı ve ev ekranı sürüklene biliyo mu

Üst Alt