symbian-anna-v75-para-nokia-5800

Sponsorlu Bağlantılar

haqanguven

haqanguven

Üye
arkadaşlar tr dili ekledim bi tek msjlar çalışmıyor... onun dışında pek sorun görmedim.. rom patcher yok ama sertifikasız program yükleniyor.. galiba rom patcher ı gizlemiş menüde onun dışında çok güzel çalışıyor sade programsız tam aradığım cfw tabi tr eklenince msj sıkıntısı kalkarsa süper olur yapa bilen varsa yapsın ben daha yeniyim bu işte

not: şuan şehir dışındayım her zaman int giremiyorum.. eğer isterseniz tr halini fırsat bulduğumda yayınlarım...

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Türk CFW'ler varken yabancı CFW'lere destek vermiyorum. TR dil eklemek basit fakat sonradan yapılan Türkçe dil desteği olmayan modlar can sıkıcı olmaya başlıyor. Daha şimdiden mesajlarda hata ile karşılaşmışsınız. Şimdi bende bu CFW'yi geçici olarak kullanıyorum. Pek beğenmedim. Tema ve efekti dışında.

Maynard

Maynard

Üye
Türk CFW'ler varken yabancı CFW'lere destek vermiyorum. TR dil eklemek basit fakat sonradan yapılan Türkçe dil desteği olmayan modlar can sıkıcı olmaya başlıyor. Daha şimdiden mesajlarda hata ile karşılaşmışsınız. Şimdi bende bu CFW'yi geçici olarak kullanıyorum. Pek beğenmedim. Tema ve efekti dışında.

içinden temayı ve tema efektini çıkarıp başka bir yazılıma atarak kullanmak en mantıklısı. fontu da güzel aslında ama kendi web browserında sorun çıkarıyor.

esqalsiz

esqalsiz

Üye
    Konu Sahibi
mesajlarda ne gibi sorunlarla karsılastın birader

haqanguven

haqanguven

Üye
mesajlarda ne gibi sorunlarla karsılastın birader

mesajlara tikliyorum acilmiyor

----------Eklendi @ 20:22:56 ---------- Yazıldı @ 20:20:13 ----------

tùrk cfwlrndede cok program gömùyosunuz ama. Bu yazilim gbi sade cikartan yok... Daha sonra herkez istedigini yùklesin... Adam rompatcher bile gizlemis menù cok sade we gùzel. Acilis harika zaten

----------Eklendi @ 20:24:34 ---------- Yazıldı @ 20:22:56 ----------

içinden temayı ve tema efektini çıkarıp başka bir yazılıma atarak kullanmak en mantıklısı. fontu da güzel aslında ama kendi web browserında sorun çıkarıyor.

ewet webbrowserda hata war secenekler iconuna cakmak gibi 10 cakis bi yakis oluyor

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Yeni yapacağımız CFW'ye rompatcher bile gömmeyeceğiz. Olan gereksiz bileşenleride kaldıracağız. Çok güzel bir versiyon olacak. İnşallah buradaki CFW'yi unutturacak.

esqalsiz

esqalsiz

Üye
    Konu Sahibi
furkan kardes bu fwnn blesenlerini kullanp fw yapsanz bence yararlı bir paylasm olur begenen arkadaslarımız cogunlukta ;) blesen drken görsel ve ekran vidget vs

----------Eklendi @ 21:53:55 ---------- Yazıldı @ 21:52:42 ----------

bide msjlar aclmyr dyen arkadas fw ye turkce sohbet ve klavye modlarını atıp denesn sorun kalmaz bence

haqanguven

haqanguven

Üye
Yeni yapacağımız CFW'ye rompatcher bile gömmeyeceğiz. Olan gereksiz bileşenleride kaldıracağız. Çok güzel bir versiyon olacak. İnşallah buradaki CFW'yi unutturacak.

ins. Cok gùzel olur. Sade we hizli. Tabi görsellik olsun

----------Eklendi @ 22:28:36 ---------- Yazıldı @ 22:26:58 ----------

furkan kardes bu fwnn blesenlerini kullanp fw yapsanz bence yararlı bir paylasm olur begenen arkadaslarımız cogunlukta ;) blesen drken görsel ve ekran vidget vs

----------Eklendi @ 21:53:55 ---------- Yazıldı @ 21:52:42 ----------

bide msjlar aclmyr dyen arkadas fw ye turkce sohbet ve klavye modlarını atıp denesn sorun kalmaz bence

tamam denicem dönùnce ins olur... Suan ing halini kullaniyorum. Dil we web browser disinda baska sorunum yok

esqalsiz

esqalsiz

Üye
    Konu Sahibi
kardes ınq halnde sorunsuz da dil emtegre edınce skntı olablr hard format at sen bi.

esqalsiz

esqalsiz

Üye
    Konu Sahibi
attm kardsm ama dùzelmedi. Mesajlara giriyo atiyo hemen.

kardes sen sohbet uyglamasını at tr düzeltmeleri ile olmadı sadece dil silmeden türkçe at bi dene yazılımdan anlarım da fw kunusunda acemiyim :hmmm türkçe klavye modlarını falan at

haqanguven

haqanguven

Üye
dil silmedende attim, dil sildimde attim olmadi. Tek kaldi modlar onlari denicem artik...

esqalsiz

esqalsiz

Üye
    Konu Sahibi
Tamam kardes modlayalablrsen yp iste :D

uamt

Üye
sevgili arkadaslar ve sevgılı admınler bu surum versıyon tlf nasıl yuklenıcek yardımcı olursanız sevınırım... sımdıden cok cok cok tskler ederım....

dj_onur

dj_onur

Üye
faklı bir sitedeki arkadasımız cfw yi türkçeleştirmiş hatalrdan arındırmıs bu da linki ;)

cezalı oldugum ıcın konuyu düzenleyemıyorum sorun veya hata görürseniz bilgilerndirme amaçlı görüşlerinizi yazınız

master2015

Üye
Benim telefonda hata verdi. Phone start-up failed. Contact the supplier. Bunu nasıl çözebilirim

dj_onur

dj_onur

Üye
Telefna basta format at tuslara basarak snra dene ilk bas h.Kartına format at

ayazz66

Üye
Yawwwww arkadaşlar yardım edin acil lütfen nasıL kurcaazz indirdim ama kuramıom yardımmmm pLsss msn adresimden edin yardım : [email protected]............... Lütfenn yardım pLsss

Üst Alt