Symbian ANNA ile ilgili durmadan konu açmayın artık..????

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
[alikan]

[alikan]

Üye
    Konu Sahibi
Symbian ANNA ile ilgili durmadan konu açmayın artık..????
Ya arkadaşlar kafanız mı güzel.? Anna türkçe sürümünü bugün yükleyipte sorun yaşayan her arkadaş her sorun için ayrı ayrı konu açıyo sorunların çoğuda aynı. Forumda anna ile ilgili bir şey okumak veya izlenim paylaşan arkadaşların konularına bakmak istiyorum. Forum aynı konularla sapıtmış durumda ortak bir konu açın veya konu açmadan önce sorununuzla ilgili açılmış konu var mı ya da çözümü varmı önce bakın biraz bu nedir ya..!!!???

• Beğen
Tepkiler: iatis, abdurrahmancam ve Sensation

RedColt

RedColt

Üye
ya tepki göstermek yanlış.. Oviye güvenip naviden yapmıyolar güncelleştirmeyi.. Ve oviden yüklerken hatalar oluşuyor yarıda kesiliyor telefon açılmıyor doğal olarak yardım için foruma geliyolar.. Şuda bir gerçek konu aralarında yazdıklarında cevap alınamıyor.. Bence yükleyen arkadaşlar yüklemeyenlerle özelden irtibata geçsin konu açılmaz

slant1111

slant1111

Üye
Ben naviye güveniyorum ovi'den güncelleştirmemi yapılırmışş pehh .. :) Özelden pm atsınlar sorularına ..

RedColt

RedColt

Üye
ben 2 saat sonra yükleyebileceğim.. O zaman inşallah sorunlar oluşmaz oluşursa yardımını alırım :D

• Beğen
Tepkiler: slant1111
[alikan]

[alikan]

Üye
    Konu Sahibi
dostum sanada katılıyorum ama bak ben forumu 3 saattir takip ediyorum güncellemeyi ovi suitte göreli saatler oluyor daha yüklemedim önce forumu takip edeyim ona göre yapayım diyorum ama ne mümkün.! aynı sorunlarla ilgili bi ton konu ve o sorunların çözümünüde anlatmışlar. Yani biraz sabırlı olmak ve iyi takip etmek lazım forumu. Yoksa resmen çöplük olmaya başlıyor.

• Beğen
Tepkiler: iatis ve Sensation
RedColt

RedColt

Üye
ben telefondan takio ediyorum ve sorunların cevqbını göremedim pek herkes bi alemde :) .. İnşallah sorunsuz yükler.z

[alikan]

[alikan]

Üye
    Konu Sahibi
Ya herkes kendince haklı ama anna bi geldi forum sapıttı :s anna yükledim o oldu bu oldu şu oldu o yüklenmiyo şu görünmüyo bu kayboldu şunu kullanamıyorum vs vs hangi konuya bakayım neyi okuyayım saştım kaldım :s Biraz daha dikkat edilirse genel yükleme ve yükleme sonrası sorunların bir kaç çözümü paylaşılmış önce biraz daha deneyip öyle konular açılsa biz de daha sağlıklı kullanıcaz forumu.

• Beğen
Tepkiler: iatis
AмσηR@

AмσηR@

Üye
insanlar kolay bilgiye alışmıs, yaşanılan sorun önce aratilir iyice bakilir, bakti sorunu bulamıyor destek hattına yazilir orada cevap alamadıysa sorunla ilgili konu acılır.
Ama ne yazikki armut piş agzıma düş gibi bir mantık var.
Bilgi karmaşasından başka birsey değil malesef, bilende konusuyor bilmeyende.

• Beğen
Tepkiler: iatis
RedColt

RedColt

Üye
ya bütün soru-çözümlere bi konu açsalar sorunlara çözüm bulunursa pmle bildirilsin.. Hani bi konuda toplansın artık

andry77

andry77

Üye
selam arkadaşlar Ovi Suite den n8 i güncelemeye başlamıştım saat 18:00 gibi hala yükleyemedi 3.adımda takıldı kaldı USB kablosunu da çıkarmayn diyo yoksa tel ex olur diyo daha beklemelimiyim acaba...

RedColt

RedColt

Üye
selam arkadaşlar Ovi Suite den n8 i güncelemeye başlamıştım saat 18:00 gibi hala yükleyemedi 3.adımda takıldı kaldı USB kablosunu da çıkarmayn diyo yoksa tel ex olur diyo daha beklemelimiyim acaba...
al işte adam konu açsa haklı kim görücekte cevap vericek.. Bütün sorunları yazın diye bi konu yokki :)maalesef bilmiyorum ama bence çıkarma biri yarkım edene kadar

andry77

andry77

Üye
USB bağlantısını kestim telefonun pc den hiçbirşey olmadı valla ne ANNA var ne de telefonda bir değişiklik. ANNA ya güncellemeden önce sıfırlasak mı telefonu, benimki biraz dolu ondan mı uzun sürdü acep...

RedColt

RedColt

Üye
USB bağlantısını kestim telefonun pc den hiçbirşey olmadı valla ne ANNA var ne de telefonda bir değişiklik. ANNA ya güncellemeden önce sıfırlasak mı telefonu, benimki biraz dolu ondan mı uzun sürdü acep...
ya bilmiyorum ki kimse cevap vermiyor.. Frmat şart mı

andry77

andry77

Üye
ya bilmiyorum ki kimse cevap vermiyor.. Frmat şart mı

Kendiliğinden koptu bağlantı yükleme yarıdaydı sözde ama telefonda bir sorun yok şu an eski haliyle normal çalışıyor. Laptop ta denemiştim ilk günceleştirmeyi şimdi masaüstünde deniycem bakalım umarım olur...

emre2574

emre2574

Üye
valla teli yedekledım ben beklıyorum yarın yuklerım :D

serkanet

Üye
valla şunu söylüyüp yedekleyip üstüne yazılım atıyorsunuz telefon ne var ne yok yedekliyor yeni anna yazılımına pr 1.2 nin dosyaları karışıyor bunu defalarca söyledim yine söylüyorum naviden flash attığınız zaman vitrinden gidip annalı yeni bir n8 alıyorsunuz ancak oviden güncelleme yaptığınız zaman yama üzerine yama atıyorsunuz telefonun stabil olmasını beklemeyin ben hatta hiçbişey olmaması için telefonu dead yapıp direk annayı flashladım hiçbir sıkıntım yok ne ovi sorunu ne qt sorunu ne flash player sorunu bunları okuyup hala oviden güncelleme yapan varsa yarın yeni bi başlık açmasın yardım imdat diye ..

RedColt

RedColt

Üye
valla şunu söylüyüp yedekleyip üstüne yazılım atıyorsunuz telefon ne var ne yok yedekliyor yeni anna yazılımına pr 1.2 nin dosyaları karışıyor bunu defalarca söyledim yine söylüyorum naviden flash attığınız zaman vitrinden gidip annalı yeni bir n8 alıyorsunuz ancak oviden güncelleme yaptığınız zaman yama üzerine yama atıyorsunuz telefonun stabil olmasını beklemeyin ben hatta hiçbişey olmaması için telefonu dead yapıp direk annayı flashladım hiçbir sıkıntım yok ne ovi sorunu ne qt sorunu ne flash player sorunu bunları okuyup hala oviden güncelleme yapan varsa yarın yeni bi başlık açmasın yardım imdat diye ..
dead phone hard format bilmediğimden dolayı yapamıyorum ama bütün herşeyi elimle silsem sonra annayı yüklesem senin dediğine gelir mi sence?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt