Surprise! sounder==>Ses değiştirme programı>yasirarslan<

Konu, 'S60 Diğer Çeşitli Uygulamalar' kısmında yasirarslan tarafından paylaşıldı. Okunma: 45437 | Cevaplanma: 74

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Surprise! sounder==>Ses değiştirme programı>yasirarslan<

ses kaydediyorsunuz kaydettiğiniz sesi inek robot v.s bir cok sese dönüştürebiliyorsunuz

Yazan: yasirarslan

Surprise! sounder==>Ses değiştirme programı>yasirarslan< - Ekli Dosyalar - İndir, Yükle, Download:

6600ozcan, d3l!a$k, hepgele ve 34 kişi daha bunu beğendi.
  2. solasın

3. saol kardeş

4. beğendiğinize sevindim:)

5. N95 Yüklenmesi desteklenmiyor diyor uyarı veriyor

6. Paylaşımın için teşekkürler

7. tesekür cok guzel programlar

8. bilgi paylaşım içindir:)

9. tşkr ler ellerine sağlık

10. :oke:

merhaba arkadaşım buradaki programlar s60 telefonlar içindir sen n95 kullanıyorsun galiba ona uygun programları :Symbian 9.1 - 9.2 ( S60 3rd ) Uygulamaları bölümünde bulabilirsin sevgilerimle.

11. teşekkürler ellerine sağlık

12. saol kardeş bakmadım ama eğer çalışıyosa çok işe yarar saolasın

13. Dalgacı Bir Proya Benziyor.İşime Yarayacak Çok Sağol.

14. ben mesaj sesini değiştirmek istiyorum ama ne yapsam olmuyor bunun la ilgili bişi bilen varsa lütfen aban cevap yazar mı şimdiden tşkler arkadaşalr

15. sağol

16. indiriyorum hemen, ilgimi çekti :)

17. indirdim teşekkürler ,:oke:

18. teşekkürler.............

19. Saol biraderr

Surprise! sounder==>Ses değiştirme programı>yasirarslan< konusuna benzer içerikler

1. Surprise Sounder v1.00 ( 7 Temmuz 2008 | S60 Diğer Çeşitli Uygulamalar )

Bu program ile belli bir zaman aralığında ses kaydı yapıb bu sese ilginç efektler verebiliyorsunuz.
  2. ses değiştirme programı arıyorum! ( 8 Nisan 2011 | Symbian Destek )

arkadaşlar 6630 için ses değiştirme programı var mı?? mesela bayan yada çocuk sesine çevirme???
  3. Ses değiştirme programı önerileriniz ( 23 Temmuz 2012 | Symbian^3 Yazılım Destek )

arkadaşlar n8e ses degiştirme prosu warmı bi telefonda konuşurken kadın sesini erkek sesi yapabilme gibi teşekkürler link verirseniz ii olur
  4. Ses değiştirme programı acil ( 6 Ağustos 2012 | Cep Telefonları Genel )

Arkadaşlar telefonda konuşurken kadin sesini erkek,erkek sesini kadin yapan bir program biliyor musunuz yada telefon da olabilir.bilgisi olan cevap verirse sevinirim.
  5. ses değiştirme programı ( 27 Mart 2013 | Android Oyun ve Uygulama İstekleriniz )

selam arkadaşlar böyle arkadaşlarla şaka yapmak için ses efekti veren programlar varmı mesela birini ardaıgımızda konusugumuzu başka sessi dğeiştreicek karşıdaki tanımıyacak şekilde olması lazım veya polis anonsı falan acil 112 şeyleri gibi varsa...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
31 Ağustos 2015 Pazartesi - 20:46:08