Speedy Go! v1.05 S60v3 SymbianOS9

Konu, 'Symbian S60v5 Sistem Araçları' kısmında everest11 tarafından paylaşıldı. Okunma: 27436 | Cevaplanma: 101

1. Speedy Go! v1.05 S60v3 SymbianOS9

hızını acık ara artırıyor daha once yukledıgım serıal fln ugrastırmıstı benı umarımbu ısımı gorur sagolasın bıde grafık accellerator off yazıo onu nasıl on yapacagımızı bılen var mı?

Yazan: jjuventuss
  2. Teşekkürler hemen deniyorum.Çok merak ettim..Nasıl bir uygulama acaba?

3. telefonunuzun hızının kac oldugunu yazın benımkı 446 cıktı

4. 627 5800xm v50

5. okadar hızlımı bu tel benımkımı yavas cok sey yuklu ondan olabılır epeyı hızlı cıkmıs

6. arkadaşlar seri numarası nedir bilen var mı?

7. info programdakı seyı dıyorsan tel bılgısı
    accelmetor ıse 5800 olmuyan 3 d alakalı donanım n95 e kurulunca acılır
    temel amac telefonun tum uygulamalarını uyarıp tum programları hızlandırmaktır tele artı ozellık katmaz ama gercekten hızlandırır

8. Eline saglık gercekten hızlandırıyor bazıları inanmasada

9. evet temel amac senın dedıgın gıbı
    ve hızlandırdıgı gercek
    sıstemı kararlı hale getıroyr

10. kurdum bakalım farkı görecez, teşelkkürler

11. Kardeş gerçekten teşekkürler, telefonumun hızı fark edilecek şekilde arttı.Herkese tavsiyemdir...

12. Iyi kullanımlar............

13. teşekkürler

14. arkadaş temada güzelmiş ya :D bu arada pro için teşk :D

15. iyi kullanımlar............

16. emeğinize saglık

--------------- Ekleme ---------------

emeğinize saglık

17. eyw çok makbule geçti paylaşan yerlerine sağlık

18. no problem......

19. Registration Code istiyor...

20. sertifika hatasi veriyor...

Speedy Go! v1.05 S60v3 SymbianOS9 konusuna benzer içerikler

1. FuzzyByte Guardian Platinum v1.05(300) S60v3/S60v5 SymbianOS9.x Unsigned ( 8 Ağustos 2009 | Symbian S60v3 Antivirüs / Güvenlik / Korunma )

Çalınmalara karşı güvenlik programı. Özellikleri - Sim değiştirildiğinde görünmez SMS ile bildirim - Mesajlar, rehber, galeri veya diğer uygulamaları şifre ile koruma - Google aracılığıyla GPS Yerelleştirme ve İzleme - Düşük hafıza ve...
  2. speedy Go ( Telefon Hızlandırıcı ) ( 28 Ağustos 2009 | Symbian S60v3 Sistem Araçları )

telefonu hızlandırıyor
  3. EyeSight EyeCall v1.05(7) S60v3 SymbianOS9.x Signed ( 28 Şubat 2010 | Symbian S60v3 Sensör Uygulamaları )

EyeSight EyeCall v1.05(7) S60v3 SymbianOS9.x Signed YouTube - eyeCall - Touch Free Call Silencing EyeCall sesli gelen bir aramayı basit bir el hareketi ile mobil cihaz veya tuş takımına dokunmadan sessiz moda alma kullanımı sağlar....
  4. Capree iON BatteryTimer v1.05 S60v3/S60v5 SymbianOS9.x Unsigned ( 27 Temmuz 2010 | Symbian S60v5 Sistem Araçları )

Tanım: Cihazınızın pil süresi hakkında size bilgi veren, ayrıca ekran koruyucu özelliği de vardır. Özellikler: Şarjın bitimine kalan süre Bataryanın tam bitimine kalan tahmini tarih ve zaman Çalışma süresi için kalan süreye...
  5. (Türkçe)Speedy Go v1.50 S60v3 v5(By İsmail) ( 20 Temmuz 2012 | Symbian S60v3 Sistem Araçları )

Arkadaşlar sizin için mükemmel bi sistem hızlandırıcı uygulama Türkçeleştirdim :D Bu arada bu uygulama tamamını kendim çevirdiğim ilk uygulamadır. (Mert abi(revengeful) bi metin çevirdi ama o sayılmaz:tebessüm:) Forumda versiyon 1.05'in...
Yüklüyor...
05 Ağustos 2015 Çarşamba - 7:20:19