Soruyu Cevapla Sen Soru Sor

Konu, 'MaxiCep-Oyun ve Sohbet Cafe' kısmında teenwolfx tarafından paylaşıldı. Okunma: 32579 | Cevaplanma: 124

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaşlar ben bir soru ile oyunu başlatacağım bu sorunun cevabını bilen arkadaş soruyu cevaplasın ve yeni bir soru sorsun oyun bu şekilde devam etsin...verilen cevap yanlış ise doğrusunu bilen arkadaş doğru cevabı yazıp kendi bir soru sorsun...

ilk soru benden:

NFS Underground serisinin devamı olan ve yakında çıkacak yeni oyunun ismi ne??
  2. sende çalışmadığımız yerden soruyosun
  3. böyle bir konu vardı zaten, konuyu açan bayağı acemiymiş sitede ama ben de acemi olmama rağmen bunu gördüm
  4. hangi konudan bahsettiğini de yazsaydın keşke acaba şu mu::...

Genel Kültür Soruları

evet benim konum o konuya benziyor ancak her alanda soru sorulabilir burda genel kültürle sınırlı değil içeriğe dikkat et :kop:....siteye yeni katılan biri olduğum da doğru ancak kimileri gibi boşdurmuyorum birşeyler yapmaya çalışıyorum :kop: :kop: :kop:

Anlaşılan bu tip şeyler kimsenin ilgisini çekmiyor o konuyada 4 cevap atılmış zaten :(

Everythings for

:maxicep:
  5. Bende yeniyim ama kavga etmenizi desteklemiyorum kesin tartışmayı hiç yakışmıyor
  6. neyse uzamasın ilgilenen arkadaşlara bir soru:

Çanakkale zaferinin tam tarihi nedir???
  7. 18 mart 1915

sinavda 205 puan aldım polislik sinavimda sansim nedir :P :artı:
  8. sanslı salabilirsin..:) ama sen yinede benim dedigime aldırma :)

amerikayı kim kesfetti??
  9. christoph coloumb olması lazım ;;)
  10. vasco de gama yada christof colomb du galiba ama keşfettiğnin farkına varamamıştı daha sonra americo de veppucci miydi neydi böyle bir denizci bulduydu?

İlk renkli türk sinemasının adı?
  11. ilk renkli türk filmi Halıcı Kız Muhsin Ertuğrul tarafından çekildi (1953).
    umarım doğrudur :P

İlk Windows sürümünü hangisi?
  12. 1985: Windows 1.0
    Windows'un ilk sürümü oldukça önemli bir üründü, çünkü PC kullanıcılarının C:\ komut isteminde MS-DOS® yöntemli komut yazma dönemini kapatmış, artık işletim sisteminde uygulamaları çalıştırmak gibi işlevleri bir işaretleme aygıtı olan mouse ile tıklatarak yerine getirme yöntemini hayata geçirmişti.
    Ayrıca Windows 1.0, kullanıcılara birkaç program arasında (programları kapatıp yeniden başlatma gereği olmadan) geçiş olanağı da sağlıyordu. Ürün; MS-DOS dosya yönetim programı, bir takvim, kart dosyası, not defteri, hesap makinesi, saat ve iletişim programlarından oluşan, kullanıcıların günlük etkinliklerini yönetmelerinde yardımcı olan bir grup masaüstü uygulaması içeriyordu.

İlk Türk Kadın Pilot kimdir?? :hoho:
  13. "Sabiha Gökçen" di galiba

Beyni gözünden küçük olan hayvan ?
  14. evet doğru ayrıntıları bilmiyodum :lol2:

beyni gözünden küçük olan hayvan devekuşuydu galiba
  15. 15 cm uzunlugundaki bir bitkihergün 2 cm uzamaktadır 1 ay sonra bitkinin boyu kaç cm olur
  16. muhsin erturul imzalı 1953 yapımı hlıcı kız filmi çekilen ve gösterilen ilk renkli filimdir.

SMACKDOWN 2009 nerden indirilir????
  17. evden çık bilgisayarcıdan smackdown 2009al.2010 bile var . playstation -bilgisayar 2 sindende var.kızım ama kardeşim var bizde var o oyundan çokta güzel bilgisayarda çok kötü.ama istersen dowload smackdown yaz indir .kardeşim soruyor;
    en iyi smackdown veya raw farketmez .iyi karekter kim

--------------- Ekleme ---------------

rey mysterio

rey mysterio

:kop::aha::off::sopa::bann::vur:heyo::megafon::bilmm:d:
    jeff hardy

rey my sterio ve sheimus en kotüsü .jeff hardy en iyisi
  18. Soruyu göremedim? :hmmm

Dünya'nın en çok su taşıyan nehri ?
  19. dünyanın en çok su taşıyan nehri amazon nehridir

şimdi soru biraz uzun ama olsun sorayım
    şimdi 80 metrelik lik bi kuyu var ve içine bir kurbağa düşüyor
    kurbağa hergün çıkmak için uğraşıyo ve gündüz 2 metre çıkıyo gece uyuyunca 1 metre aşağı kayıyo
    bu kurbağa kaç gün sonra kuyudan çıkar ?????

şimdi ilk cevap büyük ihtimalle yanlış olucaktır merak edenler bana mesaj atsın ben cevabı gelir yazarım buraya
  20. ben kiloluyum ama birisi seviyo seviyomudur
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.