Sony Xperia™ Z3 Kullanıcıları Kulubü < Ana Konu > Z3 Hakkında Herşey

Sponsorlu Bağlantılar

kaantalha

Üye
z3 almak istiyorum fakat kamera yönünden biraz şüphelerim var. g4 ve s6 gerçekten güzel fotoğraflar çeken telefonlar bende bu kadar para vermişken kamerasının kötü olmasını istemiyorum. ön ve arka kamerayı detaylı şekilde tarafsızca anlatacak var mı acaba?

kelooo

Üye
z3 almak istiyorum fakat kamera yönünden biraz şüphelerim var. g4 ve s6 gerçekten güzel fotoğraflar çeken telefonlar bende bu kadar para vermişken kamerasının kötü olmasını istemiyorum. ön ve arka kamerayı detaylı şekilde tarafsızca anlatacak var mı acaba?
ben z3 kullanıyorum açık ve net söylüyorum 20 megapikselin hakkını veremiyor iphonda sony lens kullanıyor ama yazılımla öne geçiyor sony kameraya acil bir çözüm bulmalı bence onun dışında gönül rahatlığıyla alabilirsin

• Beğen
Tepkiler: byAndroid
cici60

cici60

Üye
    Konu Sahibi
ben z3 kullanıyorum açık ve net söylüyorum 20 megapikselin hakkını veremiyor iphonda sony lens kullanıyor ama yazılımla öne geçiyor sony kameraya acil bir çözüm bulmalı bence onun dışında gönül rahatlığıyla alabilirsin
ışıklı ortamda çekildiği zaman mükkemel pozlar çekebilirsin hatta eniyi çekimi sony de yapabilirsin kalite olarak ama karanlık ortamda okadar iyi değil ön kamerasıda normal çok çok iyi değil.

kaantalha

Üye
ışıklı ortamda çekildiği zaman mükkemel pozlar çekebilirsin hatta eniyi çekimi sony de yapabilirsin kalite olarak ama karanlık ortamda okadar iyi değil ön kamerasıda normal çok çok iyi değil.

gece fotoğraf çekmesem de olur ama sabahları ön ve arka kamera iphone 5s ile eşit seviyede ise gözüm kapalı alırım. bu konuda ne söylersiniz telefonu kullanan kişiler olarak?

PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

Üye
gece fotoğraf çekmesem de olur ama sabahları ön ve arka kamera iphone 5s ile eşit seviyede ise gözüm kapalı alırım. bu konuda ne söylersiniz telefonu kullanan kişiler olarak?
Hocam rastgele çektiğim fotolar telefon z3

Bazıları oto mod bazıları manuel vs vs daha fazla çekerim karşılaştırma yaparım daha alışamadım telefona

byAndroid

byAndroid

Üye
5s teki kadar hızlı foto çekemezsin odaklama daha yavaş. Kalite olarak nasıl olur bilmiyorum ikisini hiç karşılaştırma fırsatım olmadı

PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

Üye
5s teki kadar hızlı foto çekemezsin odaklama daha yavaş. Kalite olarak nasıl olur bilmiyorum ikisini hiç karşılaştırma fırsatım olmadı
Normalde çekemez ama basılı tutarak hızlı fotoğraf çekme özelliği var.

byAndroid

byAndroid

Üye
Sony bi kamera yazılımına el atsa süper olacak da

kaantalha

Üye
Hocam rastgele çektiğim fotolar telefon z3

Bazıları oto mod bazıları manuel vs vs daha fazla çekerim karşılaştırma yaparım daha alışamadım telefona

hocam cahil bir kullanıcı olarak bakınca çektiği fotoğraflar pek güzel gelmedi :(

Normalde çekemez ama basılı tutarak hızlı fotoğraf çekme özelliği var.

hızlı çekme özelliği hariç fotoğraf kalitesi olarak hangisi daha iyidir peki hocam.

PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

Üye
hocam cahil bir kullanıcı olarak bakınca çektiği fotoğraflar pek güzel gelmedi :(

hızlı çekme özelliği hariç fotoğraf kalitesi olarak hangisi daha iyidir peki hocam.
Fotolarıma özen göstermedi hocam titrettim bile bunlar zaten vatsapa atılan öylesine fotoğraflar çok daha proları var bir araştırın derim

Invoke

Invoke

Üye
Bana sorarsanız Z3 20mpix hakkını vermiyor olabilir ama üstteki fotoğraflar da Z3'ün kamerasının hakkını veremiyor. Daha iyi fotoğraflar çekilebilir. Google'dan bakın bir sürü örnek vardır. 5S ile karşılaştırması da vardır tabiki.

• Beğen
Tepkiler: kaantalha
PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

Üye
Flashtoolu kurdum kitkata dönmek için ama nasıl donecegimi bilmiyorum forumdaki konudan bir şey anlamadım xperifirmden turkcell tryi mi Seveyim customized tryi mi

Son düzenleme:
serecans

serecans

Üye
Htc kamera uygulaması ile süper sonuçlar alınabilir denemekte fayda var

selim.97

Üye
bişey sormak istiyorum. Ben de z3 alicam da fiyatlari ne kadar veya ucuza nerden alabilirim?

Üst Alt