Sonunda..! Gamyun ile Online Okey,Satranç,Tavla(v 0.56) vs. Farklı Anlatım , Dosyalar Ekte..

Sponsorlu Bağlantılar

HugoAktas

HugoAktas

Üye
Bu gamyun dosyaları başka hiçbir yerde yok. !! Heryerde gamyun sitesine yönlendirip , ordan indirmemiz isteniyordu.
Bunları ben download edip, ben düzenledim. Bu da uygulamayı kendi uygulamam olduğunun kanıtı...
Ayrıca *rar gibi sıkıştırmamın nedeni içinde 1 değil birden fazla dosya oluşu ve dosya boyutunu olabildiğnce azaltmak içindi.. Şifre koymamın nedeni de kendim düzenlemiş olmam ve bu yüzden bir nevi saygı belirtisi için.
İlk sayfada yazdığım onca yazının sebebi ve diğer gamyun uygulamasını paylaşanlardan farkım da buydu.
Ama yazdıklarımı okumayıp, emeğe saygılı olunmayıp , sonra yorum yapılıp eleştirilmesi kötü.. :off:

çok haklısın kardeş

eyvallah usta ordan indirdim bende zaten :) eline sağlık çok güzel paylaşım ..

sawyer32

sawyer32

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim..
kardeş ben okeyi yükledim ama kullanıcı adı girme yerinde 1. harften sonra yazılmiyor. Neden olabilir ?
Bu hatayı alan başka kullanıcı var mı ? :hmmm Bi ara bende de vardı bu sorun. :allalla: Çoğu kişi sorun bulmadığına göre sorun sadece twistanic de ...

muratvemine

muratvemine

Üye
Saolasınn

TwiSTaNiC*

Üye
c6 sürümünü kullanıyorum sorun cfwde olabilir

sawyer32

sawyer32

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler... Bende 5230 orjinal , cihaz ile güncellediğim sürüm vardı hata veriyor diye silmiştim..Yeniden başlasam iyi olacak :ehe

Üst Alt