Son Tuğra V1.1 OFW Edition | 5800, C5-03, 5235 | Mükemmel HIZ + Stabillik | 25 Eylül 2012

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Nasıl olduğunu bende anlamadım doğrusu. Acaba şu sebepten olabilir mi; Samsung Flash Ev Ekranı?

Vardır zatende ilk başta yok sandım, sonra nerede hata yaptığımı anladım :D

Peki sorun varsa mutlaka bildir :)

Aj@n_004

Üye
Telefona Müzik Ekleyince Diğer Müziklerle Beraber Görmüyor Mesela 190 Müziğim var 2 tane daha attım diyelim kütüphane yenileyince 2 tanesini gösteriyor 190 nı gidiyor :) Bu Sorunun Çözümü Varmı Acaba ?

DarKKnighTR

DarKKnighTR

Üye

Peki sorun varsa mutlaka bildir :)

Samsung home screen'i ekleyemeyecek miyim acaba? Yani aynı ekranda samsung ev ekranı dahil, daha fazla ev ekranı istiyorum. Acaba açıklayıcı oldum mu?

- - - Eklendi - - -

Samsung home screen'i ekleyemeyecek miyim acaba? Yani aynı ekranda samsung ev ekranı dahil, daha fazla ev ekranı istiyorum. Acaba açıklayıcı oldum mu?

Bu soruya ek olarak şarj için gerekli olan led modunu nereden elde edebilirim. Şarj ederken yeşil ışığın yanması güzel oluyor. Yardım ederseniz sevinirim...

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi

- - - Eklendi - - -

Bu soruya ek olarak şarj için gerekli olan led modunu nereden elde edebilirim. Şarj ederken yeşil ışığın yanması güzel oluyor. Yardım ederseniz sevinirim...

Modlamaları biliyorsan kendin modlarsın ancak Samsung ev ekranını eklersen diğerleri iptal olacaktır. Şarj için yeşil ışık yanması için bir mod benim elimde yok malesef.

- - - Eklendi - - -

Telefona Müzik Ekleyince Diğer Müziklerle Beraber Görmüyor Mesela 190 Müziğim var 2 tane daha attım diyelim kütüphane yenileyince 2 tanesini gösteriyor 190 nı gidiyor :) Bu Sorunun Çözümü Varmı Acaba ?

Müzik çalar'ı güncelle :)

DarKKnighTR

DarKKnighTR

Üye

Modlamaları biliyorsan kendin modlarsın ancak Samsung ev ekranını eklersen diğerleri iptal olacaktır. Şarj için yeşil ışık yanması için bir mod benim elimde yok malesef.
Samsung ev ekranını attığımda diğerleri iptal oluyor, haklısın. Ondan vazgeçtim fakat şu yeşil ışık yanması modunu bulabilirsen veya hatırlarsan felan, bana bildirirsen çok sevinirim.

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Samsung ev ekranını attığımda diğerleri iptal oluyor, haklısın. Ondan vazgeçtim fakat şu yeşil ışık yanması modunu bulabilirsen veya hatırlarsan felan, bana bildirirsen çok sevinirim.

Sistem Modlama bölümüne konu olarak açarım eğer paylaşmam gerekirse :) Oradan görürsün.

DarKKnighTR

DarKKnighTR

Üye

Sistem Modlama bölümüne konu olarak açarım eğer paylaşmam gerekirse :) Oradan görürsün.

Bulabilirsen ne iyi :) Bu OFW ile TCK v1 SP2 Arasında gidip geliyorum. CFW daha hızlı gözüküyor. Ama ev ekranları da cazip geliyor.

mtncelik

Üye
Flash live ev ekranı hakkında:

indiremedim başka linke atsan

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Tamamdır.

MarjinaL -TR

MarjinaL -TR

Üye