Son dakika Wesley Sneijder Galatasaray'da

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
doctorrr

doctorrr

Üye
Harbiden SneijDERT :ehe

• Beğen
Tepkiler: Mad EagLe

osicik

Üye
hepimize hayırlı olsun....
bide hala 28 yaşındaki real gibi interde ş.ligi kupası gibi başarıları olan goldür asisttir frikiktir gibi işlerin üstadı diyeceğimiz bi adamı tartışmayalım arkadaşlar ve adama 70 trilyona yakın para harcanmış kayseriden bursadan alınan adamlara 30-40 trilyon harcanıyor bu para wesleye az bile bence.....

• Beğen
ultraslan_66

ultraslan_66

Üye
şuana kadar gittiği 3 takım ş.ligini almış sıra GALATASARAYDA :D :islik

esokmen

esokmen

Üye
Hayirlisi olsun. Quaresma Sneijder diyaloguna deginmek istiyorum. Ben bir besiktasliyim ama galatasarayi da ayni olcude severim. Futbol ici GS bende ayridir. Bence sneijder Galatasarayi sampiyon yapabilecek bir transfer. İnsallah oda fernandes besiktas icin neyse O da galatasaray icin oyle olur. Ve Q7 dedigin adam para icin arap yarim adasinda suanda. Tam yer olarak dogru soylememis olabiliri. Adam milanodan kalkmis ta istanbula gelmis tabiki dusunecek parasini :) arkadaslar kendinizi kucultecek yorumlar yapip sonra halk arasi tabiri ile r yapmayin. Sneijder quaresmayi ezer siler atar.

• Beğen
Tepkiler: osicik

ssercan

Üye

yapmama gerek varmı sence ? lafı anlamadan yorum yapma zaten bencil olduğu için o yüzden söyledim sneijdere yeteneksiz demedim zaten gerçekten çok beğendiğim bir futbolcu ama gelmesi neden gecikti para yüzünden değil mi ? quaresma neden tutulmadı ? para yüzünden ben sneijdere kötü demiyorum koy ikisini başbaşa sahaya sence quaresmanın ayağından top alabilrmi ya da onun gibi şık hareketler patentli çalımlar yapabilir mi ? Yapamaz ama takım oyununda quaresmadan iyidir quaresma takımı düşünmez kendini düşünür daha yetenekli ama takımına daha faydasız bir futbolcudur quaresma yorumları çarpıtmayın ayrıca herkesin beğenisi farklıdır sneijder beşiktaşa belki quaresmadan daha çok faydalı olurdu ama izlerken o kadar zevk verirmiydi sence izlemesi galatasaraylı olarak değil objektif olarak yorum yap ve yorumları çarpıtma ;)

Sneijder para yüzünden degil İngilterede oynamak istediği ıin transfer gecikti bu 1.
Sneijder en az Q7 kadar zevk verir. Hatta sadece calım sekli Q7 kadar keyif vermez gerisi Q7den ustundur. Muz ortaları,frikikleri,uzaktan attıgı golleri. Ben futbolda keyifden ziyade sonuca bakarim. Mesela bu anlamda sen Real madridlisin diye bı tahmin de yapabilirim.

Ayrıca son olarak bireysel olarak oynayan hiçbir oyuncunun da başarılı olamadığını hatırlatırım. Q7 CR7den bile daha yetenekli bi oyuncuydu zamanında ama bireysel oynadığı icin hiçbir yerde tutunamadi.
Sneijder ile kıyaslamak tekra diyorum futbol cahilligidir.

- - - Eklendi - - -

Hayirlisi olsun. Quaresma Sneijder diyaloguna deginmek istiyorum. Ben bir besiktasliyim ama galatasarayi da ayni olcude severim. Futbol ici GS bende ayridir. Bence sneijder Galatasarayi sampiyon yapabilecek bir transfer. İnsallah oda fernandes besiktas icin neyse O da galatasaray icin oyle olur. Ve Q7 dedigin adam para icin arap yarim adasinda suanda. Tam yer olarak dogru soylememis olabiliri. Adam milanodan kalkmis ta istanbula gelmis tabiki dusunecek parasini :) arkadaslar kendinizi kucultecek yorumlar yapip sonra halk arasi tabiri ile r yapmayin. Sneijder quaresmayi ezer siler atar.

Objektif bir Beşiktaşlı.

Mert

Mert

Üye
Hayırlı olsun.
Şimdi şunu merak ediyorum. Şınayder, Sınayder, Sınaydır, Şınaydır. Hangisi? :D

ssercan

Üye
Sınaydır diyorlar da ben şinayder diyorum daha güzel :D

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Sneijder para yüzünden degil İngilterede oynamak istediği ıin transfer gecikti bu 1.
Sneijder en az Q7 kadar zevk verir. Hatta sadece calım sekli Q7 kadar keyif vermez gerisi Q7den ustundur. Muz ortaları,frikikleri,uzaktan attıgı golleri. Ben futbolda keyifden ziyade sonuca bakarim. Mesela bu anlamda sen Real madridlisin diye bı tahmin de yapabilirim.

Ayrıca son olarak bireysel olarak oynayan hiçbir oyuncunun da başarılı olamadığını hatırlatırım. Q7 CR7den bile daha yetenekli bi oyuncuydu zamanında ama bireysel oynadığı icin hiçbir yerde tutunamadi.
Sneijder ile kıyaslamak tekra diyorum futbol cahilligidir.

- - - Eklendi - - -

Objektif bir Beşiktaşlı.
eski futbol yorumlarımı okursan benimde ne kadar objektif bir beşiktaşlı olduğumu anlarsın ;) zaten yorumlarımı dikkatli okursan ben quaresma daha iyi futbolcu zaten demiyorum daha yetenekli diyorum eski quaresma konularında ona ne kadar kızdığımı beşiktaştan gitmesini istediğimi okuyabilirsin benim kızdığım nokta ne demek istediğimi anlamadan yorum yapmanız quaresmanın ismi galatasarayda anıldı ama iş yapmazdı adamı morinho bile uslandıramadı terimmi adam edecek adam yetenekli ama işin ciddiyetinde değil ronaldonun bi sözü var duydunmu bilmiyorum "Quaresmayı kızdırmayın yoksa takım arkadaşlarına bile çalım atar" bu nedenle kaybediyor hırsına yenik düşüyor sneijder dediğin adam futbolu adabıyla oynayan yapabileceğinin en iyisini yapan adam quaresmadan üstün yetenekleri var tabiki ama benim gözümde quaresma daha yetenekli ama şımarık malesef yoksa tam real madridlik bir futbolcu ayrıca real madridli değilim favorim barcelonadır önyargılı olmayın hakkımda. Kimsenin burda R yaptığı da yok beni bilen bilir lafımın arkasındayım quaresmavari bir futbolcu dedim ne için dediğimi anlamadan kıyaslayan futbol cahili dediğiniz size ceza verebilirdim forum kurallarına aykırı davranıyorsunuz çünkü. Olaya gelince quaresma benim gözümde daha yetenekli ama sneijder oynadığı takıma daha faydalı olur senin dediğin gibi sonuca daha yöneliktir ama futbolda zevkte önemlidir dimi sonuçta alex fenerbahçeye bariz olarak fernandesin beşiktaşa sağladığından daha fazla yarar sağlamılştır ama rıdvan dilmenin dediği gibi fernandesin 2 yılda verdiği zevki bugüne kadar vermemiştir. Tabiki herkesin futbol anlayışı farklı olabilir ben buna saygı duyuyorum sizde duymalısınız ;)

hidayet02

hidayet02

Üye
Okunuşu Sınaydır:) Yazılışı Sneijder. Neyse Ne. Önemli Olan Takıma Faydası. İnşallah Kalitesinden Ödün Vermez Ve Galatasaray'ımıza Faydası Dokunur. Q7'mi Sneijder'ı mi Galatasaray'da Görmek İstersiniz Sorusuna Galatasaray'lı Taraftarların %90'ı Sneijder Der. Ki Bu Sorunun Cevabıda Hangisinin Daha Kaliteli Olduğunu Kanıtlar.

İyi Forumlar:)

• Beğen
Kdr05

Kdr05

Üye
Quaresma mı ! Haha hiç güleceğim yoktu gece gece :D

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Okunuşu Sınaydır:) Yazılışı Sneijder. Neyse Ne. Önemli Olan Takıma Faydası. İnşallah Kalitesinden Ödün Vermez Ve Galatasaray'ımıza Faydası Dokunur. Q7'mi Sneijder'ı mi Galatasaray'da Görmek İstersiniz Sorusuna Galatasaray'lı Taraftarların %90'ı Sneijder Der. Ki Bu Sorunun Cevabıda Hangisinin Daha Kaliteli Olduğunu Kanıtlar.

İyi Forumlar:)
evet çünkü %90'ı takıma faydalı olması ister %10'u ise futbolda farklı şeyler görmek için ister şahsen bu yüzden bende sneijder derim sonuçta takımın başarısı daha önemli ama quaresmayı izlemek zevkli diyorum ama arkadaşlar beni tam anlamıyla anlamadı :)

semihguney

semihguney

Üye
tartışmayın kendinize gelin takımlar baki kalır oyuncular gider . Isim konusunda doğrusu sınaydır . Ama milletin aklında ninja kaplumbağalardaki kötü adam şınayder kalmış olmalı :ehe

• Beğen

ssercan

Üye
@mad eagle

Bir kere Sneijder Q7 varı bı oyuncu demekle eğer parayı kastediyorsan adam para icin gelmedi onun icin Q7 vari bı oyuncu olamaz. Yok futbolcu olarak diyorsan ikisi tamamen ayrı dunyaların oyuncusu yine Q7 vari olamaz.

Ben Sneijder kötü demedim falan diyorsun ama Q7 tırnağı olamaz demişsin bu nasil çelişki ?

Aslında tek tek mesajlarını alıntılar cok güzel R yaptığını gosterirdim de kaale alınacak tek 1 tane yorumun yok onun icin kendimi yormuyorum güzel kardesim.

hidayet02

hidayet02

Üye
Lütfen Arkadaşlar Sakin Olalım. Sonuçta Parayı Kazananda, Ödeyende Biz Değiliz. Böyle Bir Sebepten Forumdaki Arkadaşlarımızla Ters Düşüp Kalp Kırmayalım. Bugün Faklı Düşünebilirsiniz, Belki Yarın Başka Bir Konuda Aynı Düşüncelerde Olursunuz ve Karşlıklı Konuşma Gereği Duyarsınız. Bugün Bu Farklı Düşünceler İçin Kalp Kırmayalım ki, Yarın Aynı Düşüncelerde Yüzümüz Kızarmasın:)

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
@Mad EagLe

Bir kere Sneijder Q7 varı bı oyuncu demekle eğer parayı kastediyorsan adam para icin gelmedi onun icin Q7 vari bı oyuncu olamaz. Yok futbolcu olarak diyorsan ikisi tamamen ayrı dunyaların oyuncusu yine Q7 vari olamaz.

Ben Sneijder kötü demedim falan diyorsun ama Q7 tırnağı olamaz demişsin bu nasil çelişki ?

Aslında tek tek mesajlarını alıntılar cok güzel R yaptığını gosterirdim de kaale alınacak tek 1 tane yorumun yok onun icin kendimi yormuyorum güzel kardesim.

benim gözümde etmez çünkü ;) iyi futbolcu quaresmadan faydalı ama ama bence tırnağı etmez benim görüşüm değiştiremezsin bunu R yaptım anlarsın kendini yormanı gerek yok beni bilen zaten biliyor forumda futbol konularında yeri gelip kendi takımımı teknik direktörümü yerip fenerbahçe galatasarayı desteklediğim olmuştur beşiktaşlı taraftara kızdığım olmuştur ben burda görüşlerimi söylüyorum senin fikrinede saygı duyuyorum R yapmıyorum eğer yapıyorsamda saygısızlıktan daha yüce birşeydir ;)

ssercan

Üye
Suan yaptığın icinde sivamak denir ;)

benighted

benighted

Üye
neslihan darnelin deyimiyle metresi 3,5 milyon euro eden bir adamdan bahsediyoruz.hayırlı olsun gs camiasına önemli transfer.
Quresma için birkaç şey ben de söyleyeyim burada sneijder in yetenekleri ne kadar çoksa ve tartışılmazsa onun için de öyle para için falan diyorsunuzda bizim ülkemizinde katar dan farkı kalmadı oyuncular burayı son tercih ve para için seçiyorlar yöneticilerimiz de babalarının parasını harcar gibi kluplerin parasını harcıyorlar beşiktaşın hali ortada ekonomik olarak avrupa liglerinden men edildiler kimse konuşmuyor yok ligde iyi gidiyor deniliyor ama beşiktaşın hedefi sadce bu mu olmalıydı.şimdi kim bu adam için para için gelmedi derse yalan söyler türkiye liglerinin en pahalı transferinden bahsedihoruz adam galatasaray aşığı olsaydı zaten üçe beşe bakmaz interin vazgeçtiği gün gelirdi.
Yani demem o ki artık bu insanları havaalanlarında karşılamalardan vazgeçmedikçe bu paralar hep çarçur olmaya mahkum olacaklar.ayrıca birde hiç suçu olmayan bu taraftarlarda böyle yerlerde birbirini kıracak ayıptır ayıp.

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...