ŞOkk! SIII Üzerinde[4.3.1]NOTE 3 Deneyimi! NOTE3 Özellkleri [ALTERNATİF HIZLI LİNK](S4Revolutionv12)

Sponsorlu Bağlantılar

evren66

Üye
Herşey çok güzel oldu ama...... rehber gmail hesabımdan otomatik güncelleniyor ve bir süre sonra siliniyor. Elle dahi kişi girsem rehber durduruldu deyip rehberden çıkıyor. Bomboş rehber neye yarar...

MXKM

MXKM

Üye
Şu anda Efextreme rom v.5.1 kullanıyorum. Gayet akıcı, ram sıkıntısı olmayan, kararlı ve ister stock isterseniz de boefla kernelle kullanabileceğiniz S5 temalı ve S5'in özellikleri port edilmiş romu kullanıyorum. S3 sahiplerine tavsiye ederim.

The Shadow

The Shadow

Üye
Bu rom 4.4.2 tabanli degilmi stabilite problemi varmi reset problemi falan varmi kisacasi gunluk kullanim icin sorun cikarirmi cok oldum ama
Yok stabilite sorunu ama tavsiye etmem artık eskiden iyidi mesajı attığım tarihte tavsiye ederdim hep şu an efextreme lite rom daha iyi bir seçenek gibi :oke: Bu arada blekota s5 lite 4.4.2 efextreme lite 4.3 tabanlı.

Joker

Joker

Emekli Yönetici
Bu rom 4.4.2 tabanli degilmi stabilite problemi varmi reset problemi falan varmi kisacasi gunluk kullanim icin sorun cikarirmi cok oldum ama
Vallahi ben yarım gün dayanabildim.Performans konusunda rezalet desem yeridir.Reset problemi vardı benim kullandığım süre içerisinde.Şahsen önermem.İlla 4.4.2 istiyorsanız bunu deneyebilirsiniz.Tavsiye ederim.

Bu da S5 temalı versiyonu.

ss06

ss06

Üye
Vallahi ben yarım gün dayanabildim.Performans konusunda rezalet desem yeridir.Reset problemi vardı benim kullandığım süre içerisinde.Şahsen önermem.İlla 4.4.2 istiyorsanız bunu deneyebilirsiniz.Tavsiye ederim.

Bu da S5 temalı versiyonu.
Tesekkurler peki birsey daha sormak istiyorum bu 4.4.2 romun portlanmasi bitti diyorlar bu yeni romu test eden arakadaslar varmidir bu romda resetleme durumu falan ortadan kalktimi bilginiz varmidir

Joker

Joker

Emekli Yönetici
Tesekkurler peki birsey daha sormak istiyorum bu 4.4.2 romun portlanmasi bitti diyorlar bu yeni romu test eden arakadaslar varmidir bu romda resetleme durumu falan ortadan kalktimi bilginiz varmidir
Son halini denemedim açıkçası o konuda bir yorum yapamam.Ama o tamamen stok hali.Önerdiğim rom biraz daha özelleştirilebilir.

ferhat1905123

ferhat1905123

Üye
peki linki var mı son port edilmiş romun

bagcaci27

Üye
internet paketim var ve telefonda yerde var ama internete tıklayınca donuyor ya da ağır yardımmm

yelerkan

yelerkan

Üye
paylaşımınız için teşekkürler... gerçekten de çok rom kurup kaldırıyorum ama bu rom gerçekten stabil ve güzel... tekrar teşekkürler..

• Beğen
Tepkiler: cici60
ferhat1905123

ferhat1905123

Üye
kardeş bu rom nasıldır acaba touchwiz durduruldu hatası var mı

cici60

cici60

Üye
    Konu Sahibi
kardeş bu rom nasıldır acaba touchwiz durduruldu hatası var mı
Touchwiz: sadece ana ekran menü tuşuna basınca ve kasan uygulamalarda nadir karşımıza cıkmaktadır çok fazla takılacak bişe değildir.

ferhat1905123

ferhat1905123

Üye
bu rom nasıl arkadaş kurmalımıyım

McBoltt60

McBoltt60

Üye
her şeyi denedim kernelleri değiştirdim yine de olmadı performans sıfır en güzel rom orjinal 4.3 rom gerisi hikaye
4.3 hikaye bak söylüyorum. ..
4.1.2 den sasma S3 ve Note 2 donma sorunlari yasayanlar var S3 de 4.1.2 kurarak donms sorunu oryadan kalkti.. note 2 de 4.3 gecikmeler. var 4.4.2 geldi abayi yakti iyice gecikmeler oldu uyg. arasinda 4.1.2 yi attim suan.sorun yok..
[emoji10] [emoji106] [emoji18]

McBoltt60

McBoltt60

Üye
Olmamı var tavsiye benden gelsin çok güncel cok stabil tam istediğin gibi efextreme rom s3 için ve kasma donma yok sürekli güncel
kasma donma yok ...
Ama takilmalar mevcut benden sana söylemesi. he rom iyi yapilmis herseyi guzel ama[emoji116]
Emege Saygi..
dedigim gibi takilmalar var...

ferhat1905123

ferhat1905123

Üye
hm peki kardeş bende 4.1.2 atıyorum şebeke gidiyor nasılyapıcam sen 4.1.2 mi kullanıyorsun

Üst Alt