Smart Launcher Pro 2 V.2.12-p4 Final [HG Türkçe]

Sponsorlu Bağlantılar

Respect60

Respect60

Üye
:tşk:

akcaserhatcan

Üye
inmiyorr :(

Chapter7

Chapter7

Üye
Teşekkürler :D

mabdussamed

mabdussamed

Üye
türkçe yapmışsınız iyi güzel de yazılanlar ve tuşlara basınca yapılan işlemlerin birbiriyle uzaktan yakından alakası yok(telim rootsuz yoksa screen verirdim).buna rağmen kurcalamayacaklar için yeter de artar bile.bir de alt başlıkta bir kaç tema paylaşsaydın daha güzel olurdu.teşekkürler

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
türkçe yapmışsınız iyi güzel de yazılanlar ve tuşlara basınca yapılan işlemlerin birbiriyle uzaktan yakından alakası yok(telim rootsuz yoksa screen verirdim).buna rağmen kurcalamayacaklar için yeter de artar bile.bir de alt başlıkta bir kaç tema paylaşsaydın daha güzel olurdu.teşekkürler
Ben kullanmıyorum. Kullanmadığım için her güncellemede yüklemiyorum. Güncellemelerle komutlar değişmiş olabilir. Yeni güncellemede en baştan çeviririm.

• Beğen
Tepkiler: mabdussamed

alperen_balcı

Üye
Dosya açilamiyor diyo

Berat66ykaya

Üye
Arkadaşlar ben indirdim tıklıyorum notlara giriyor ne yapayımArkadaşlar ben indirdim tıklıyorum notlara giriyor ne yapayım

hsno7

hsno7

Üye
reserved

jojo_va

jojo_va

Üye
teşekkürler

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Eklenti Son Sürüme Güncellendi

• Beğen
Tepkiler: mabdussamed
b3k1rr03

b3k1rr03

Üye
:tşk:

lo0ss_2

Üye
çok teşekkürler güncel tutmanız çok iyi
kardeşim son sürümü güncellemicekmisin?

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
çok teşekkürler güncel tutmanız çok iyi
kardeşim son sürümü güncellemicekmisin?
Yeni sürüm çıktığından haberim yoktu. Yeni sürüm geldiğinde konuya yazarsanız ve benim haberim yoksa da öğrenmiş olurum. Çevirisini yapıp eklentiyi güncellerim şimdi
Eklenti Son Sürüme Güncellendi

lo0ss_2

Üye
tmm teşekkürler

nyksdark66

Üye
Eklentideki dosyayi indiriyorum tiklayinca not defteri aciliyor bilgisi olan varmi?

okkes2700

Üye
haqan kardes bu uygulamayı türkçe yapar mısın ?

Gönüldaş

Gönüldaş

Üye
Teşekkürler %100 Türkçe olsa iyi olur.

Üst Alt