Sizin Telefonunuz Ne Malı ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MrExpert

MrExpert

Üye

katılıyorum,bende yurt dışından aldım fakat telefonumu hava atmaktan ziyade kullanmak için aldım şuda var yurt dışından aldık diye fakirmi oluyoruz hayır bu yaptığımız sadece uyanıklılık şimdi atıyorum senin 900.000 TL paran var ve bir s3 alacan şimdi sana diyorlarki Almanya'dan alırsan 1.300 TL Türkiye'den alırsan en ucuzu 1.600 TL sen gidip hangisini alırsın birde hiç uğraş gerektirmeyecek şekilde yani ? tabiki gidip 1.300 TL ye olanı alırsın çünkü cihazlar aynı yani :oke: sadece verilen para farklı TR'de kazık yemeye mahkumuz kimse kusura bakmasın telefoncular vatandaşı çok güzel kazıklıyor :off:

- - - Eklendi - - -

senin 3GS nasıl,memnunmusun ? açamadığı oyun var mı ?

Telde fazla oyun oynamam ama oynadığim gta3 te hafif kasıyor asphalt serisi 7 dahil 0 kasma var ... Ben genelde uygulama kullanırım oyunla uğraşman fazla memnunim hem ilk ios cihazım ...

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi

Telde fazla oyun oynamam ama oynadığim gta3 te hafif kasıyor asphalt serisi 7 dahil 0 kasma var ... Ben genelde uygulama kullanırım oyunla uğraşman fazla memnunim hem ilk ios cihazım ...

nova 3 te kasma var mı varsa ne kadar var yani şimdi ace 2 veya wonder mı yoksa 3GS'mi deseler hangisini alırsınız ?

MrExpert

MrExpert

Üye

nova 3 te kasma var mı varsa ne kadar var yani şimdi ace 2 veya wonder mı yoksa 3GS'mi deseler hangisini alırsınız ?

Wonder bana daha yakın olurdu nedeni ekran çözünürlülüğüdür 320x480 az ace2 bundan kaybediyor.. Nova3 gelince hiç yüklemedim daha dediğim gibi fazla oyunla ugraşmadım.. Ama yükleyip deneye bilirim.. Şunuda söyleye bilirim ios uygulamalarının kalitesi diğer sistemlerde yok..

abandonware

abandonware

Üye
Kim hava atıyormuş benim kardeşim Al sana hava atanlara göster :zzz:
[/URL] Uploaded with [/IMG]

apple illa kendini övecek manasında hava atıyor dedim :zzz:

Barış Grc

Barış Grc

Üye
Hungury mi ne yazıyor. :D

MrTech

MrTech

Üye
Made İn Turkey :D

bitanesii77

bitanesii77

Üye
hungary (macaristen) aldığım iki tel de böyle çıktı, 701 ve 703 :islik

- - - Eklendi - - -

hungary (macaristan) aldığım iki tel de böyle çıktı, 701 ve 703 :islik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt