Sinirsiz internet bakar misiniz

Sponsorlu Bağlantılar

aevrenm

Üye
    Konu Sahibi
Sinirsiz internet bakar misiniz
1Gb sinirsiz 10tl mis faturalida. Biz bu paketi almak için ne kadar odeyecegiz toplamda? Faturali hic kullanmadm bugune kadar. Faturaliya gecip bir paket alip o paketin ustune mi aliyoruz 10tl ye sinirsizi? Ben pttcell e gectim diyelim. Ne kadar gelecek bana fatura ennn fazla

androfilex

androfilex

Üye
Yeni hat alma vs. ücretleri ekleniyor diye duyum. Ama kesin bir bilgi diyemem

aevrenm

Üye
    Konu Sahibi
Tambilgi lazm banada

phasan

phasan

Üye
Evet ama korkuyorm faturali ne de olsa. Kampanya bitti diyolar. Gercektn bittimi haberin varmi
14 lük bitti yeni si var ama sınırsız 10 tl olanı bitmedi ben eski 14 lük kullanıyorum hızım 128 kb yetiyor 250 mb sonra
bu hız 250 mb olanı saat 13 de cekmiştim

aevrenm

Üye
    Konu Sahibi
14 lük bitti yeni si var ama sınırsız 10 tl olanı bitmedi ben eski 14 lük kullanıyorum hızım 128 kb yetiyor 250 mb sonra
bu hız 250 mb olanı saat 13 de cekmiştim
Sana fatura ne kadar geliyor. Ve sonuc olarak sinirsiz giriyorsun degilmi 128kbps olarak? Cynku 14 luk pakete 250mbden sonra 64kbps ye dusuyo. Biz 10tl ye sinirsiz 1gb yi alinca 128 kbps ile sinirsiz giriyoz degilmi 1gb bittikten sonra

phasan

phasan

Üye
Sana fatura ne kadar geliyor. Ve sonuc olarak sinirsiz giriyorsun degilmi 128kbps olarak? Cynku 14 luk pakete 250mbden sonra 64kbps ye dusuyo. Biz 10tl ye sinirsiz 1gb yi alinca 128 kbps ile sinirsiz giriyoz degilmi 1gb bittikten sonra
Ben dedigim hızda gırıyorum da yeni 14 lukte sınırsız yok ama 1 gb sınırsızın hızı 128 kb dıye biliyorum yanlış olmasın yinede paket içerisine bakın her ay 15.5 tl ödüyorum 14+1.5=15.5 tl de telsiz kullanım 2 yıl geçti kullanmaya başlayalı birde cok yuklu fatura gelıyor diyenler paket kontrol yapmıyor 1 ikinci olarak dk ve SMS 6 saat hariç internet 12 saat hariç sorgulama yapılıyor avea da

Üst Alt