Silindi.

Sponsorlu Bağlantılar

Emrgncy

Emrgncy

Üye
Bence balık yerine kuş al, en azından sesini duyunca ilgilenmen gerektiğini hatırlarsın.. balıkların sesi çıkmıyor, bazı günler sabah erken çıkıp yem vermeyi unuttuğum oluyor, sağolsun benim çocuklar yetişiyor imdatlarına, yoksa halleri harap... :D

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
En fazla çift+kafesle birlikte 200 liraya mal edersin. Tabi buradaki fiyatla senin oranın fiyatını bilemem. Hem görünüş olarak da kuşlar arasında en güzeli bence :D

Emrgncy

Emrgncy

Üye
Eğer düşünürsen 1 çift kanarya satayım sana. :D

Morpheuz

Morpheuz

Üye
    Konu Sahibi
Emrgncyst: 7372719' Alıntı:
Bence balık yerine kuş al, en azından sesini duyunca ilgilenmen gerektiğini hatırlarsın.. balıkların sesi çıkmıyor, bazı günler sabah erken çıkıp yem vermeyi unuttuğum oluyor, sağolsun benim çocuklar yetişiyor imdatlarına, yoksa halleri harap... :D
Doğru söylüyorsun kardeşim zaten önceden bi kuşum vardı akşam iyiydi sabah kalktım baktım ses çıkmıyo bi baktım ölmüş :( Ama yenisiyle daha çok ilgilenicem inşallah.
En fazla çift+kafesle birlikte 200 liraya mal edersin. Tabi buradaki fiyatla senin oranın fiyatını bilemem. Hem görünüş olarak da kuşlar arasında en güzeli bence :D
Ben bi bakarım fiyatlarına kardeşim.
Evet çok güzel görünüyorlar :)

• Beğen
Tepkiler: Emrgncy
@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Kesinlikle öneririm muhabbet kuşu gibi bakımı kolaydır fakat muhabbet kuşuna oranla daha cana yakındır ve konuşmaları daha kolaydır. Tek seferde3-4 yumurtluyor. Almayı düşünürsen özelden bakım için püf noktaları sayarım kardeşim.

Morpheuz

Morpheuz

Üye
    Konu Sahibi
Kesinlikle öneririm muhabbet kuşu gibi bakımı kolaydır fakat muhabbet kuşuna oranla daha cana yakındır ve konuşmaları daha kolaydır. Tek seferde3-4 yumurtluyor. Almayı düşünürsen özelden bakım için püf noktaları sayarım kardeşim.
Bunu bi düşünücem kardeşim. Bi tane mi alsam iyi olur yoksa çift mi?

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Eğer sana alışmasını konuşmasını istersen ve çok vakit geçireceksen tek al. Ama yok yavrulamasını çoğalmasını ve sana az da olsa alışmalarını istersen çift al. Ben çift alıp 6 ayda 1 kafesi 4 kafes yapmıştım. Seçim sana kalmış kardeşim.

Morpheuz

Morpheuz

Üye
    Konu Sahibi
Eğer sana alışmasını konuşmasını istersen ve çok vakit geçireceksen tek al. Ama yok yavrulamasını çoğalmasını ve sana az da olsa alışmalarını istersen çift al. Ben çift alıp 6 ayda 1 kafesi 4 kafes yapmıştım. Seçim sana kalmış kardeşim.
Tavsiyen için saol kardeşim dediğim gibi düşüneyim de sana sonra ulaşırım.
Bu arada çok alakasız bi soru sorucam :D Bu yazı tipini nasıl değiştiriyoruz ? :)

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Her zaman kardeşim. Sabırsızlıkla bekliyorum ben de :D Yazıyı yazdıktan sonra Ctrl+A yap üstte yazı tipi rengi var A harfi olan. Oradan rengini seçersin. Boyur olarak da B harfini tıklarım kalın olsun diye rahat okunsun diye.Ama mobil olduğun için masaüstü görünüme geçmen lazım en alttaki seçeneklerden.

Morpheuz

Morpheuz

Üye
    Konu Sahibi
Her zaman kardeşim. Sabırsızlıkla bekliyorum ben de :D Yazıyı yazdıktan sonra Ctrl+A yap üstte yazı tipi rengi var A harfi olan. Oradan rengini seçersin. Boyur olarak da B harfini tıklarım kalın olsun diye rahat okunsun diye.Ama mobil olduğun için masaüstü görünüme geçmen lazım en alttaki seçeneklerden.
Ben de tam onu sorucaktım saolasın :)

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
:rica:

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Bana kalırsa hamster al çok fazla ilgi sitemiyorlar oynayacak yerleri olsun topu olsun tekerleği olsun, gözetimindede salarsan ama sıkı bi gözetim olmalı o :D çok rahat bakılıyor. 3 aydır var bende çok memnunum :P

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Ben alıp 3. gün satmıştım. Geceleri şerefsiz :D kafesin nasıl açılacağını öğrenmiş kilitli olduğu halde açmaya çalışıp uyutmuyordu. Satmadan önceki gece burnuna vurdum bir tane öyle yapmaktan vazgeçti. Açıkcası fazla akıllı hayvanlarla olmuyor :D

• Beğen
Tepkiler: KsmCN
Morpheuz

Morpheuz

Üye
    Konu Sahibi
Ben alıp 3. gün satmıştım. Geceleri şerefsiz :D kafesin nasıl açılacağını öğrenmiş kilitli olduğu halde açmaya çalışıp uyutmuyordu. Satmadan önceki gece burnuna vurdum bir tane öyle yapmaktan vazgeçti. Açıkcası fazla akıllı hayvanlarla olmuyor :D
:kop2:

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Pis pis gülme öyle. Hayvan 3 günde iki katı oldu yiyip içip yatıyordu. Tekerlek var içeride nasıl döneceğini bilmiyor :D Anca kafesten çıkmaya çalışıp duruyordu. Tabi fırsat verir miyim kafes zaten kilitliydi üzerine bir kilit de ben taktım :D Burnuna vurunca yuvadan çıkmadı satılmaya gidene kadar. Geceleri çok hareketli oluyor bunlar gündüz uyuyorlar. İşte o yüzden geceleri uyutmuyorlar :D

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Başta bende balığa heveslenip almıştım güzel suyun içinde yüzüyolar falan sonra yok suyunu değiştir falan uğraşamadım bıktım sonradan :D kuş alabilirsin onlarda kafasi koyduğun yeri çok pisletiyo söyleyim :D

Morpheuz

Morpheuz

Üye
    Konu Sahibi
Pis pis gülme öyle. Hayvan 3 günde iki katı oldu yiyip içip yatıyordu. Tekerlek var içeride nasıl döneceğini bilmiyor :D Anca kafesten çıkmaya çalışıp duruyordu. Tabi fırsat verir miyim kafes zaten kilitliydi üzerine bir kilit de ben taktım :D Burnuna vurunca yuvadan çıkmadı satılmaya gidene kadar. Geceleri çok hareketli oluyor bunlar gündüz uyuyorlar. İşte o yüzden geceleri uyutmuyorlar :D
Kardeşim gülmemek elde değil senin durum baya kötüymüş yaa :D

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Hiç sorma daha neler neler var hayvanlarla yaşadığım. :D Sağolsun hayvan sevgisini aşılayan hocam nasıl aşılamışsa :D (ellerinden öpüyorum mahmut hocam :D )

• Beğen
TRSweet

TRSweet

Üye
Muhabbet kusu alabilirsin tavsiyem bendede bi tane var ismi bulut

Ha isim ariyorsan rengine gore ve disi veya erkekmi ona gore degistir:

Erkek:
-Beyaz Mavi Bulut Disiyse yagmur olabilir.

Maviyse ve disiyse boncuk mavis vb

Erkek maviyse çıtır capkin

Yesil ve tonlariysa
Erkekse zeytin citir capkin cicim
Disiyse de aynilari olabilir ama yesil ve tonlarinda disi alma yavrularinin tonu cok renksiz cikio

Kelime vb ogretmek istiosan daha yasina girnemis bir muhabbet al eger ciftlestirmek istiosan erkek ve disi 1 yasini gecmis olsun ama erkek kafasini salladigi zaman erkek olmustur ona dikkat et :)

• Beğen

Üst Alt