"Şifre" sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Lacrymosa

Üye
    Konu Sahibi
"Şifre" sorunu
Yönetici arkadaşlar sizden ricam forumda bir yere "ş.ifresini" yazınca o kelime "koduni" olmasın. Biraz saçma buluyorum açıkçası. Ne gereği var?

Ben birisine "modemin ş.ifresini değiştirmen gerek" diyorum. Cümlem kendi kendine "modemin koduni değiştirmen gerek oluyor" ????

Bu ve benzer kelimelerin değiştirilmemesini istiyorum. C.rack, s.erial vb. şeylerin paylaşılmasını istemiyorsanız o kadar moderatör var zaten onlar denetliyor. Ayrıca kelimenin değişmesiyle bunlar engellenmez ki?

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
ben onu hiç farketmemiştim :D

Paranoya

Paranoya

Üye
bakıyım bi
koduni .

--------------- Ekleme ---------------

Anaa :D

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
şifresini

--------------- Ekleme ---------------

:ehe
bencede gereksiz bişey gibi ya :D

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Crac*k seria*l falan bunlar paylaşımı yasak olan dosyalardır, tam sürüm paylaşılmadığı için de bunlar kullanılmıyor ...
Telif hakkı diye bir şey var sonuçta .

Lacrymosa

Üye
    Konu Sahibi
Tamam da bu kelimelerin değişmesi ya da silinmesi buna engel olmaz. Adam "Photoshop s.erialleri" diye bir şey yazdığında s.erial kelimesi siliniyor ama içerik kalıyor. Bunun kime ne yararı oldu?

Onu geçtik ben birisine "Senin s.erial alman gerek" dersem cümlem "Senin alman gerek" olarak değişecek. Gel gör olayı. :D

Bence bunlar kaldırılmalı.

Buna uygun çok iyi bir atasözümüz var: Ateş demekle ağız yanmaz.

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Telif hakkı yüzünden başımız belaya girmesin diye yapılmış olmalı ben öyle düşünüyorum ...
Tam sürümün önüne geçmek için bir yol bu bana kalırsa, adam o şifreyi atıyorum 100 dolara satıyor bizim eleman gelmiş burda paylaşmış ...
Sana da katılmıyor değilim ama ... Seri*al yazar yine paylaşır ...

Paranoya

Paranoya

Üye
Telif hakkı yüzünden başımız belaya girmesin diye yapılmış olmalı ben öyle düşünüyorum ...
Tam sürümün önüne geçmek için bir yol bu bana kalırsa, adam o kodu atıyorum 100 dolara satıyor bizim eleman gelmiş burda paylaşmış ...
Sana da katılmıyor değilim ama ... Seri*al yazar yine paylaşır ...

:hmmm

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Sorunun Ne ?

CryDaqqeR

CryDaqqeR

Üye
:ehe Koduni galiba

Perfect!

Üye
şok da önemli bi şey değil aslında araya boluk bırakı ver

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt